Tołpa, Botanic, Czarny Owies, Odżywcza maska odbudowująca

Tołpa, Botanic, Czarny Owies, Odżywcza maska odbudowująca

Odżywcza maska odbudowująca maska ma bogatą, konsystencję i otulający zapach. Odżywia i odbudowuje strukturę włosów. Nawilża, regeneruje i wzmacnia. Wygładza, zapobiega puszeniu się, przywraca blask i elastyczność. Ułatwia rozczesywanie i układanie włosów. Sposób użycia: Nanieś maskę na umyte włosy, owiń ciepłym ręcznikiem i pozostaw na 15 min. Następnie spłucz wodą. Stosuj po każdym umyciu włosów.

Bardzo fajny!

Wygładza, ładnie pachnie, nie obciąża. Fakt, trzeba trzymać na włosach 20 minut, ale efekt jest tego wart. używałam 1 raz w tygodniu na długi, falowanych, rozjaśnianych włosach i dla mnie świetny i tani.

Najlepsz

Najlepsza maseczka jaką do tej pory stosowałam. Już po pierwszej aplikacji moje bardzo zniszczone włosy były wygładzone i odżywione. Z każdą kolejną aplikacją jest coraz lepiej. Maseczka jest w formie wygodnej tubki i dobrze się ją aplikuje. Jedyne zastrzeżenia mam do ceny. Biorąc pod uwagę pojemność 125 ml to jest ona zbyt wysoka.

Dobra maska, ale nie CUD

Zawsze chciałam kupić produkty marki Tołpa, ale zawsze zastanawiałam się czy cena tych produktów jest adekwatna do ich jakości. Kiedy dostałam tę maskę na Gwiazdkę to bardzo się ucieszyłam, że będę mogła zakosztować produktu roślinnego z dobrym składem.
Pierwsze co rzuca się oczom to wygląd tuby produktu. Produkt posiada skromną szatę graficzną za co wielki plus. Zapach maski jest subtelny, ciepły i otulający. Zapach tej maski zdecydowanie przeznaczony jest do stosowania w okresie jesieni i zimy. Krótki okres przydatności produktu jest również zdecydowanie na plus. Co do działania to mam mieszane uczucia, ponieważ maska niby dobra, niby wszystko gra, ale czegoś mi w jej działaniu brak. Aczkolwiek maska całkiem przyzwoicie nawilża włosy i wygładza. Ale ja nadal szukam produktu, który da spektakularny efekt na włosach, a takie produkty już miałam w swojej kolekcji, natomiast maska Czarny Owies marki Tołpa do nich nie należy.

Ilość zużytych opakowań: 1 cale opakowanie 125ml

Bardzo dobra maska-odżywka

Świetny skład, na samej górze w składzie masło shea, potem również inne ciekawe i drogocenne składniki odżywcze. Brak silikonów za co niebywały plus! Używam zarówno jako odżywkę po każdym myciu jak i maskę raz na kilka dni na 15-20 minut. Jak dla mnie rewelacja, a używałam już spoko kosmetyków do włosów. Jestem zwolenniczka naturalnej pielęgnacji opartej na składnikach odżywczych wysoko w składzie, a nie "tuszowaniu" niedoskonałości oblepiającymi silikonami.
Jest dość gęsta, dobrze się ją nakłada, nie spływa z włosów. Ma ładny, przyjemny i zarazem nienachalny zapach. Dobrze się spłukuje. Pozostawia włosy miękkie i mięsiste. Odżywia do takiego stopnia, że włosy stają się odporniejsze na czynniki takie jak suszarka do włosów. Do tego polski produkt.

Odejmuję gwiazdkę za cenę i pojemność. Trzeba przyznać - jest droga. 125ml za 30 zł to lekka przesada. Nie robiłabym afery gdyby to było 200ml albo chociaż 150. Ale 125? Trochę przesadzili :) Dodatkowy plus za miękkie opakowanie wiem mam pewność, że ani kropelka kosmetyki nie zostanie wyrzucona (mogę rozciąć tubkę).

Używam tego produktu od: Miesiąc