Bell, Look Now!, HD Powder (Puder prasowany matujący)

Bell, Look Now!, HD Powder (Puder prasowany matujący)

Świetnie sprawdzi się w trakcie sesji fotograficznych. Możesz go stosować samodzielnie, nadając cerze świeży wygląd lub jako wykończenie makijażu nakładając na podkład. Perfekcyjnie wygładza, maskuje zmarszczki i delikatne niedoskonałości.

matujące, kryjące
Krycie
średnie
prasowany

Słaby

Nie wiem co mam napisać o tym pudrze bo takie mieszanie uczucia we mnie wzbudza. Z jednej strony jest to tani produkt więc chyba nie mogę od niego za dużo wymagać.

Posiadam puder od ponad roku a nadal go nie zużyłam. Nie widać nawet kawałka dna. Tak mocno nie lubię go używać bo bardzo bieli skórę! BARDZO! To nie jest lekki efekt wybielenia tylko to jest bardzo mocny i widoczny efekt! Czuję się jakbym wypudrowała się mąką. Bardzo odznaczają się miejsca które mocniej zostaną wypudrowane.

Dodatkowo puder podkreśla suche skórki. Mam odczucie, że wysusza skórę.

Jedyny plus jest chyba tylko taki, że jest w niskiej cenie. Ja używam go tylko do wypudrowania korektora pod oczami. Plusem jest to, że matuje skórę.

Jednak kolejnym minusem jest słabe utrwalenie makijażu. Praktycznie w żaden sposób nie utrwala makijażu. Czasami mam wrażenie, że lepszy efekt jest bez żadnego pudru.

Pomaga rozjaśnić podkład

Kupowałam podkład w internecie, gdzie ciężko jest dobrać idealny odcień "przez monitor". Podkład był super, tylko okazało się że jest lekko za ciemny, przez co bardzo się odznaczał na szyi.
Szybko potrzebowałam czegoś, co pomoże mi go rozjaśnić i ten puder spisał się na medal. Po nałożeniu go na podkład rozjaśnił go, dzięki czemu mogłam ten podkład wykorzystać do końca. Jednak o ile w przypadku za ciemnego produktu ratuje, to przy "normalnym makijażu" jest średni. Przez to, że bieli skórę tworzy na twarzy maskę, rozjaśnia twarz przez co wygląda to dziwnie.
Jest to do przejścia, jeżeli używamy niewielką ilość, jednak jeżeli przesadzimy efekt bielenia mamy gwarantowany.

Bez szału

Kupiłam przez przypadek na zakupach spożywczych w biedrze, puder matuje niestety na bardzo krótko, przy czym trzeba być ostrożnym, bo bardzo bieli. Jest wydajny i w moim przypadku służy jako awaryjny puder, jest zawsze w mojej torebce.

Totalny badziew

Zachęcona obietnicami producenta kupiłam puder, ale niestety po pierwszym użyciu byłam bardzo zawiedziona. Pieniądze wydane w błoto..... Totalnie się u mnie nie sprawdził, strasznie bieli,wręcz podkreśla niedoskonałości. Jest to produkt krótkotrwały i nie widzę efektu matu na mojej twarzy. Produkt dałam mojej cioci, ale nie wiem jak się u niej sprawdził. Niestety więcej razy go nie kupie.

Nigdy więcej

Urzekł mnie niską ceną i wyglądem pakowania bo prezentuje się na prawdę dobrze i przebolałabym fakt że nie posiada lusterka. Totalnie się u mnie nie sprawdził, strasznie bieli,wręcz podkreśla niedoskonałości. Jest to produkt krótkotrwały i nie widzę efektu matu na mojej twarzy.

