Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Janssen Cosmetics, Day Vitalizer (Krem nawilżający na dzień do skóry suchej)

Janssen Cosmetics, Day Vitalizer (Krem nawilżający na dzień do skóry suchej)

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

Pojemność 50 ml
Cena 92,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Konsekwentna, codzienna pielęgnacja jest nieodzowna dla skóry odwodnionej. Gdy skóra odczuwa brak wilgoci i lipidów, jej elastyczność znacznie się zmniejsza, a zmarszczki powstałe na skutek suchości powstają bardzo szybko. Nawet u osób młodych, cera wydaje się być blada i nieatrakcyjna. DAY Vitalizer to delikatny, jednak pomimo to bogaty krem pielęgnacyjny na dzień do skóry odwodnionej. Zapewnia zrównoważoną ochronę w każdej sytuacji, w której skóra traci nawilżenie: klimatyzowane i nadmiernie ogrzewanie pomieszczenia, ekspozycja na słońce, wiatr i inne warunki pogodowe, podróże samochodem lub samolotem. Day Vitalizer uzupełnia niedobór nawilżenia skóry z niedoborem wilgoci i lipidów, czyni ją elastyczna i gładką.

Cechy produktu

Struktura
bogate
Rodzaj
na dzień
Opakowanie
w słoiczku
Konsystencja
krem
Pojemność
50 – 100ml
Pokaż wszystkie Schowaj

Składniki

Znasz skład tego produktu? Dodaj go do naszej bazy i twórz z nami KWC!

Dodaj go do naszej bazy!

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 4 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

4 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: jedna próbka

Przynosi ulgę

Moje opinia oparta jest na zużyciu tylko jednej próbki, więc trudno mi powiedzieć, jaki efekt byłby po dłuższym stosowaniu. Ale to co zwróciło moją uwagę, to konsystencja, która jest bardzo zwarta, przez co wydaje się, że krem może nie być wydajny (zużyłam jedną próbkę na twarz przy jednej aplikacji, gdzie zwykle próbki o tej pojemności starczają mi na 2, czasme nawet na 3 użycia). Mimo to krem ładnie się wchłania i skóra od razu staje się miękka i taka odżywiona od środka. Ale to uczucie nie trwało przez cały dzień. Użyłam go w dniu, kiedy nie robiłam makijażu, nie małam podkładu, więc nie wiem, czy faktycznie sprawdzi się pod makijaż, ale za to wyszłam na mróz i tu faktycznie w czasie dwugodzinnego spacerowania, jako krem ochronny się sprawdził. Faktem jednak jest, że po południu czułam ściągniętą skórę i musiałam sobie znowu coś doaplikować. Mam bardzo suchą skórę, więc wciąż szukam swojego ideału. Krem nie uczula, nie podrażnia, bardzo delikatnie pachnie. Nie ma filtra, więc to też trochę słabo.
Myślę jednak, że ja nie skusiłabym się na zakup pełnowymiarowego produktu. Ale przypuszczam, że może się sprawdzić u osób ze skórą normalną lub trochę przesuszoną jako krem na noc lub jako krem na dzień pod makijaż w zimie.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  43
  produktów

  273
  recenzji

  337
  pochwał

  10,00

 2. 2

  9
  produktów

  118
  recenzji

  302
  pochwał

  6,36

 3. 3

  33
  produktów

  112
  recenzji

  250
  pochwał

  5,63

Zobacz cały ranking