Revlon, Vital Radiance, Smoothing Eye Primer (Baza pod cienie do powiek)

Revlon, Vital Radiance, Smoothing Eye Primer (Baza pod cienie do powiek)

Pojemność 3,1 ml

Revlon Vital Radiance Smoothing Eye Primer to baza utrwalająca makijaż oka o trwałości nawet do 14 godzin. Niezależnie od pory dnia, roku czy tez pogodny makijaż pozostaje maksymalnie utrwalony. Baza Revlon ma lekką, kremową konsystencję o właściwościach wygładzających powierzchnię skóry powieki, poprzez rozpraszanie światła dodatkowo wzbogaca makijaż. Po nałożeniu baza jest niewidoczna, nie ingeruje w kolor i rozprowadza się bardzo szybko i łatwo.

Uwielbiam!

Kosmetyk niestety nie jest dostępny w Polsce (a szkoda), ale dostępny na allegro. W UK kosztuje grosze, ok 1,8 GBP.

:) + cudownie przedłuża makijaż oka, trwałość cieni
:) + pięknie podbija kolory cieni i pigmentów, nawet tych średniej jakości - koleżanki z pracy pod koniec dnia pytały mnie "ty przed chwilą poprawiałaś makijaż?" - tak pięknie po godzinach podbija kolory i intensyfikuje cienie
:) + idealnie na nim blendują i rozcierają się cienie, można wykonać efektowane smoky eye
:) + cienie się nie ważą, nie zbierają w załamaniach powieki
:) + lekko rozjaśnia powiekę i ujednolica jej kolor przed przystąpienie do makijażu
:) + cienie dobrze przylegają do tej bazy, nie osypują się ani w trakcie aplikacji ani później
:) + konsystencja - marzenie! Miękka i kremowa, jak korektor. Nawet po wielu miesiącach codziennego stosowania nic nie wysycha i nie twardnieje
:) + mega wydajny! Używałam go chyba przez rok! niewielka ilość na opuszku palca wystarcza na dokładne pokrycie całej powieki
:) + wygodne, trwałe odkręcane opakowanie - choć wiem, że kosmetyk występuje też w opakowaniu z uchylanym do góry wieczkiem, jak widać na załączonym zdjęciu
:) + cena - na allegro 10 zł, u UK 1,8 funta

:( - dostępność - poza PL

Używałam wcześniej baz pod cienie, ale na razie żadna nie równa się tej! Nie wyobrażam sobie makijażu oka bez bazy!
Polecam każdemu!

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 op.