Yves Rocher, Balsam do ust `Kokos`

Yves Rocher, Balsam do ust `Kokos`

Pojemność 4,8 ml

Soczysty balsam do ust został wzbogacony w wosk, masło i olej pochodzenia naturalnego, aby zapewnić ustom jak największy komfort i intensywną pielęgnację. Balsam pozostawia na ustach słodki smak kokosów. Składniki pochodzenia naturalnego stanowią aż 82% formuły kosmetyku.
Pozostawia na ustach słodki smak kokosów.

Super Kokos

Jedna z moich ulubionych pomadek do ust. Fajnie nawilża i w dodatku pachnie wersja kokosowa naprawdę pachnie kokosem zapach jest nawet naturalny nie czuć takiego paskudne chemicznego zapachu kokosa.

Lubię się z tym kokosem. :)

Pomadkę kupiłam przy okazji zakupów w Yves Rocher. Wybrałam oczywiście kokos, bo uwielbiam kokos i uwielbiać będę. Bardzo polubiłam się z tą pomadką, używam jej codziennie i nie może jej zabraknąć w mojej torebce. To był strzał w dziesiątkę, naprawdę nawilża moje usta, zostawia warstwę ochronną, no i sprawia, że nie straszne są moim ustom mrozy. Co prawda nie zostawia efektu wow, od tego mam balsamy, które stosuję na noc, ale na dzień do nawilżenia ust w każdym momencie nadaje się idealnie. Zapach tego balsamu nie jest ani trochę sztuczny. Pięknie pachnie najprawdziwszym kokosem, takim prosto z drzewa, nieprzetworzonym, naturalnym... Och, zapach jest cudowny! Chwilami mam ochotę zjeść tą pomadkę. :D Na pewno zakupię jeszcze jedną, ale to już zdecyduję się na inną wersję zapachową.

Raczej na lato niż na zimę

Moim zdaniem lepiej sprawdzi się w ciepłej porze roku, ponieważ potrzebuje dobrego ogrzania żeby dokładnie posmarować usta. Zimą jest twardy, niesmarowity, kilkanaście razy muszę przejechać sztyftem żeby usteczka były posmarowane. Nie ma też właściwości bardzo dobrze regenerujących i nawilżających, a zimą to niezbędne.
Cudowny ma za to zapach. Bez wątpienia kokosowy, intensywny i nieprzemijajacy wraz z używaniem produktu. Barwa sztyftu biała, jak olej kokosowy. W ogóle bardzo przypomina mi w swoim zachowaniu olej kokosowy.
Bardzo wydajny. Jeden z wydajniejszych balsamów do ust jaki miałam. Jest bardzo twardy i przez to wolno się zużywa.
Cena przystępna, opakowanie bardzo lubię wizualnie

Dobry balsam do ust bez problemów

Mam balsam ze sklepu firmowego Yves Rocher. Używam już jakiś czas, delikatnie pomógł moim bardzo spierzchniętym ustom, jednak oczekiwałam trochę lepszego efektu za tę cenę. Największym plusem jest jego zapach- nie drażniący kokos, zapach bardzo długo trzyma się na ustach i jest na tyle delikatny, że nie wyczuwamy go zbyt mocno . Kupię ponownie, ale gdy moje usta będą bardziej zregenrowane innymi balsamami :)

Średni

Plusy:
-ładnie pachnie,
-ma stała konsystencję w wysokich temperaturach
-delikatnie nabłyszcza usta,

Minusy:
- za twarda,
-słabo nawilża, raczej po to by nadać ustom blasku niż je odżywić

Twarda pomadka

Uwielbiam pomadki bo sa łatwe w użyciu i wszedzie oraz zawsze przydatne. Ta jednak jest słaba. Zbyt twarda formuła powoduje ze musze sie smarować i smarować i jeździć i jeździć ta pomadka po ustach. Trwa to długo i wyglada zabawnie. Zapach nieładny, ale to kwestia gustu.

Spełnia moje oczekiwania.

Zacznijmy od tego, że nie mam większego problemu z ustami. Może dlatego ocena tego produktu będzie wysoka. Bardzo lubię balsamy do ust YR, stosuję je namiętnie każdego dnia. Kiedy potrzebuję większej regeneracji sięgam po miodek Nuxe.

Plusy:
- przyjemny kokosowy zapach
- ładne opakowanie miłe dla oka
- sztyft długo utrzymuje swój kształt, nie mięknie, nie łamie się, nie rozpływa
- nadaje ustom przyjemny połysk
- chroni i nawilża
- super celem codziennego stosowania

Minus:
- mocno spierzchniętym ustom raczej nie pomoże
- akurat ta wersja jest mniej wydajna niż pozostałe

słaby

Zwyczajny ochronny balsam do ust o słodkim zapachu kokosa. Nawilża przeciętnie, więc opakowania starcza mi na miesiąc. Usta długo pozostają nawilżone i nie wysuszają się tak szybko. Wolę zwykłą wazelinę zamiast tej pomadki.

