Magic Style (Tusz modelujący)

Magic Style (Tusz modelujący)

Modelujący tusz do rzęs Magic Style. Perfekcyjne rzęsy na każdą okazję: im więcej warstw, tym bardziej wyraziste spojrzenie - od naturalnego aż po magiczne. Nie tworzy grudek. Nie rozmazuje się.
Przebadany oftalmologicznie.

Cena: 32 zł / 7 ml

Miłe wspomnienia

Bardzo miło wspominam przygodę z tym tuszem, zwłaszcza że to właśnie on był moim pierwszym tuszem do rzes. Miał świetna konsystencje, pięknie rozczesywał i pogrubiał rzęsy...był trwały i nie uczulał. szkoda, że już nie ma go w sprzedaży..z pewnością bym go kupiła.

Używam tego produktu od: Kilka lat
Ilość zużytych opakowań: Dużo

jeden z lepszych

Szkoda, że nie jest juz dostępny. Miło go wspominam. bardzo dobry czarny kolor, nie kruszył się, szybko nie zasychał. przyjemna w uzytkowaniu szczoteczka. Plus za wszechstronność. Efekt naturalny ( 1 warstwa) był naprawde naturalny, a im więcej warstw tym było jeszcze lepiej i wyraźniej. Przy czym tez sie nie rozmazywał.

Używam tego produktu od: klika lat
Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3 całe

!!!REWELACJA!!!

najlepszy tusz do rzęs jaki kiedykolwiek miałam!! super!! tylko nie mam gdzie go kupić bo wszędzie pełno z astora tych podkręcających ale to nie to samo...;/ nie skleja pieknie pogrubia i wydłuża, nie zasych i i nie tworzą się grudki w opakowaniu; dla mnie extra! tylko nie mam gdzie kupić kolejnego opakowania... nie wiem czy go nie wycofali...ale byłby to błąd!! takie cudko w takiej canie...

Używam tego produktu od:4 lat
Ilość zużytych opakowań:hmm... nie wiem ;)

Manicure - glitter nails

Mój KWC :)

Tusz dostałam pod choinkę ze 3 lata temu. Wcześniej próbowałam paru innych, ale z tym była to miłość od pierwszego użycia :) Nie miałam wówczas wprawy w malowaniu rzęs, ale nie przeszkodziło mi nałożyć go perfekcyjnie, bez sklejania i grudek. Efekt nieziemski. Rzęsy wydają się grubsze, gęściejsze. Efektu "pandy" udało mi się przez te parę lat uniknąć, no chyba że jestem na naprawdę gorrącej imprezie... Ale ten tusz nie mieni się wodoodpornym, więc nie wymagam od niego tego, a jest to nawet dla mnie plus. Po namoczeniu rzęs ładnie się zmywa zwykłym żelem do mycia twarzy.

Używam tego produktu od: ok. 3 lat
Ilość zużytych opakowań: 3, 4...?

Naturalny efekt dla cienkich

Mam cienkie rzęsy. Używałam wiele tuszy, ale ciągle wracam i najbardziej jestem zadowolona z tego tuszu. Naturalny efekt na dzień, rzęsy nie posklejane, nie obsypuje się, brak grudek. Kupuje go też moja mama i jest bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: paru lat

bardzo dobry

jeden z najlepszych ze średniej półki jaki miałam. dobrze podkreśla rzęsy, nie skleja ich. rzęsy wyglądają jednak na tyle "naturalnie", że bardziej niż na makijaż wieczorowy nadaje się jak dla mnie tylko za dnia.

to taki tusz "na codzień" jako alternatywa dla czegoś lepszego i droższego przy okazji pustki w portfelu :)

Używam tego produktu od:kilku lat

świetny tusz

Dla mnie tusz prawie idealny, gdyż do makijażu dziennego ładnie podkreśla rzęsy (1-2 warstwy) i znakomity do wieczorowego (2-3warstwy).

Plusy:
+ nie skleja rzęs
+ nie osypuje się
+ nie zostawia "owadzich nóżek"
+ ładnie wydłuża
+ delikatnie pogrubia
+ na długo wystarcza (ok.3-4 m-ce)

Minusy:
nie zauważyłam

Ostatnio trochę się zraziłam bo kupiłam go w Rossmannie i po około tygodniu zrobił się strasznie suchy :(, przypuszczam, że źle był przechowywany bo to nie jest pierwszy tusz zakupiony w Rossmannie z którym tak się stało. Narazie używam innego ale napewno do niego wrócę bo byłam z niego bardzo zadowolna!!! :) Spośród tylu tuszy jakie wypróbowałam, ten jest dla mnie jedyny, któremu daje 5 gwiazdek :)

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:ok.8

fajny

Hmmm, powiem tak; tusz dla osób, które
1. Nie oczekują mega pogrubienia rzęs
2. Cenią naturalność
3. Mają krótkie rzęsy

Wydłuża moje krótkie rzęsy - niestety, Bozia nie dała mi firaneczek;-)
Pogrubia troszkę, przy 2-3 warstwie, ale to normalne - inne też to robią.
Nie osypuje się i PIĘKNIE ROZDZIELA rzęsy, co dla mnie jest zaskoczeniem, bo żaden tusz mi tego nie zapewniał.
Szczoteczka wygodna, choć jak dla mnie może troszkę za długa rączka (chodzi mi o ten patyczek, na którym jest umieszczona;-) ), przez to często zdarzy mi się źle wymierzyć odległość i maźnąć się po powiece- jestem przyzwyczajona do krótszych.
Tusz mi się podoba, mam kolor czarny.

No cóż - pora odjąć 1 wiazdkę. nie wiem, jak się to stało, ale tusz w ogóle przestał podkreślać moje rzęsy, czuję się, jakbym w ogóle nie była pomalowana.

może nie MAGICZNY, ale...

Kiedyś bardzo lubiłam, może dlatego, że był to mój pierwszy tusz, nie znałam się na tuszach i nie miałam porównania. Teraz wiem, że zbyt dobry to on nie jest :) Właściwie nic z rzęsami nie robi, delikatnie podkreśla, to wszystko. Dla mnie to jednak za mało :)

Używam tego produktu od:paru lat
Ilość zużytych opakowań:2 albo 3

mój ulubiony

Jeden z najlepszych jakie posiadałam. Idealny na codzień gdyż daje bardzo naturalny efekt, szybko schnie i nie pozostawia gruden. Mozna nim szybko i bezproblemowo wykonać makijaż bez obawy że ręsy bedą sklejone i ciężki..

Używam tego produktu od:dwa lata

Fajny

Tuszu do rzęs używam tylko do wielkiego dzwonu.. Ten jest fajny, jedno pociągnięcie daje taki delikatny a zarazem ciekawy efekt. Nie skleja rzęs, nie osypuje się. Nie tworzy grudek. Mam go bardzoo długo ze względu na to, że rzadko kiedy go używam. Nie zesechł się w ogóle. Polecam!Używam tego produktu od:w zasadzie nie używam

bardzo dobry

jestem z niego zadowolona wydobywal glebia spojrzenia a dodatkowo sprawial bardzo naturalny wyglad. przyjemna szczoteka. na moich oczach sie sprawdzil:)

Używam tego produktu od:1 miesiac