Avon, Care, Intensive Relief, Body Lotion (Intensywnie kojacy balsam do ciała)

Avon, Care, Intensive Relief, Body Lotion (Intensywnie kojacy balsam do ciała)

Testowana klinicznie formuła zatrzymywania wilgoci przynosi natychmiastową ulgę przesuszonej skórze,łagodząc zaczerwienienia i zrogowacenia.Pozostawia wrażenie komfortu i wspomaga odbudowę struktury skóry. Kompleks zapobiegający utracie wilgoci z olejkiem jojoba i olejkiem ryżowym natychmiast koi skórę suchą i bardzo suchą, zapewniając jej 24-godzinne nawilżenie.

w butelce
Struktura
bogate
krem
>250ml
balsamy

lubie zimą

Bardzo dobrze nawilża. Chwali się to szczególnie w sezonie grzewczym :) Ma gęstą konsystencję i wchłania się dobrą chwilę ale nie bieli i nie lepi się do ubrań. Dodatkowo nie jest drogi a wydajny

Świetny

U mnie balsam sprawdził się bardzo dobrze. Balsamu używałam do twarzy, mimo, że służy do ciała. Zdarzały się okresy, kiedy moja skóra była ekstremalnie wysuszona, podrażniona i zaczerwieniona. Po nałożeniu bardzo grubej warstwy kremu na noc, następnego dnia poprawa była zadziwiająca. W przypadku skóry "nadwyrężonej" do granic możliwości, balsam nie zwalczył problemu w jedną noc, ale już po kilku użyciach, skóra wracała do normalnego stanu. Na dzień balsam może być zbyt tłusty do cery, dlatego lepszą opcją jest używanie do na noc. Cena jest niska w porównaniu do jakości i pojemności. Jak najbardziej polecam.

Sama nie wiem...

Kupilam ten balsam , gdyz generalnie jestem bardzo zadowolona z balsamow z tej serii , myslalam , ze i ten bedzie fajny, jednak okazalo sie inaczej.

Mam skore suchą wiec potrzebuje dobrego nawilzenia , a ten balsam sie d0 tego sprawdził, uzyty wieczorem pozostawia skore nawilzona nawet do nastepnego wieczora. Nie oceniam czy pozostawia tłusty film na skorze , bo mi to nie przeszkadza i nawet nie zwracam na to uwagi. Zapach jest dość dziwny , ale mi nie przeszkadza bo sie bardzo szybko ulatnia ( choc balsam teoretycznie bezzapachowy) , konsystencja ok , szybko sie wchłania .

Jednak rzecz , ktora go dyskwalifikuje u mnie to jest doprowadzenie do powstawania pryszczy na dekolcie i plecach . A nigdy nie mialam takiego problemu ze skora na ciele. Powodowac moze to sklad , choc ekspertem nie jestem i pewnosci nie mam.

Cena jest bardzo przestepna ,szczegolnie w promocji ( ok 10-11zl), balsam wydajny . Butelke dokoncze bo pojedyncze krostki az tak bardzo mi nie przeszkadzaja , ale nie kupie go raczej ponownie . Wolę inne balsamy z tej serii ,ktore rowniez nawilza ale bez zapychania porow .

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie