Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Dr Irena Eris, Lirene, Emulsja ochronna do opalania 30+

Dr Irena Eris, Lirene, Emulsja ochronna do opalania 30+

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

Kategoria
Pojemność 125 ml
Cena 17,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Delikatna i dobrze wchłaniająca się emulsja zapewnia skuteczną ochronę przed niebezpiecznym dla skóry promieniowaniem słonecznym. Emulsja zawiera bezpieczny filtr mineralny UVA i UVB +30. Ochronę wzmacniją filtry naturalne: masło Shea i witamina E.

Cena: 17 zł / 125 ml

Recenzje 3

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Bardzo fajna :)

Bardzo fajna emulsja. Najbardziej podoba mi się jej kremowa i gęsta konsystencja. Mimo takiego wyglądu, krem błyskawicznie sie wchłania. Ma przy tym bardzo delikatny, nieokreślony zapach :) Stosuje go często na twarz. Najbardziej cenię w nim to, że po nałożeniu na twarz, nie powoduje jej świecenia.

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

świetna ochrona

Skuteczny acz niedrogi kosmetyk. Dobrze się wchłania. Właśnie przetestowałam go (mam bardzo jasną karnację) w palącym Tureckim słońcu (ok 35 st). W pierwszych dniach po przyjeździe NIEZASTĄPIONY. W takich warunkach nie zapobiega zupełnie powstawaniu opalenizny ale za to wspaniale chroni nieprzystosowaną do słońca skórę przedgroźnymi poparzeniami. Mogłam swobodnie korzystac ze wszystkich uroków plaży mimo że mam bardzo deikatną skórę. Efekt- wróciłam opalona na śliczny delikatny brąż...

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

biel jeszcze bielsza...

Coś da miłośników bieli, którzy za parę lat nie chcą przypominać wyglądem suszonej śliwki :) Bardzo dobry, skuteczny bloker słoneczny. Pracując przy żaglach na pełnym słońcu smarowałam się tą emulsją trzy razy dziennie i wróciłam do domu bez najmniejszego cienia opalenizny. Lekka, nawilżająca formuła tej emulsji to kolejny plus - kosmetyk świetnie wsiąka w skórę (i w pokład), nie tłuści i nie powoduje utraty mocnego uchwytu w doniach, niezbędnego do wybierania foka :) Bardzo dobry polski kosmetyk, jeśli dr Irenka Erisowa będzie się nam tak ładnie dalej rozwijać, to kto wie, może niedługo będziemy oblewać habilitację z blokerologii stosowanej???

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  52
  recenzji

  137
  pochwał

  10,00

 2. 2

  10
  produktów

  87
  recenzji

  53
  pochwał

  8,56

 3. 3

  0
  produktów

  66
  recenzji

  57
  pochwał

  7,18

Zobacz cały ranking