Bourjois, Smoky Stories Eyeshadow Palette (Paleta 3 cieni do oczu z rozświetlaczem)

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 3,2 ml

Paletka Bourjois Smoky Stories Eyeshadow Palette składa się z 3 cieni i rozświetlacza. Ta woalka zawierająca brokat daje efekt rozświetlenia w makijażu przydymionego oka. Kremowo - pudrowa formuła buduje intensywność i sprawia, że cienie Smoky Stories Eyeshadow Palette są łatwe w łączeniu i utrzymują się na powiekach przez 12 godzin.
Podwójny aplikator został specjalnie zaprojektowany do tych cieni :
- jego grubsza piankowa strona jest idealna do łączenia jasnych i średnich odcieni,
- cieńsza zamszowa końcówka umożliwia precyzyjne nakładanie ciemniejszego cienia dla uzyskania efektu eyelinera.

Cudny produkt!!

Świetna pigmentacja, dzięki czemu produkt jest naprawdę wydajny i wystarcza na długo. Bardzo dobrze się rozprowadza, także w kryzysowych sytuacjach spokojnie można użyć nawet i palca do nałożenia cieni. Środkowy cień - piękny rozświetlacz, może być użyty na wiele sposobów!
Nie używałam dołączonego aplikatora, chociaż wydaje się być dobrze wykonany. Co do pudełka również nie mam zastrzeżeń, nic się nie zepsuło, także za to duży plus.
Cienie nie osypują się przy nakładaniu. Utrzymują się przez cały dzień, makijażu nie trzeba poprawiać. Nie zbierają się również w załamaniu. Produkt może być stosowany do codziennego makijażu, jak i na te wieczorne.
Dobry stosunek jakości do ceny!

Małe cudeńko :)

Zakup tej paletki był moim pierwszym spotkaniem z cieniami od Bourjois - jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jakością tych cieni, u mnie sprawdzają się rewelacyjnie :) Moim zdaniem to produkt na mocne 4!

W drogerii dostępnych jest kilka wersji kolorystycznych, starałam się wybrać coś jak najbardziej naturalnego więc skusiłam się na paletkę o numerze 13 TAUPISSIME - ładna, neutralna z typowymi odcieniami nude - idealna do wykonania codziennego makijażu.
Paletka sama w sobie jest bardzo porządna, noszę ją w kosmetyczce, zabieram na wyjazdy i pomimo tego, że jakoś specjalnie jej nie oszczędzam to nic złego się z nią i z cieniami nie stało :) W środku znajdują się 3 cienie o satynowym wykończeniu oraz 1 cień/rozświetlacz z widocznymi drobinkami brokatu a także wygodna w użyciu podwójna pacynka.
Cienie są mocno napigmentowane, nie pylą się, nakładają się jak masełko, ładnie się ze sobą łączą nie tworząc plam. Rozświetlacz - tu jest moc, przyznam szczerze, że nakładam go zazwyczaj wykonując makijaż na większe wyjścia :) Od razu uprzedzam, że brokat jest bardzo widoczny i ma tendencje do osypywania się na twarz chyba, że nałożycie go przy pomocy wilgotnego pędzelka - wtedy efekt jest bardziej glam :)
Kolejną zaletą cieni jest ich trwałość - trzymają się cały dzień i to niezależnie od tego czy nałożę je na bazę czy bezpośrednio na powiekę :)
Minusem dla wielu może być cena - nie da się ukryć, że za 50 zł możemy mieć paletkę z większą ilością cieni jednak naprawdę są one tego warte - jestem zdania, że lepiej mieć 4 porządnej jakości cienie z których będziemy korzystać niż 25 z których nie do końca będziemy zadowolone ...

Czy polecam? Jak najbardziej, to z pewnością jeden z bardziej kultowych produktów od Bourjois, które warto mieć w swojej kolekcji :)

cudowna

Cienie są bardzo dobrze napigmentowane i co najważniejsze podczas aplikacji nie obsypują się. Mają dobre krycia i są dość połyskliwe. Smoky eyes wykonane nimi jest wyraziste i wygląda całkiem całkiem. Cienie spokojnie wytrzymują na powiekach cały dzień.

Idealna mini paletka

Ta paletka ma w sobie wszystko, co jest mi potrzebne do codziennego makijażu oka. Jasny cień, cień do załamania powieki, cień do przyciemnienia i rozświetlenia. Minimalistyczny ideał. Wszystkie cienie mają bardzo dobrą pigmentację, ale nie jest ona za mocna, dzięki czemu nawet szybki poranny makijaż wychodzi bardzo dobrze. Cienie nie osypują się jakoś mocno przy aplikacji, a na powiece wytrzymują się cały dzień bez zrolowania w załamaniu. Jeden z moich ulubionych produktów od Bourjois.

