Postquam, Professional, Color Trend, Nail Polish (Lakier do paznokci)

Postquam, Professional, Color Trend, Nail Polish (Lakier do paznokci)

Połączenie błyszczącego wykończenia z łatwą aplikacją. Jedna warstwa zapewnia idealne pokrycie płytki paznokcia. Lakiery dostępne są w kilkunastu odcieniach.

Świetne!

Lakiery bardzo przypadły mi do gustu, ponieważ są bardzo trwałe na paznokciach trzymają mi się ok. 8-9 dni i są w stanie nienaruszonym. Przy zwykłym manicure mam odrosty jak przy żelach. Dodatkowym plusem jest to, że dosyć szybko schną, co dla mnie jest istnym błogosławieństwem, bo zawsze zrobię jakiś zadzior. Myślę, że jest wart swojej ceny, a mi udało się kupić za 2zł za jeden na targach kosmetycznych z czego jestem szalenie zadowolona :)

Ilość zużytych opakowań: 1/10 opakowania z 10 ml

tak i nie

Jedna warstwa doskonale kryje płytkę paznokcia.bez sztucznego połysku, śliczna gama kolorów.szybko wysycha-ja go nazywam znikający lakier.Wieczór pomaluje i idę spać, po wyschnięciu, rano go szukam na paznokciu-on się sam z siebie ściera.Niestety bardzo nietrwały.Śliczne kolory i znowu pewnie na jakiś się skuszę.łarwo dostępny-ja kupuje w drogerii osiedlowej.za taką ceną znajdzie się coś trwalszego.Ale polecam wypróbować-ja mam kolor jasny lila i brudny róż-lakiery nie są perłowe.Dzisiaj pomaluje na odżywke Eveline może jutro jeszcze będzie:)na paznokciu, a nie zniknie tajemniczo:)

Używam tego produktu od: pól roku.
Ilość zużytych opakowań: 2 standartowe