Avon, Love, Body Lotion (Balsam do ciała)

Avon, Love, Body Lotion (Balsam do ciała)

Kremowy balsam do ciała o zapachu Avon Love, pozostawia uczucie miękkości i nawilżenia na skórze. Romantyczny zapach Avon Love powstał z połączenia soczyście słonecznych nut pomarańczy, delikatnych płatków róży i przyjemnie otulających akordów wanilii. Szybko się wchłania i pozwala na warstwowe nałożenie zapachu Avon Love, przedłużając jego trwałość.

Pachnący i przymilny

Całkiem fajny ten balsamik. Niedawno kupiłam go za 9 pln. Miałam wodę i ten zapach bardzo mi się podobał. Tak jest nadal. Tu ten zapach sprawdza się jeszcze bardziej. Balsam ma fajna konsystencję , dobrze się rozsmarowuje , fajnie wchłania i tak pachnie. Zaraz mam lepszy nastrój. Dobrze nawilża, nie uczula, nie podrażnia. Tyle od niego oczekuję i to mam. Wygodna, miękka tubka z odchylanym korkiem. Warta wypróbowania.

Cieszy oko, ale to nie jedyna jego zaleta :)

Krem jak najbardzej przypadl mi do gustu i trafil w moje potrzeby.

+ Najbardziej kuszaca jest nuta zapachowa przypominajaca perfumy Avon o tej samej nazwie. Zapach jest nieco delikatnijeszy, ale wyczuwalny przez dluzszy czas na naszej skorze. Zapach jest delikatny, kwiatowo-owocowy, mi osobiscie bardzo milo sie kojarzy.

+ Sliczny, romantyczny i dziewczecy design opakowania. Słodki roz w polaczeniu z srebrem i biela cieszy oko oraz sprawia, ze chcemy miec to cudo w naszewj kosmetyczce. Zdecydowanie jest to zaleta tego produktu.

+ Opakowanie jest miekkie, wygodne w uzytkowaniu, nie ma zadnych problemow z wycisnieciem odpowiedniej ilosci produktu. Zamykane jest na klapke, ktora jhest trwala, dobrze sie otwiera, nie zacina co umozliwa bezproblemowe uzytkowanie.

+ Krem daje nam uczucie komfortu, deliklatnie nawilza nasza skore. Nie ma jednak co liczyc na spektakularny efekt nawilzenia, ale to nie jest zadaniem tego kremu. Glownym jego zadaniem jest nadanie naszej skorze pieknego zapachu.

+ Krem szybko sie wchlania dajac ukojenie naszej skorze i nadajac jej sliczny zapach. Nie trzeba czekac dlugo, a to przeciez sie liczy.

+ Krem ma lekka, delikatna konsysytencje, ktora ulatwia jego rozrowadzenie na skorze.

+ Krem nie powoduje podraznien, nie uczula, jest bezpieczny dla naszej skory.

- cena regularna jest troche za wysoka jak na te pojemnosc.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc