Royal Velvet, Firming Eye Cream (Ujędrniający krem pod oczy)

Royal Velvet, Firming Eye Cream (Ujędrniający krem pod oczy)

Przeznaczony do skóry suchej i dojrzałej. Wygładza i chroni delikatną skórę okolic oczu. Zmniejsza bruzdy i zmarszczki. Zawiera izoflawony, które poprawiają jędrność i elastyczność skóry. Olejek Canola zwiera witaminę F - naturalny antyoksydant, oraz fitosterole o działaniu przeciwzapalnym.

Masakra

Używam go od 2 m-cy na dzień , na noc stosuję mocniejszą kuraję Shiseido. to co Shiseido robi to krem oriflame popsuł :-( Wysusza strasznie skórę. Wolałabym już żeby nic nie robił. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 15 ml

Wysuszył mi skórę wokół oczu

Recenzja odświeżona (czerwiec 2012)

Kupiłam go w promocji, niestety nie byłam zadowolona.

Plusy:
+ po pewnym czasie uważania zauważyłam jakieś tam drobne napięcie skóry wokół oczu.

Minusy:
- przy pierwszych użyciach zupełny brak efektów,
- po pewnym czasie używania zauważyłam, że skóra pod oczami nie jest nawilżona, tylko coraz bardziej sucha, a wraz z kolejnymi użyciami - nieprzyjemnie ściągnięta,
- skóra potraktowana tym kremem odmrażała się na dworze (było wtedy zimno).

Moja skóra pod oczami wyglądała gorzej niż przed rozpoczęciem używania tego kosmetyku - wcześniej była zwyczajna, po regularnym używaniu przesuszona, czasem zaczerwieniona. Nie zużyłam kosmetyku do samego końca, nie chciałam bardziej sobie zaszkodzić.

Używam tego produktu od: używałam przez ok. 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno opakowanie

bardzo dobry krem

Na początku miałam wrażenie, że za słabo nawilża. Ale on po prostu bardzo szybko się wchłania. Skutecznie nawilża i natłuszcza skórę wokół oczu. Nie powoduje podrażnień. Nie obciąża skóry. Jak dla mnie ok.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

efektów brak

Zaskoczona jestem pozytywnymi recenzjami na temat tego kremu.
Jak dla mnie jest on nieskuteczny, nie zauważyłam żadnego pozytywnego wpływu na skóre pod oczami.
średnio nawilżał, nie wygładzał, nie zmniejszył moich i tak niewielkich zmarszczek.
Na dodatek ta mega wydajność, miałam wrażanie że nie ma końca, strasznie mnie zmęczył.
Osobiście nie poleciłabym go nikomu.
Taki katalogowy produkt - wielki zawód na firmie Oriflame.Używam tego produktu od: nie pamietam kiedy

Dobry

Krem bardzo dobry dla osob bez wiekszych wymagan, dla tych kotrzy chca nawilzyc, troche ujedrnic skore wokol oczu. W tym wypadku polecam, krem spelni oczekiwania a nawet wygladzi pierwsze zmarszczki.
Dla osb bardziej wymagajacych-odradzam. Krem jest zbyt malo tresciwy, napewno nie poradzi sobie z wiekszymi wyzwaniami jak zmarszczki czy bardzo duza suchosc skory.
Daje 3 gwiazdki bo to nie jest krem dla skory suchej i dojrzalej. Oriflame proponuje go kobietom po 35 roku zycia, a ja bym powiedziala przed 30, najwyzej do 35.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań:kilka

polecam!

co prawda, nie mam skóry dojrzałej, ale okolice oczu wolę traktować szczególnie troskliwie, na przykład fundując im krem ujędrniający:
- bardzo dobrze nawilża powieki
- delikatnie ujędrnia i napina skórę
- skóra jest wyraźnie gładsza
- rano po przebudzeniu moja skóra wokół oczu wyglądała, powiedziałabym wręcz promiennie , nie było żadnych worków, skóra nie była opuchnięta
- krem ma lekką konsystencję, dobrze się rozsmarowuje, nie podrażnia skóry
bardzo żałuję, że mi się skończył :/

Używam tego produktu od: ok. dwa-trzy miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno, na razie

super jakość za niską cenę !!!

próbowałam wielu kremów, górna, srednia półka. Mam problemy ze zmarszczkami mimicznymi no i nastolatką nie jestem.Podeszłam do kremu z dystansem, ale przerósł moje oczekiwania. Skóra nawilżona, mięciutka, nie czuję uczucia ściągnięcia. Nie podrażnia spojówek, nie czuję dyskomfortu. Naprawdę świetny produkt

Używam tego produktu od:dwa lata

b dobry

Mam ten kremik od jakiegoś czasu - używam zazwyczaj dość sporadycznie, bo to jeszcze nie ten przedział wiekowy i zamiast tylko pod oczy, to głównie na noc na całą twarz. Bardzo dobrze sie wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy na skórze, przy czym świetnie nawilża. Dobrze zachowuje sie również w połączeniu z fluidem - gdy zabrakło mi kremu na dzień, stosowałam ten i byłam b zadowolona :) Co do jego właściwości przeciwzmarszczkowych sie nie wypowiem, bo jeszcze nie mam (na szczeście) przeciwm czemu działać ;)
Po prostu dobry kosmetyk.

Używam tego produktu od: od jakiś 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1,5

* * * *

Przyznam, że nie mam 40 lat, ale używałam tego kremu tylko dlatego, że mojej mamie on nie odpowiadał , a szkoda było go wyrzucać. Ja choć mam skórę bardzo wrażliwą, nie miałam żadnych problemów z używaniem tego kremiku. Bardzo dobrze nawilża i to jest dla mnie najważniejsze, a po za tym, świetnie nadaje się pod korektor. Co do działań przeciwzmarszczkowych nie wypowiadam się, ale na pewno wygładził skórę pod oczami. Ogólnie bardzo przyjemny, jak dla mnie bezzapachowy kremik, choć nie wiem czy go kupię, bo wg producenta nie jest odpowiedni do mojego wieku.Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:2 ( jedno 30 ml, drugie 10 ml)

mógłby być lepszy

Jest to naprawde delikatny kremik i nie wiem jak moglby pomoc skorze po 40- tce :) Moja 26-letnia skora pod oczami nie odczula za bardzo ujedrnienia, moim mimicznym zmarszczkom rowniez nie zrobil krzywdy ;) Ot, delikatnie nawilza, odzywia, lekko natluszcza, nadaje sie na dzien pod makijaz; na noc jest jak dla mnie zbyt lekki i malo tresciwy. Nie wiem czy to jego zasluga ale w trakcie jego stosowania pojawil mi sie maly kaszak na dolnej powiece :( Dosyc wydajny, w promocji cena przyzwoita. Mozna wyprobowac; podobnie jak liwiamaja uwazam ze moga po niego siegnac mlodsze kobietki.

przyzwoity ;)

Napewno nie jest to krem dla osób o cerze dojrzałej bo takiej już z pewnością nie pomoże. Kremik dobrze nawilża i odżywia, ma przyjemną, niezbyt tłustą konsystencję i nadaje sie pod makijaż.Nie zauważyłam aby w trakcie używania go moja skóra pod oczami znacznie poprawiła swój wygląd tak więc raczej nie likwiduje drobnych zmarszczek ale też nie pojawiły się żadne nowe, niechciane niespodzianki. Jako podstawowa pielęgnacja skóry wokól oczu sprawdza sie dobrze i polecam ją już jednak młodszym osobom ok 25r. życia.

Miło powracać do niego

Kolejny krem dobrej jakości.
Bardzo delikatny,łagodny, nie ma mowy o uczuleniu czy podraznieniu po zastosowaniu.
Każda z konsultantek Ori twierdziła ,że jestem na niego za młoda, bo to krem dla pań po 40-tce.
Ja mam swoje zdanie: według mnie to krem dla okolic 30-tki i po .....-idealny
Co jakiś czas wracam do niego ,szukając w między czasie kolejnych ciekawych nowinek.Wygładza bruzdki,lekko rozjaśnia cienie, subtelnie masuje opuchnięte powieki,koi.
ładnie się na nim trzyma makijaż oczu
ilość zużytych opakowań: 4