Petal Fresh, Aloe & Citrus, Moisturizing Ultra - Shine Conditioner (Odżywka do włosów nawilżająca)

Dzięki niezwykłej mocy składników odżywczych nadaje suchym, łamliwym i zniszczonym włosom naturalny blask i świeżość. Nawilża i odżywia włosy, pobudza skórę głowy, pomaga zwalczyć łupież. Idealna dla włosów po zabiegach keratynowych.
Produkt wolny od szkodliwych substancji: parabenów, sulfatów (SLS, SLES), petrochemikaliów, GMO, ftalanów i sztucznych barwników, posiada zrównoważone pH, nietestowany na zwierzętach. Wegetariański i `cruelty free`.

Nawilżający śmierdziuch

Odżywka ładnie odżywia i zmiękcza włosy. Ma świetne działanie ale ... ale co z tego jak okropnie pachnie. Kupowałam odżywkę razem z szamponem z tej serii i zauroczona pięknym cytrusowym zapachem szamponu założyłam że odżywka też tak pachnie.
Jakie było moje zdziwienie po pierwszym użyciu.. w pierwszysm momencie myślałam że rury mi się przepalają albo coś z piecem się dzieje... jak dla mnie to zapach przypalającego się ebonitu. Okropny. Na szczęście nie jest długotrwały i po wypsikaniu włosów olejkiem w miarę się zaciera.
Męczę się z tą odżywką, wykończę do końca, ale więcej nie kupię mimo jej sluteczności, ponieważ zapach jest dla mnie nie do zaakceptowania.
Gwiazdki odejmuję za koszmarny zapach i wielkie rozczarowanie zapachowe...

Cudowna, ale ten zapach...

Jestem szczęśliwą posiadaczką aż 4 produktów od Petal Fresh. I muszę przyznać, że to najlepsze produkty, jakie posiadam do pielęgnacji włosów dostępne stacjonarnie. Ta odżywka nie odstaje od reszty. Bogata konsystencja sprawia, że łatwo rozprowadza się na włosach i na nich zostaje do czasu spłukania. Skład jest niesamowity - mnóstwo olejków i ekstraktów. Moje włosy uwielbiają jej działanie i muszę przyznać z czystym sumieniem, że naprawdę są lśniące jak nigdy. Zwykle takie obietnice należy traktować z przymrużeniem oka, ale tutaj faktycznie się to sprawdza. Co więcej są miękkie, sypkie, łatwo się rozczesują i są widocznie odżywione. Jedyny jej minus - zapach. Przypomina mi kostki toaletowe, a dodatkowo jest niesamowicie intensywny. Na szczęście po wysuszeniu już nie jest wyczuwalny, ale podczas trzymania jej na włosach niestety już tak. Opakowanie jest świetne, lekkie, poręczne i bardzo estetyczne. Polecam te produkty, bo naprawdę są warte każdej złotówki.

Cudowna, ale ten zapach...

śmierdzioch

Ten PF był nr trzecim podczas początków mojej pielęgnacji bez SLS. Skład odżywki bardzo fajny. Jak podaje producent- włosy po zastosowaniu odżywki nawilżone i piękne. Niestety, ogromny minus to ten okropny zapach... Śmierdzi jak preparat do mycia WC, a szkoda bo uwielbiam szampony i odżywki tej firmy, ale z tym pożegnałam się na dobre. Oczywiście jeśli komuś zapach nie przeszkadza to polecam, ale ja nie mogłam wytrzymać. Bardzo wydajny, ale w moim wypadku niestety z trudem kończyłam opakowanie.

W połączeniu z szamponem jest super !

Bardzo dobrze nawilża włosy, wygładza je i sprawia, że się nie puszą. Ma świeży cytrusowy zapach. Kremowa konsystencja, co ułatwia rozprowadzanie na włosach. Naturalne składniki.