Zwykły balsam

Jego największą zaletą jest zapach, dość naturalny, takie ciastka kokosowe. W działaniu jest chyba najlepszy z całej oferty YR, ale nie wybija się jakoś szczególnie spośród ogółu tego typu produktów. Po prostu natłuszcza wargi, nie zostając na nich jakoś długo. Na dłuższą metę nie zauważyłam jakiegoś wow działania. Zwyczajny balsam choć niespecjalnie tani. Wydajność przeciętna w kierunku małej. Ogólnie można wypróbować ale szału nie ma.

Raczej nie na mrozy.

Na początku zaznaczę, że moje usta nie są zbyt wymagające.
Pomadka ma lekką, przyjemną konsystencję. Jest bardzo wydajna - wystarczy cienka warstewka na ustach. Dobrze nawilża, nie klei się, długo zostaje na ustach. Chciałam sprawdzić ak długo, więc użyłam jej przed snem. Po obudzeniu wciąż czułam ją na ustach. Przyjemnie pachnie (zapach kokosów czuć jeszcze przez jakiś czas po nałożeniu), jak to ujęła moja siostra, jest "do zjedzenia". Niestety bezsmakowa :P
Moim zdaniem jest dobra do używania w cieplejsze dni, w łagodną zimę może jeszcze da radę, ale na pewno nie w ostrą (z tej serii powinna dać radę kandyzowana pomarańcza i cynamon, z edycji limitowanej).
Muszę pochwalić opakowanie - jest nie tylko estetyczne, ale też solidne.
Na pewno kupię ponownie, ale najpierw będę chciała przetestować inne balsamy z tej serii.

Rewelacja!

Zawsze podkreślam, że opakowania kosmetyków Yves Rocher bardzo mi odpowiadają pod względem estetyki. W tym przypadku jest tak samo. Od razu wiemy na jaki zapach i smak się decydujemy. Dodatkowo opakowanie zostało ulepszone pod względem używania gdyż poprzednie moim zdaniem było kompletnie nietrafione i irytowało niesamowicie.

Zapach

Moim zdaniem jest bardzo przyjemny i dość długo utrzymuje się na ustach. Warto więc dobrać pomadkę do swoich upodobań zapachowych gdyż usta znajdują się blisko naszego nosa. Pomadka pachnie bardzo przyjemnie kokosem i dla mnie jest to jedna z ciekawszych wersji zapachowych jeśli chodzi o warianty niebarwione. Jest ona również wyczuwalna dla otoczenia gdyż jak posmarowałam się nią to po chwili koleżanka spytała: czuję kokosy gdzieś a to była jedynie moja pomadka pielęgnacyjna.

Treściwa. Moim zdaniem idealnie nadaje się na chłodniejsze miesiące lub jeśli ktoś ma problem z suchymi ustami. Pomadka bardzo łatwo sunie po ustach. Moja wersja akurat nie posiada koloru co jest dla mnie akurat plusem gdy chce postawić na swój naturalny kolor ust a dodać im odrobinę błysku.

Skład

Niestety nie jest podany na stronie YR ani na opakowaniu. Jednakże na plus zasługuje fakt, że składniki pochodzenia naturalnego stanowią 82% całej formuły kosmetyku. Zdecydowanie czuć, że użyto solidną ilość maseł, wosków i olejków, która została użyta do stworzenia formuły kosmetyku.

Działanie

Moim zdaniem pielęgnacja ma być głównie skuteczna. Już od pierwszej aplikacji czuję intensywną pielęgnację. Dodatkowo pomimo tej intensywności pomadka po jakimś czasie nie robi białego osadu i nie grudkuje się. Po jej zastosowaniu od razu czuję ulgę. Usta są nawilżone i miękkie. Jeśli mamy większy problem z ustami to wystarczy kilka dni i ponownie możemy cieszyć się zdrowymi ustami bez suchych skórek i podrażnień.To zdecydowanie mój ulubieniec wśród pomadek pielęgnacyjnych do ust.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Rewelacyjny!

Świetny kosmetyk, mam nadzieję, że zagości w ofercie marki na stałe. Odkąd go stosuję (kilka razy dziennie) moje usta wyglądają świetnie. Koniec z suchymi i spierzchniętymi wargami.

Plusy:
+ zapach, cudowny
+ działanie, świetnie nawilża
+ cena

Minusów brak, polecam wypróbowanie.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca