Yves Rocher, Active Sensitive, Soin Dermo - Traitant, Anti - Rougeurs (Krem na zaczerwienienia)

Kosmetyk opracowany we współpracy z dermatologami i alergologami specjalnie dla cery wrażliwej - wysoki stopień tolerancji produktu przez skórę wrażliwą został dowiedziony testami klinicznymi.
Krem na zaczerwienienia to kosmetyk, który przynosi ulgę skórze twarzy reagującej na podrażnienia zaczerwienieniami, jest też doskonały do ochrony skóry przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi - zwłaszcza zimnem i wiatrem. Konsystencja gęstego balsamu zapewnia skórze natychmiastowe uczucie komfortu.

przyjemny

Krem kupiłam w styczniu z myślą o używaniu go w mroźne dni i ochronie przed zimnem i wiatrem.

Ma bardzo przyjemną konsystencję takiego gęstego balsamu. Absolutnie nie jest tłusty i ciężki. Bardzo dobrze rozprowadza się na twarzy. Nie pozostawia lepkiej czy tłustej warstwy, a mięciutką i ukojną skórę. Świetnie sprawdził się także przy niwelowaniu suchych skórek.

Mam z natury cerę tłustą i krem nie nadaje się dla mnie na cieplejsze dni, bo skóra szybko zaczyna się świecić i makijaż nie wygląda estetycznie.

Z powodu dość ciepłej zimy niestety nie zużyłam go całego. Osobiście nie lubię magazynować kosmetyków i nie chciałam, żeby czekał do później jesieni, abym mogła go znowu używać. Dałam go więc w spadku chłopakowi, który ma trochę inną cerę niż ja, ale jemu również bardzo dobrze się ten krem sprawdził.

Krem nie wywołał u nas żadnych alergii czy podrażnień. Nie zaobserwowałam również działania komedogennego ani acnegennego.

Polecam! :)

Używam tego produktu od: styczeń 2015