Bell, Look Now!, HD Powder (Puder prasowany matujący)

Bell, Look Now!, HD Powder (Puder prasowany matujący)

Świetnie sprawdzi się w trakcie sesji fotograficznych. Możesz go stosować samodzielnie, nadając cerze świeży wygląd lub jako wykończenie makijażu nakładając na podkład. Perfekcyjnie wygładza, maskuje zmarszczki i delikatne niedoskonałości.

kryjące, matujące
Krycie
średnie
prasowany

Za tę cenę warto go kupić

Jakościowo puder wcale nie jest zły. Za te cenę, lepszego chyba nie jesteśmy w stanie kupić...
Fajnie matowi, jednak trochę też wybiela skórę i nakładając go za dużo tworzymy sobie efekt maski. Dodatkowo na mnie (mam skórę mieszaną) po 2-3h zaczyna się świecić, ale nie daję mu za to ogromnego minusa, bo mam z tym problem i nie jest to jedyny puder, po którego użyciu za chwilę się 'świecę'.
Opakowanie jest wydajne, starcza na bardzo długo.
Mnie puder nie uczulał, nie wysuszał mi skóry.
Dla mnie ten produkt jest naprawdę dobry, stosunek jakości do ceny jest tu jak najbardziej w porządku.

Mój KWC!

Zacznę od tego,że uwielbiam polską markę Bell.Ich szafy są dostępne w pobliskich biedronkach i nigdy nie mam problemu z dostępnością ich produktów.Dość często są na promocji i można naprawdę kupić je za tzw.grosze.

Puder Bell jest naprawdę tani kosztuję zaledwie 15 zł za aż 9ml produktu.Jego opakowanie niestety jest ze słabej jakości plastiku i potrafi się nieraz rozwalić.Nie posiada lusterka co niestety jest jednym z minusów podczas wyjazdów czy poprawiania w ciągu dnia makijażu.

Sam puder jest doskonałym odkryciem i czymś czego moja mieszana cera szukała przez wiele lat młodości.Jako,że mam skłonności do błyszczenia się i wysuszania jednocześnie poszukiwałam produktu,który nie wysuszy,ale jednocześnie zmatowi cerę.Ten produkt taki jest.Nienawidziłam pudrów kolorowych bo sprawiały,że mój idealnie dobrany podkład ciemniał.Ten jest transparentny za co jeszcze bardziej go pokochałam.Dzięki niemu w ciągu dnia muszę poprawić się maksymalnie 2 razy i to przy mega upałach czy pracy fizycznej.
Aplikacja jego jest niezwykle łatwa można go nakładać gąbeczką,pędzlem czy puszkiem.Jest bardzo wydajny starczył mi na praktycznie 1,5 miesiąca.Gdzie wiele pudrów po miesiącu kończyło się.Jest niewidoczny na zdjęciach i nie bieli cery.Nie robi także żadnych krzywd,nie zapycha i nie podrażnia.Moja cera ma skłonności do niedoskonałości,ale w przypadku tego pudru nie tworzą się nowe.

Polecam osobą,które mają cerę z niedoskonałościami,tłustą lub mieszaną.Dla cer suchych i normalnych może za bardzo matowić i tworzyć tępy efekt.

tani ale kiepski

Nie bieli bardzo ale jest to na skórze zauważalne. Daje efekt gładkiej, matowej cery, niestety efekt ten utrzymuje się bardzo krótko. Opakowanie solidne.

Pozytywne zaskoczenie.

Kosmetyk kupiłam z czystej ciekawości.
Jak dla mnie super kosmetyk w dobrej cenie. Efekt jaki ten puder daje jest w porządku. Nie ukrywajmy iż nie jest to kosmetyk z wyższej półki. Byłam bardzo miło zaskoczona gdy używałam go pierwszy raz. Efekt wygładzonej cery oraz matu ale nie takiego płaskiego . Nie jest to kosmetyk który matuje na cały dzień ale z tego co zauważyłam że po 4-5 godzinach trochę się wyświeca . Osobiście po prostu poprawiam go i jest super. Myślę że jak za taką cenę kosmetyku mogę go polecić całkiem szczerze. Z chęcią kupie go ponownie.

Dla bladziochów

Należę do bardzo bladych osób, więc efekt bielenia nie jest mi znany na co dzień. Zauważam to jednak, gdy się opalę. Powiedziałabym, że nie jest to puder na większe wyjścia. Przy mojej wyjątkowo tłustej strefie T i lekkim podkładzie nie będzie trzymał długo matu. Nie polecałabym go również dla osób, które mają cerę przesuszającą się. Wysusza mnie pod oczami, a na policzkach odczuwalne jest uczucie ściągnięcia. Nie zauważyłam jednak zjawiska flashbacku. Opakowanie produktu jest plastikowe, lubi się łamać, więc radziłabym na to uważać

Super puder

Puder idealny dla bladych osób. Poręczny, niestety bez lusterka. Tani, łatwo dostępny. Dobrze się go nakłada pędzelkiem. Niestety, pojemniczek mi się złamał. Mam wrażenie, że zatrzymuje się w zmarszczkach.

Słaby

Nie wiem co mam napisać o tym pudrze bo takie mieszanie uczucia we mnie wzbudza. Z jednej strony jest to tani produkt więc chyba nie mogę od niego za dużo wymagać.

Posiadam puder od ponad roku a nadal go nie zużyłam. Nie widać nawet kawałka dna. Tak mocno nie lubię go używać bo bardzo bieli skórę! BARDZO! To nie jest lekki efekt wybielenia tylko to jest bardzo mocny i widoczny efekt! Czuję się jakbym wypudrowała się mąką. Bardzo odznaczają się miejsca które mocniej zostaną wypudrowane.

Dodatkowo puder podkreśla suche skórki. Mam odczucie, że wysusza skórę.

Jedyny plus jest chyba tylko taki, że jest w niskiej cenie. Ja używam go tylko do wypudrowania korektora pod oczami. Plusem jest to, że matuje skórę.

Jednak kolejnym minusem jest słabe utrwalenie makijażu. Praktycznie w żaden sposób nie utrwala makijażu. Czasami mam wrażenie, że lepszy efekt jest bez żadnego pudru.

Pomaga rozjaśnić podkład

Kupowałam podkład w internecie, gdzie ciężko jest dobrać idealny odcień "przez monitor". Podkład był super, tylko okazało się że jest lekko za ciemny, przez co bardzo się odznaczał na szyi.
Szybko potrzebowałam czegoś, co pomoże mi go rozjaśnić i ten puder spisał się na medal. Po nałożeniu go na podkład rozjaśnił go, dzięki czemu mogłam ten podkład wykorzystać do końca. Jednak o ile w przypadku za ciemnego produktu ratuje, to przy "normalnym makijażu" jest średni. Przez to, że bieli skórę tworzy na twarzy maskę, rozjaśnia twarz przez co wygląda to dziwnie.
Jest to do przejścia, jeżeli używamy niewielką ilość, jednak jeżeli przesadzimy efekt bielenia mamy gwarantowany.

Bez szału

Kupiłam przez przypadek na zakupach spożywczych w biedrze, puder matuje niestety na bardzo krótko, przy czym trzeba być ostrożnym, bo bardzo bieli. Jest wydajny i w moim przypadku służy jako awaryjny puder, jest zawsze w mojej torebce.

Totalny badziew

Zachęcona obietnicami producenta kupiłam puder, ale niestety po pierwszym użyciu byłam bardzo zawiedziona. Pieniądze wydane w błoto..... Totalnie się u mnie nie sprawdził, strasznie bieli,wręcz podkreśla niedoskonałości. Jest to produkt krótkotrwały i nie widzę efektu matu na mojej twarzy. Produkt dałam mojej cioci, ale nie wiem jak się u niej sprawdził. Niestety więcej razy go nie kupie.

Nigdy więcej

Urzekł mnie niską ceną i wyglądem pakowania bo prezentuje się na prawdę dobrze i przebolałabym fakt że nie posiada lusterka. Totalnie się u mnie nie sprawdził, strasznie bieli,wręcz podkreśla niedoskonałości. Jest to produkt krótkotrwały i nie widzę efektu matu na mojej twarzy.

Bez szału

Puder raczej z tych kiepskich.
+nie zmienia koloru podkładu
+nie zapycha i nie wysusza sam w sobie
+opakowanie nie rozwala się i nie otwiera samo w torebce/kosmetyczce, jednak nie ma lusterka ani gąbeczki dołączonej, co w wersji 'miejskiej' jednak sie przydaje
+bez zapachu
+nie osypuje się nadmiernie przy aplikacji i nie 'wchodzi' do nosa i oczu ( nakladany pędzlem)
+nie robi efektu ciasta, i raczej nie można z nim przesadzić
Ale to by było na tyle z plusów
-jest to raczej płaski mat, osadzający się na włoskach, podkreślający niedoskonalości i suche skórki na odwodnionej mieszanej cerze
-po 4 godzinach ,swieci mi się okolica nosa, skrzydełek nosa i cała broda( a świecenie u mnie występuje rzadko, raczej makijaż mi się warzy )
-nie utrwala makijażu, warzy się o wiele szybciej niż przy innych pudrach
-osadza się na włoskach, jak pisałam wyzej

Jesli nie matuje i nie utrwala makijażu to uważam że jest zbędny... ;p