Purederm, Snail Age Regenerating Multi - Step Treatment (Kuracja regenerująca i odmładzająca 2 - etapowa)

Pojemność 1 szt

Purederm Snail Age Regenerating Multi - Step Treatment kuracja regenerująca zawiera ampułkę regenerującą i odmładzającą skórę (krok 1) oraz maskę 3D (krok 2). Jest to innowacyjna dwuetapowa kuracja regenerująca skórę.
Ampułka regenerująca skórę Purederm (krok 1) zaprojektowana, aby użyć ją przed maską 3D. Ta odmładzająca skórę ampułka poprawia wygląd starzejącej się skóry oraz ułatwia wchłanianie aktywnych składników maski.
Maska 3D Snail Age Regenerating Multi - Step Treatment (krok 2): naturalne opakowanie, które wchodzi w reakcję z zawartością saszetki, pozwala idealnie wypełnić miejsca gdzie nie dociera zwykła maska: krawędzie twarzy, okolice szczęki. Zawiera ekstrakt ze śluzu ślimaka, który ma rewelacyjne działanie regenerujące.

fuuuuuuu

Okropieństwo!
nałożyłam to coś na twarz w ubiegłym tygodniu i muszę przyznać, ze dawno nie miałam tak okropnej skóry.
Potwornie wysusza. Skóra staje się cienka, pergaminowa, napięta- bo maksymalnie przesuszona! Na dodatek po kilku dniach zaczęły się objawiać zatkane pory i to w takich miejscach, w jakich nigdy mnie nie wysypało.
Skład obrzydliwy, działanie jeszcze gorsze. Funta kłaków nie warta!
Nie polecam! Nie warto!

Używam tego produktu od: tygodnia

Fajna, wygładzająca maska

Kupiłam tą maseczkę w Biedronce i nie żałuję, fajnie wygładza, zmiękcza i rozjaśnia twarz. Na pewno kupię sobie jeszcze kilka sztuk, bo za tą cenę wart.

Używam tego produktu od: 1 szt
Ilość zużytych opakowań: 1 szt