Ładne kolory

Oceniam paletke nr 06 Upside brown. Znajdziemy w niej jeden cień beżowy , jasny chłodny brąz , ciemny chłodny brąz oraz biało beżowy ze złotymi drobinkami. Cienie średnio napigmentowane , średnio trwałe , aplikator z dwoma innymi końcówkami którymi dobrze się pracuje ,ładnie wyglądają na oku , ale podczas imprezy do rana musiałam dwa razy to poprawiać . Cena moim zdaniem jest za wysoka bo jest mało produktu i nie jest to wcale jakieś nie wiadomo co. Można znaleźć coś lepszego w niższej cenie.

Jestem na tak

Zakupiłam tą mini- paletkę, gdy poszukiwałam dobrze napigmentowanych cieni w fioletowych kolorach. Testując różne cienie w drogerii, te jedyne nie tworzyły szarawej plamy zamiast fioletu. Myślę, że to jedne z najlepszych drogeryjnych cieni. Warto polować na nie na promocjach :)

najlepsze!

Moim problemem są małe oczy i opadające powieki - z tego powodu, wiele cieni do powiek po niecałej godzinie rolują się i szybko rozmazują.
Bardzo mile zaskoczyła mnie paletka od Bourjois, makijaż utrzymuje się cały dzień ;)

W porządku

Cienie wydajne -opakowanie wystarczy na bardzo długo i trwałe-makijaż oczu trzyma się cały dzień i nie wymaga poprawek. Dość dobrze się nakładają, choć ja osobiście wolę pędzelki bardziej poręczne. Na oczach makijaż prezentuje się efektownie i zwraca uwagę. Opakowanie ok, choć napisy lekko się ścierają. Jedynym minusem jest cena.

Jestem na tak.

Cienie warte zakupu. Duży wybór odcieni, dobra jakość, fajna cena. Moim zdaniem jedne z lepszych drogeryjnych cieni. Trwałość jak na cenę, ponad przeciętna, więc nie jest źle. Polecam.

za aplikator podziękujemy

plusy:
- dobrze dobrane kolory
- trwałość
- wydajność
- ładnie prezentują się na powiece

minusy:
- usypują się
- wszystkie kolory mają perłowe wykończenie
- cena

Ulubiony 02 over rose

Jako pierwszy zakupiłam 02, bez większego myślenia, ot, spontaniczny zakup. Kolorki są strzałem w dziesiątkę, więc pomyślałam, że dokupię jeszcze jedną lub dwie paletki z tej serii. Niestety, pozostałe kolory za bardzo do mnie nie przemawiają, z ociąganiem wzięłam 06 i trochę mnie rozczarowała.

Więc oceniam paletkę 02, a poniżej dodam, co rozczarowało mnie w 06.

+trwałość - po całym dniu w pracy, bez poprawek, nadal wyglądają dobrze
+ wspaniale się blendują
+kolor jest intensywny
+ zgrabne opakowanie
-beznadziejna pacynka dołączona do zestawu, która nie bardzo przydaje się do niczego
-według mnie zbyt dużo miejsca zajmuje brokat - można by odjąć połowę na rzecz najjaśniejszego odcienia, który jednak zużywa się najszybciej
-06 ciemny kolor powtarza się z paletki 02 - trochę psuje się humor, gdy w domu odkrywasz, że już posiadasz identyczny kolor w siostrzanej paletce
-06 rozświetlacz jest stanowczo zbyt ciemny

Z pewnością kupię ponownie 02 over rose, bo jestem w niej bez reszty zakochana. Ode mnie dostaje 5/5, ale jedna gwiazdkę odejmuję za rozczarowujący 06.

Mój!

Paletkę zakupiłam na promocji w Rossmanie i to był strzał w 10! Wybrałam paletkę o nr 06 Upside brown. Jestem z niej bardzo zadowolona.
+ kolory piękne, mocno napigmentowane
+ super się nakłada, czy to aplikator od producenta, czy pędzelek
+ świetnie się rozcierają i blendują na powiece
+ bardzo fajnie wyglądają również z rozświetlaczem (używam na wieczór)
+ trwałe (po 8 godzinach w pracy nie widać nagromadzonego kosmetyku w załamaniu powieki)
+ opakowanie, bardzo poręczne, super zaprojektowane
+/- cenaaaaaa delikatnie odstrasza, ale jakość wszystko przebija