Bez szału

Puder raczej z tych kiepskich.
+nie zmienia koloru podkładu
+nie zapycha i nie wysusza sam w sobie
+opakowanie nie rozwala się i nie otwiera samo w torebce/kosmetyczce, jednak nie ma lusterka ani gąbeczki dołączonej, co w wersji 'miejskiej' jednak sie przydaje
+bez zapachu
+nie osypuje się nadmiernie przy aplikacji i nie 'wchodzi' do nosa i oczu ( nakladany pędzlem)
+nie robi efektu ciasta, i raczej nie można z nim przesadzić
Ale to by było na tyle z plusów
-jest to raczej płaski mat, osadzający się na włoskach, podkreślający niedoskonalości i suche skórki na odwodnionej mieszanej cerze
-po 4 godzinach ,swieci mi się okolica nosa, skrzydełek nosa i cała broda( a świecenie u mnie występuje rzadko, raczej makijaż mi się warzy )
-nie utrwala makijażu, warzy się o wiele szybciej niż przy innych pudrach
-osadza się na włoskach, jak pisałam wyzej

Jesli nie matuje i nie utrwala makijażu to uważam że jest zbędny... ;p

Dobry

Kupuję go zawsze, gdy potrzebuje pudru, a nie mam czasu/możliwości, iść do drogerii czy zrobić zamówienia w internecie. Można go dostać w niemal każdym markecie sieci ,,biedronka''. Jest tani, wydajny i dobrze matuje . Minusem może być jednak fakt, że potrafi bielić, mi to osobiście to nie przeszkadza, gdyż naturalnie jestem niesamowicie blada.

Córka Młynarza

Na ten produkt trafiłam w jednym z supermarketów w moim mieście. Skuszona pięknym wyglądem produktu i opisem producenta pobiegłam do kasy fiskalnej i zakupiłam ten produkt. Niestety już wiem że to nie jest najlepszy produkt dla mnie. Strasznie bieli, mi osobiście bardzo to przeszkadza. Matowi, ale na krótko. Więcej informacji poniżej.

Całkiem niezły

Kupiłam go na jakiś zakupach spożywczych, gdy było jeszcze w miarę chłodno. Gdy wtedy go użyłam to raczej nie skradł mojego serca, a raczej przeraził takim tępym matem. Przypomniałam o nim sobie, gdy zaczęły się te upały. Teraz sprawdza się mega, makijaż trzyma się cały dzień, tylko do delikatnych poprawek. Myślę, że dla skór suchych lub w miarę normalnych nie będzie się dobrze sprawdzał, bardziej do mieszanych (strefa T) lub tłustych.

Bardzo dobry puder

Zużyłam już kilka opakowań pudru z Bell z racji tego, że jestem posiadaczką cery mieszanej. W moim przypadku matuje na kilka godzin. Cena przystępna w stosunku do jakości produktu. Po nałożeniu może się wydawać, że delikatnie bieli ale po chwili stapia się ze skórą.

Lubię to!

Dobrze nakłada się mi i gąbeczką i pedzelkiem.Spełnia swoje zadanie.
Dostosowuje się do kolorytu naszej karnacji, dzięki czemu każda twarz przypudrowana nim, będzie prezentować się godnie i zacnie. Biały kolor specyfiku po zetknięciu się ze skórą, zmienia ją bowiem w mat idealny. Facjata wygląda ładnie, jest pokryta delikatną smużką jasnego - ale nie białego - odcienia. Wypryski są niewidoczne, zaskórniki pokryte. Efekt ten utrzymuje się jakieś 5 godzin, po którym to czasie trzeba powtórzyć aplikację specyfiku. Nie jest to jednak kłopot dla mnie, gdyż zawsze mam go przy sobie w torbie spoczywającego. Dodam, że puder nie podrażnia, nie uczula nie zapycha. Jest także wydajny, tani oraz łatwy do ucapienia. Jeśli szukacie więc pyłu ujarzmiającego tłuste cery - koniecznie lećcie po ów z Bell. Polecam!

Przyzwoity

Na co dzień w ogóle się nie maluję, więc używam go dla efektu zmatowienia od czasu do czasu. Stosuję wyłącznie na tłusty krem lub żel aloesowy, bez podkładu. Dobrze utrzymuje się na skórze. Przy średniej temperaturze działa przez kilka godzin. Nie ma rewelacji, ale też nie można tego oczekiwać w tej cenie od biedronkowego produktu.