Avon, Far Away Bella Sunset EDP

Avon, Far Away Bella Sunset EDP

`Far Away Bella Sunset` to nowy, czarujący zapach, który wybucha nektarem musującej klementynki i liczi. Nocny jaśmin i uwodzicielskie drzewo sandałowe powodują, że poczujesz się glamour i sexy.

Nuty zapachowe: klementynka, liczi, jaśmin, drzewo sandałowe

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Jaśmin. Mocny jaśmin

Nie przypomina nic a nic swoich starszych sióstr. Bella Sunset jest bardzo, ale to bardzo mocnym zapachem. Wystarczy rozpylic go raz, a woń i tak jest mocno wyczuwalna. Trzeba z nim uważać, bo może niejednego przyprawić o migrenę... Zapach jest mocno jaśminowy, choć przy pierwszym psiknięciu wyczuwałam lekko cytrusy. U mnie dość szybko rozwija się na skórze. W ostatniej fazie czuje jakby dym...
Nie jest to mój zapach.

Udany zapach

Bardzo piękny, delikatny i kobiecy zapach. Czuć tutaj mocną przewagę jaśminu nad innymi nutami zapachowymi. Przyjemnie on otula i cudownie rozwija się na skórze z godziny na godzinę. Bardzo fajna kompozycja nadająca się na lato.

Trwałość jest taka pół na pół, ponieważ pół dnia jest w stanie wytrzymać.

Jeśli chodzi o flakon to jest w porządku, ale ta kokardka nie przypadła mi od początku do gustu i szybko się jej pozbyłam.

Nie mam nic mu do zarzucenia - po prostu jest w porządku.

Śliczny zapach.

Nie lubię zapachów z Avonu, wolę te z Oriflame, ale często urzekają mnie piękne flakoniki i promocje. Zapach jak dla mnie jest prześliczny: subtelny, świeży a zarazem słodki i kremowy. Flakon cudowny. Trwałość przyzwoita i to bardzo bo mimo iż po kilku godzinach nie czuję zapachu inni go wyczuwają i bardzo chwalą. Chyba to będzie mój faworyt na tą wiosnę.

Używam tego produktu od: przeszło miesiąc
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie.

Świetny.

Zapach jest na prawdę udany. Kompozycja zapachowa tworzy piękny, delikatny, subtelny perfum. Może w początkach wyczuwalna jest avonowska nuta, ale tak to jest genialnie, na prawdę. Zapach typowo dzienny, przytulaśny, lekko słodki. Trwałość 3 h na skórze, bez ogona. Butelka fajna ;)

Używam tego produktu od: cztery miesiące

ładny zapach, ale całkiem przeciętny

Po pierwsze - brak podobieństwa do Far Away i do Far Away Bella. Ten zapach to kompletnie inna bajka, nie warto się sugerować avonową "rodziną" Far Away.
Po drugie - charakterystyczne dla niego jest to, że gdy go wąchasz wiesz, że to Avon. Jest ładny, ale bardzo wtórny i podobny do innych zapachów - w końcu nuty zapachowe typowe dla wielu EDP w Avonie.
W katalogu podają nutę zapachową "nektar z liczi", ale na opakowaniu o niej jakoś nie wspomnieli - tutaj pojawia się klementynka. Średnio z resztą wyczuwalna.
Dla mnie dominuje jaśmin - tak go właściwie odczuwam, jako typowy jaśminowiec, ale troszkę syntetyczny.
Drzewo sandałowe troszkę ociepla i osładza zapach, ale i ta nuta nie jest bezpośrednio wyczuwalna.
W zasadzie mam wrażenie, że jest on troszkę "zmajstrowany" na szybko i niedokładnie. Poszczególne nuty nie są na tyle wyraziste, by w ciemno je rozpoznać.
Mimo to zapach jest ładny i poprawny. Raczej taki dziewczęcy i przytulaśny. Codzienny.
Ale oryginalnej FA Belli do pięt nie dorasta :)
Trwałość typowa - ok 4-6godz. Wyczuwalny bliskoskórnie lub na ubraniu.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: napoczęte 1.

Boski zapach w pięknym szkle

Przygoda z tym zapachem zaczęła się od testu na nadgarstek przez konsultantkę. Już wtedy zdziwiłam sie jak długo się utrzymuje i jak zachwyca. Od paru dni mam już flakonik i jestem zachwycona. Piękny zapach właśnie na wiosenno-letnią porę . Na otwarciu pięknie rozchodzą się cytrusiki na których tle rozwija się kuszący i czarujący jaśmin. Ten jaśminu jest taki faktycznie jak o zachodzie słońca, jak nazwa wskazuje. Pięknie się rozwija, siadając jeszcze na bazie drzewa sandalowego dodaje tajemniczości. Bardzo trwały. U mnie do 6 godzin wyczuwalny. Pełna cena 76 pln. Ja kupiłam w cenie katalogowej jako nowość za 40 pln. Piękny flakonik.

Używam tego produktu od: od paru dni
Ilość zużytych opakowań: 1 próbka, zaczęty flakon