Bell, Look Now!, HD Powder (Puder prasowany matujący)

Bell, Look Now!, HD Powder (Puder prasowany matujący)

Świetnie sprawdzi się w trakcie sesji fotograficznych. Możesz go stosować samodzielnie, nadając cerze świeży wygląd lub jako wykończenie makijażu nakładając na podkład. Perfekcyjnie wygładza, maskuje zmarszczki i delikatne niedoskonałości.

prasowany
kryjące, matujące
Krycie
średnie

Lubię to!

Dobrze nakłada się mi i gąbeczką i pedzelkiem.Spełnia swoje zadanie.
Dostosowuje się do kolorytu naszej karnacji, dzięki czemu każda twarz przypudrowana nim, będzie prezentować się godnie i zacnie. Biały kolor specyfiku po zetknięciu się ze skórą, zmienia ją bowiem w mat idealny. Facjata wygląda ładnie, jest pokryta delikatną smużką jasnego - ale nie białego - odcienia. Wypryski są niewidoczne, zaskórniki pokryte. Efekt ten utrzymuje się jakieś 5 godzin, po którym to czasie trzeba powtórzyć aplikację specyfiku. Nie jest to jednak kłopot dla mnie, gdyż zawsze mam go przy sobie w torbie spoczywającego. Dodam, że puder nie podrażnia, nie uczula nie zapycha. Jest także wydajny, tani oraz łatwy do ucapienia. Jeśli szukacie więc pyłu ujarzmiającego tłuste cery - koniecznie lećcie po ów z Bell. Polecam!

Przyzwoity

Na co dzień w ogóle się nie maluję, więc używam go dla efektu zmatowienia od czasu do czasu. Stosuję wyłącznie na tłusty krem lub żel aloesowy, bez podkładu. Dobrze utrzymuje się na skórze. Przy średniej temperaturze działa przez kilka godzin. Nie ma rewelacji, ale też nie można tego oczekiwać w tej cenie od biedronkowego produktu.

Może być

Puder dobrze matowi. Wydaje mi się że jak nałoży się go więcej to trochę bieli. Poza tym jest to dobry produkt. Dobrze współpracuje z podkładem. Pod oczy lepiej go nie nakładać bo wysusza.

Średni

Kupiłam go w Biedronce skuszona ceną i faktem, że jest biały. Matuje, może nie na długo, ale też nie ma tragedii. Trochę wybiela, co dla mnie osobiście jest plusem, więc nie będę uwzględniać ani w wadach, ani w zaletach. Wiem, że są bladziochy, które potrzebują sobie odrobinę rozjaśnić podkład, tak jak ja, więc to będzie dla nich zaleta.
Opakowanie średnie, rysuje się strasznie, ale sam w sobie puder łatwo nabiera się na pędzel, nie jest za mocno sprasowany. Co do kruszenia się nie wypowiem, bo nie zdarzyło mi się go jeszcze upuścić ani dźgnąć paznokciem czy pędzlem.
Generalnie jak za tą cenę całkiem okej, trochę podrażnia mi oczy, ale też nie ma tragedii. Nie kupię ponownie, bo przerzuciłam się na zasypkę dla niemowląt, która o wiele lepiej się przysłuża mojej cerze, a i bardziej się opłaca.

Ciiiiiiii... Żeby ceny nie podnieśli ;)

Mam tłustą cerę. Bez względu na to, czy na buźkę kładę colorstay, czy bb po prostu muszę robić poprawki, żeby wyglądać jak człowiek. I to bez względu na to, którego z matujących pudrów używam. Na pewno jest to puder, którego mogę dodawać bez stresu, że coś się na buzi stanie.
Jestem neutralnym bladziochem. Większość tych pseudo jasnych podkładów jest za ciemna, do tego albo żółta albo różowa. Ten puder pozwala mi zachować naturalny wygląd pomimo tak cudownego wyboru kolorówki dla bladziochów, co pewnie oznacza, ze bieli ;)
Trochę jeżdżę, przekraczam 800km/tydzień, wożę kosmetyki, rzucam walizką i zdarzało mi się, że pękał zawias w opakowaniu.
Nie licząc nieszczęsnego opakowania (które bardzo brzydko się wyciera!) trochę się dziwie, a na pewno bardzo cieszę wysoką dostępnością i niską ceną. Gdybym przy moim zużyciu pudru kupowała luksusowe marki, nie zauważyłabym różnicy (próbowałam), a zostawałoby mi znacznie mniej na te produkty, na które lubię wydać.
Świetna robota Bell! ;*
PS. Daję tylko 4 gwiazdki, bo porównuję z wszelkimi pudrami, drogimi też.

Adekwatny do swej ceny

Bardzo dobry puder jak na cenę 10 zł. Ma świetną dostępność (o ile nie jest wykupiony, ale biedronek w Polsce jest dużo więc to nie problem.). Matuje na długo, rozjaśnia podkład to fakt, ale przy za ciemnym podkładzie to nawet ratuje sytuacje. Niestety uwydatnia suche skórki. jednak używając go, mam pewność, ze na twarzy będę miała błysk kontrolowany rozświetlaczem a nie nadmiarem sebum. Z pewnością kupie go ponownie !

puder

Korzystałam ze zwykłego pudru, który było widać na twarzy. Od kilku miesięcy korzystam z tego. Po nałożeniu pudru ten automatycznie dopasowuje się do skóry i podkładu. trzyma się dłuo na twarzy i dzięki niemu skóra nie świeci się. Polecam

Bardzo dobry i tani ! Polecam!

Jest to bardzo dobrze matujący puder !
Jego cena jest bardzo niska w stosunku do jakości tego produktu. Moim zdaniem przebija on dużo bardziej kultowe produkty. Używam go na co dzień w połączeniu z podkładem Revlon Colorstay lub kremem BB oraz korektorem Catrice Liquid Camuflage lub Rimmel Match Perfection. Używam go na całą twarz oraz pod oczy. Nie wysusza on mojej cery, matuje na długie godziny i daje bardzo naturalny efekt. Jedynym jego minusem jest podkreślanie suchych skórek. Zdecydowanie nadaje się do cery która ma tendencje do nawet lekkiego przetłuszczania. Nie polecam posiadaczką skóry suchej gdyż może on wyglądać źle i jeszcze bardziej wysuszyć skórę.

Za taką cenę może być

Puder za 10 zł wiadomo nie można oczekiwać cudów.

*Matować matuje, ale niestety na krótko,
*Zostawia na twarzy białą poświatę,
* mało wydajny.

Polecam na lato, w zimę nie bardzo się sprawdza..

Całkiem fajny...

Używam tego pudru od kilku miesięcy.
Bardzo fajny do szybkiego, codziennego makijażu.
Delikatnie nabłyszcza i rozświetla skórę.
Może troszeczkę bielić.

Może być

Szału nie ma. Zauważyłam w Biedronce na zakupach za 10 zł. Stwierdziłam że przetestuj. Moim zdaniem nie jest trwały i trochę wybiela. Oczywiście matuje ale efekt jest krótko trwały. Z drugiej strony czego mogłam się spodziewać za taką cenę.

Strasznie bieli

Znajduj się w wygodnym i poręcznym opakowaniu, które nie ma jednak lusterka co jest małym minusem. W zestawie nie dołączono również gąbeczki, to akurat mi nie przeszkadza bo do makijażu i tak używam pędzla. Puder bardzo dobrze matuje skórę jednak widocznie też ją bieli co może okazać się plusem przy zbyt ciemnym podkładzie. Jednak kiedy podkład jest dobrze dobrany to twarz po użyciu tego pudru wydaje się zbyt blada. Trzeba używać go więc z umiarem. Jest bardzo wydajny, dość tani, moja ogólna ocena jest dobra ale raczej nie kupię go ponownie