Tutti Frutti, Peeling cukrowy do ciała `Brzoskwinia i mango` (nowa wersja)

Tutti Frutti, Peeling cukrowy do ciała `Brzoskwinia i mango` (nowa wersja)

Sprawdź ceny produktu

Cukrowy peeling do ciała o wyjątkowych właściwościach pielęgnacyjnych i o pełnym słońca, słodkim zapachu brzoskwini i tropikalnego mango. Cukrowy peeling doskonale myje, regeneruje i pielęgnuje ciało. Dzięki zawartości masła Karite i witaminy E głęboko nawilża, odżywia i ujędrnia skórę, sprawiając że staje się zachwycająco miękka i delikatna. Naturalne kryształki cukru, zanurzone w odżywczym olejku, usuwają martwy naskórek i wygładzają ciało, a ekstrakt z owoców noni, zwiększa wydzielanie endorfin, wprowadzając w doskonały nastrój, stymulujący pozytywną energię i radość, a optymistyczny zapach pełni tropikalnego lata pobudza i orzeźwia. Ciało pozostaje odżywione i natłuszczone, dzięki czemu nie jest konieczne używanie balsamu.

zapachowa
w słoiku
Struktura
drobnoziarniste
>250ml

bardzo fajny :)

Muszę przyznać, że peeling obłędnie pachnie. Ma idealną konsystencję i sprawia, że gdy go używam czuję się cudownie . Moja skóra dzięki temu peelingowi stała się mięciutka, nawilżona i pięknie wygładzona. Peeling jest bardzo wydajny. Jestem ogromnie z niego zadowolona. Kupiłam go w Biedronce za 6.99zł. Polecam

Rewelacja!

Uwielbiam ten peeling! Zresztą jak każdy produkt z Tutti Frutti , kupuje je nałogowo :) Mają ciekawe opokowania , zapachy i są w dobrej cenie. Dobrze złuszcza martwy naskórek.

Zapach mistrz!

Naprawdę fajny produkt. W dobrej cenie. DObrze złuszcza naskórek. Skóra jest gładka i miękka. Może mógłby trochę lepiej nawilżać, ale nie jest to aż takie złe w jego wydaniu. Genialne zapachy. Boskie! Tak jakbym się nacierała prawdziwymi brzoskwiniami. Ale nie takimi sklepowymi bez zapachu. Tylko takimi prawdziwymi, skąpanymi w słońcu ciepłych krajów. Geniusz!

Rewelacja

Najlepszy peeling na świecie. Bardzo dobrze złuszcza naskórek i dobrze się splukuje pod prysznicem. Skóra jest dobrze nawilżona pozabiegu i zostawia taka fajna powłokę, i cudowny zapach

Boski...

"Naturalne kryształki cukru, zanurzone w odżywczym olejku, usuwają martwy naskórek i wygładzają ciało, a ekstrakt z owoców noni, zwiększa wydzielanie endorfin, wprowadzając w doskonały nastrój, stymulujący pozytywną energię i radość, a optymistyczny zapach pełni tropikalnego lata pobudza i orzeźwia. Ciało pozostaje odżywione i natłuszczone, dzięki czemu nie jest konieczne używanie balsamu." <--- to wszystko obiecuje producent. I to wszystko prawda! Już po pierwszym użyciu wiedziałam, że dobrze wydałam pieniążki. Peeling jest boski, a skóra po nim cudownie miękka i nawilżona. Na dodatek jak za taką cenę to mamy go naprawdę sporo w opakowaniu, także nic tylko polecać :)

Owocowa rozkosz

Łał! Ten peeling jest cudowny. Uwielbiam ten egzotyczny zapach, czuć mango, brzoskiwnię, skóra i łazienka pachnie jeszcze przez długi czas.
Peeling jest bardzo szorstki, uwielbiam takie produkty. Wystarczy wybrać niewiele z opakowania, jest bardzo zbity, więc wydajny. Skóra błyskawicznie robi się gładziutka, pod tym względem to dla mnie jeden z najmocniejszych peelingów do ciała. Zawiera masło Karite, dlatego po spłukaniu czuć delikatnie tłusty filtr na skórze. Mi to nie przeszkadza, peelingu i tak nie używamy codziennie, a przez to, że tak dobrze nawilża, nie trzeba użyć po umyciu balsamu nawilżającego. Skóra jest przyjemnie gładka, miękka, pachnąca, nie jest wysuszona. Po użyciu tego peelingu, od razu poprawia się humor. :)
Opakowanie takie, jakie lubię. Duży kolorowy, słoik 300 ml z zakrętką, a w środku pachnący pomarańczowo-koralowy peeling.

