AA, Oil Infusion 40+, Krem na dzień

AA, Oil Infusion 40+, Krem na dzień

Przeznaczony jest dla pań po 40 roku życia ze skórą wrażliwą i skłonną do alergii.
Działanie przeciwzmarszczkowe, uelastyczniające, nawilżające.
Zawiera olejek tsubaki, arganowy, kompleks Hial+.
AA Oil Infusion2 40+ to krem na dzień przeznaczony do pielęgnacji przeciwzmarszkowej. W swoim składzie zawiera odmładzające olejki tsubaki i arganowy oraz kompleksu Hial+. Luksusowe olejki uzupełniają występujące w skórze braki w substancjach budulcowych, pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu.
W efekcie skóra przechodzi prawdziwą metamorfozę zmarszczki ulegają wygładzeniu, następuje wyraźna poprawa elastyczności i nawilżenia.
Recepturę kremu wzbogacono o formułę podwójnej infuzji Infusion 2 System, aby wzmacniać działanie kosmetyku. Lekkość formuły pozwala na szybkie wchłanianie i przyjemną aplikację.
Olejek tsubaki - tłoczony jest z nasion róży zimowej kwitnącej w ekstremalnych warunkach klimatycznych. Dzięki wysokiej zawartości kwasów omega-9, witamin, minerałów oraz skwalanu zapewnia działanie odżywcze i odmładzające. Stymulujeprodukcję kolagenu w skórze, opóźniając proces jej starzenia się.
Kompleks Hial+ doskonale nawilża skorę i intensywnie wygładza zmarszczki
Olejek arganowy odżywia i wzmacnia naskórek oraz skutecznie reguluje stopień nawilżenia
Filtry UVA/UVB chronią skórę przed procesem fotostarzenia.
Stosowanie: nanieść codziennie rano na oczyszczoną skórę twarzy (omijając okolice oczu), szyi i dekoltu.

Krem na dzień na zimę

Do mojej cery mieszanej ten krem nadaje się dość dobrze na zimę pod makijaż. Nietłusty, nie zapycha porów. Na lato za cięzki pod makijaż, w zimie dzięki niemu dłużej unikam odchodzących skórek na nosie i policzkach, chociaż trochę szybciej zaczynam się świecić. Wchłania się przyzwoicie, zapach ok. Ogólnie jestem zadowolona i na następną zimę jest spora szansa, ż ekupię go ponownie.

Jestem na Tak

Zalety;nie zapycha
delikatny zapach
skóra ładnie nawilżona
ładne szklane opakowanie
ja nakładam na niego podkład z Anabelle Minerals i jestem zdowolona z efektu

Bardzo fajny

Kupiłam ten krem zachęcona promocją w Superpharmie. Nie wiedziałam, na jaką wersję się zdecydować, ale pomyślałam, że może 40+ będzie trochę bardziej skoncentrowana, lub po prostu troszkę mocniej działająca, niż 30+, dlatego zdecydowałam się akurat na tą (bo do 40 jeszcze mi daleko).
Produkt ma proste szklane opakowanie z naklejkami z nazwą. Nic szczególnego, ani mnie to ziębi, ani grzeje.
Sam krem ma przepiękny dość świeży zapach, który uprzyjemnia stosowanie tego kosmetyku. Konsystencja jest średnio gęsta, na całą twarz wystarczy nałożyć zaledwie odrobinkę, co czyni go ogromnie wydajnym (używałam go chyba 3.5 miesiąca dwa razy dziennie, po prostu nie chciał się skończyć). Skóra po nałożeniu go od razu czuje się ukojona i nawilżona. Wchłania się kilka minut i zostawia taką delikatną warstewkę, ale ona też znika po jakimś czasie i można nałożyć na niego makijaż.
Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby podkład mi się na tym kremie zrolował, czy stało się coś innego niedobrego.
Oczywiście nie ma co się spodziewać, że ten produkt nam zdziała cuda na twarzy. Ja oczekiwałam jedynie dobrego nawilżenia i fajnej szybko wchłaniającej się konsystencji oraz przyjemnego zapachu i właśnie to otrzymałam, więc z czystym sumieniem mogę go polecić a sama pewnie też kupię ponownie.
Zaznaczam 4 gwiazdki, dałabym 4.5, bo jest naprawdę dobry.

Bardzo dobry i skuteczny:)

Na ten krem skusiłam się jak tylko pojawił się na drogeryjnych półkach ( i jeszcze był w promocji). Po pierwsze lubię firmę AA, po drugie zafascynował mnie skład:)
Kremik ma bardzo przyjemną, lekką, miękką konsystencję, biały kolor i niezwykle delikatny ( lekko wyczuwalny) zapach. Rozprowadza się bezproblemowo, dość szybko wchłania, nie pozostawiajac świecącej czy tłustej warstewki. Już niemal od razu po nałożeniu możemy zacząć się malować:) Krem przede wszystkim bardzo dobrze nawilża, szczególnie odczuwają to moje wiecznie suche i " ściągające się" policzki. Ładnie wygładza i ujędrnia, moja buzia zrobiła się zdecydowanie gładsza i bardziej ujędrniona. Troszeczkę nadał kolorytu i świezości. Podoba mi się też bogaty skład kremu m.in olej arganowy, wyciąg z aloesu, masło shea, koenzym Q, arginina, wit B i E, kolagen, kwas hialuronowy czy oleje z róży japońskiej, ostropestu i ogórecznika.
Plus za ładne, szklane opakowanie:)

Używam tego produktu od: miesiaca