Peelingujacy nawilzacz

Praktyczne opakowanie z solidna zakretka skrywa w sobie peeling o soczystym zapachu brzoskwini i mango. W tego typu "sloiczkach" najbardziej cenie to,ze mozemy wydobyc produkt az do samego konca. Nic nie zmarnujemy.
Kolor energetyczny. Szata graficzna przyjemna dla oka, owocowa jak mowi sama nazwa.
Konsystencja gesta, dobrze rozprowadza sie na skorze. Wyraznie odczuwa sie 2 rodzaje drobinek. Jedne odpowiadaja za usuwanie martwego naskorka,drugie zas nawilzaja.
Zapach jest intensywny co bardzo umila caly zabieg.
Peeling dobrze oczyszcza,solidnie usuwa martwy naskorek, zmiekcza. Skora jest nawilzona i ujedrniona. Nie ma potrzeby dodatkowego nawilazania ciala balsamem badz maslem. Tak wiec mamy produkt 2 w 1. Oszczedzamy czas i pieniadze.
Dla mnie polaczenie brzoskwini i mango to swietny ,energetyczny,pobudzajacy wybor. Poprawa samopoczucia gwarantowana.

Najlepszy peeling vol.2

Na równi z tym peelingiem stawiam wersję wiśniową.
Choć ta wersja zapachowa podoba mi się jeszcze bardziej - pachnie słońcem i latem. I radością...

Jak używam tego peelingu to mam naprawdę mega chwilę relaksu tylko dla siebie.
Zdziera tak jak lubię, stanowczo ale delikatnie. Skóra go uwielbia. Pozostawia długotrwały zapach na skórze, a samą skórę miękką i gładką.

Wydajny, w dobrej cenie, porządnym opakowaniu - idealny również jako element prezentu, czy to dla siebie od siebie, czy dla bliskich..

Petarda. Nie policzę ile już wykończyłam tych słoiczków.

Zakochałam się

Kupiłam ten peeling jakiś czas temu zachęcona w dużej mierze zapachami, które sprawiły, że produkty TF stały się dość charakterystycznymi produktami na naszych półkach sklepowych. Przede wszystkim bardzo lubię zapachy pomarańczy, mandarynek, brzoskwiń czy mango, więc uznałam, że wybór tego peelingu to będzie strzał w 10. I nie pomyliłam się.

Cały produkt zamknięty jest w wygodnym, odkręcanym opakowaniu. W środku możemy zauważyć zbitą pomarańczową masę - zwróciłam uwagę przede wszystkim na duże drobinki cukru oraz malutkie pomarańczowe kuleczki. Można bez większych przeszkód rozprowadzić produkt po wcześniej namoczonej skórze i rozcierać. Produkt bardzo szybko rozpuszcza się i kropelki wody robią się białe. Kiedy już uznamy, że wystarczy tego rozcierania albo cały produkt rozpuści się to pozostaje tylko zmyć. Już podczas zmywania można zauważyć, że skóra jest dość porządnie natłuszczona, ponieważ woda na skórze zbija się w krople, a jest ich naprawdę ogromna ilość. Producent obiecuje, że jeśli będziemy używać tego produktu to nasza skóra będzie nawilżona, odżywiona, ujędrniona, gładka oraz miękka. Dodatkowo warto zaznaczyć, że po zastosowaniu tego peelingu nie będziemy musiały sięgać po balsam. Co ja zauważyłam? Odżywienie, ponieważ peeling, a raczej ruchy, które wykonujemy podczas korzystania z tego peelingu pobudzają krążenie przez co skóra na swój sposób w bardzo pozytywny sposób reaguje. Działa to również poniekąd na ujędrnienie, ale raczej warto zachować co do tej funkcji dystans, ponieważ jest to dość delikatny efekt. Peeling jak to peeling - ma za zadanie usunąć martwy naskórek - automatycznie wygładza, a dzięki temu wszystkiemu skóra jest bardzo miękka w dotyku. Co do nawilżenia to mocno bym pokłóciła się tutaj, bo tutaj ewidentnie produkt natłuszcza, ale nie pozostawia lepiącej się oraz nieprzyjemnej warstwy. Jednak moim zdaniem to natłuszczenie mimo wszystko jest niewystarczające na dłuższą metę i jednak przyda się za jakiś czas sięgnąć po ten balsam. Podkreślę, że za jakiś czas, bo zaraz po skorzystaniu z tego peelingu nigdy nie sięgałam po balsam czy krem, bo po prostu to nie było konieczne. Całość domyka fakt, że zapach moim zdaniem jest wręcz obłędny. Jestem w nim zakochana, że nie czuć jakąś dziwną chemią na kilometr, a na swój sposób próbuje odzwierciedlić zapach prawdziwej brzoskwini oraz mango. Znalazłam do tego produktu jeszcze dodatkowe zastosowanie - bardzo fajnie jest rozprowadzić sobie ten produkt na nogach przed samym goleniem, spłukać i z pianką ogolić nogi. Skóra jest o wiele mniej podrażniona, nie swędzi i wyskakuje o wiele mniej krostek. Jeśli chodzi o takie podstawowe rzeczy to wydajność jest dość dobra, ale mogłaby być ciut lepsza, bo wydaje mi się, że trochę za szybko ten peeling zużyłam przez tę konsystencję, cena jest w porządku, a z dostępnością nie zauważyłam większych problemów.

Zakochałam się w tym produkcie i na pewno będę testować inne wersje zapachowe. Jak najbardziej polecam sobie przetestować na własnej skórze.

Używa produktu od: próbka

Niezły :)

dziś pierwszy raz użyłam tego peelingu, w sumie pierwszego jakiegokolwiek produktu marki ,,Tutti Frutti" bo w sumie cały czas uważałam, że jest ona zwykła, tania, nie warta uwagi itp. gustuję raczej w żelach/ peelingach marek bardziej znanych, ale dobra, owocowe to dałam się przyjaciółce namówić.
I nie żałuję :) Ślicznie pachnie, ma bardzo ładną konsystencję, ma grube ziarna, rozpuszczają sę bo rozpuszczają ale warstwę starego naskórka ściąga na pewno, a po myciu zostawia natłuszczoną skórę, co jest dobre bo nie trzeba smarować się po nim balsamem.
Martwi mnie jednak opakowanie. Jest on cukrowy, moczymy w nim mokre łapki więc może zrobić się z tego mazia. w Tubkach do wyciskania jest raczej zabezpieczenie że jednak woda się nie dostaje. Ale zobaczymy po czasie :)

Genialny

Peeling jest świetny, pozostawia skórę gładką i odżywioną. Po zmyciu peelingu jest taka warstwa na skórze, jakby taka z olejku, ale mi to nie przeszkadza, domywam tą warstwę żelem. Ma świetne opakowanie, jest wygodne w użyciu, możemy zużyć cały peeling bez potrzeby rozcinania go.

ma swoje zalety, ale dla mnie za tłusty

Przyjemny, słodkawy zapach i kolorowa konsystencja to główne atuty tego peelingu. Niska cena i duża pojemność. Ale to tylko miłe początki, bo później jest już z górki - coraz gorzej :-)
Trzeba go całkiem sporo zaaplikować na skórę, aby uzyskać efekt oczyszczenia - więc mimo dużej pojemności słoiczka, ostatecznie nie jest zbyt wydajny. Kolejny minus to tłusty (a nawet bardzo tłusty!) film, który zostaje na skórze. Mnie to nie odpowiada. Może dla kogoś to odżywienie czy natłuszczenie, dla mnie to tylko taki zalepiacz, coś jak wosk w płynie.
Po co stosować peeling, aby jednocześnie na nowo zalepić pory jakąś chemiczną mazią?! Brrr! Nie kupię go ponownie!