Okropny zapach

Podstawową wadą jak dla mnie w tej odżywce jest zapach, który jest nie do zaakceptowania, jest po prostu tak brzydki, że stosowanie jej jest wręcz udręką. Sama w sobie odżywka w sumie nie jest zła, działa szybko, daje efekt nawilżonych włosów. Jednak stosując ją mam uczucie delikatnie przyklapniętej fryzury. Sprawia, że włosy szybciej się przetłuszczają. Jest wydajna, co prawda stosuję raczej rzadko, ale mam ją już bardzo długo. Moim zdaniem nie jest najgorsza, ale zapach ją kompletnie u mnie wyklucza.

O ile szampon się sprawdził, to odżywka już mniej...

....a wszystko przez jej zapach. Jak się okazuje nie tylko mnie on przeszkadza. Jest tak drażniący, że naprawdę z trudem wytrzymywałam. A przypominał mi pewien środek do czyszczenia różnych powierzchni w domu. Samo to skojarzenie powodowało, że odżywki nie chciało mi się już używać. Żaden inny kosmetyk nie stał u mnie bezczynnie tak długo jak ten. Podchodziłam do niego jak do jeża. Chciałam jednak podkreślić, że firma Petal Fresh jest ogólnie bardzo dobra. Wypróbowałam już kilka szamponów i odżywek. Są naprawdę godne polecenia. Jedynie z tą odżywką było mi nie po drodze. Dodam, że z szamponu cytrusowego byłam zadowolona. Proszę więc nie zrażać się.

Średnia

Podstawową wadą tej odżywki jest sztuczny, chemiczny zapach. Na początku bardzo intesywny, później wraz z długością użytkowania jakby wietrzeje i nie czuć go tak mocno. Dodatkowo nie zauważyłam lśnienia ani blasku na moich włosach po jej użyciu. Jednak włosy są nawilżone, miękkie i łatwe do rozczesania. Stosowałam odżywke z granatu i jagod acai z tej serii i była o wiele lepsza.

Vegan!

Pracuje w drogerii i gdy tylko odżywka weszła na półki w rossmanie postanowiłam po nią sięgnąć. Przez bardzo długi czas byłam wielbicielką szamponów Pantenee, GlissKur i Syoss ale... zaczęły mi się dziac niepokojące rzeczy ze skórą głowy. SIęgnęłam wtedy po szampon tej firmy który niestety przy cienkich włosach potrzebuje odżywki i... rewelacja! Odzywka mimo bbogatego składu wolnego od parabenow, silikonow i SLSow nie obiążyła moch włosów. Zapach dla mnie jest bardzo przyjemny ale niestety szybko znika. Plus, mam wrażenie, ze włosy po niej przetłuszczają sie wolniej. Odąd stosuję serię PetalFresh myję włosy co 3-4 dni a nie jak dotychczas co 2. Dodatkowo naprawde niewielka ilosc szamponu i odzywki starcza na moje dlugie wlosy!

Używa produktu od: próbka

Pasta sama czyści sama

Kupiłam butelke odzywki tej firmy, bo wczesniej szampon herbaciany spisal sie rewelacyjnie, tak samo odzywka winogronowa. Moj entuzjazm opadl przy pierwszym uzyciu. Zapach porzadkow z mojego dziecinstwa - stara prlowska Pasta Sama jak nic. Pierwszy i ostani raz jej uzylam. Naprawde chcialam sie do niej przekonac, ale nie dalam rady. Po 3 miesiacach wywalilam ta nieszczesna butelczyne.

Hit, gdyby nie zapach.

Odżywka bardzo dobra. Włosy po niej są błyszczące, gładkie, lekkie, tylko niestety... śmierdzące. Lubię cytrusowe zapachy i smaki, ale ten zapach jest tak ostry, że trudno go znieść. To jest jedyny, ale bardzo duży minus tego kosmetyku. Gdyby nie on, byłby moim hitem. Drugim, ale mniejszym minusem, może być opakowanie, z którego źle się wyciska odżywkę, gdy jest jej już niewiele. Dobrze odświeża skórę. Wydaje mi się, że włosy po niej wolniej się przetłuszczają.

Mieszane uczucia

Odżywkę nakładałam raz na dłużej, raz na krócej. Efekt był zawsze podobny. Włosy stawały się delikatnie miękkie, sypkie, nie były przeciążone ani tłuste. Widać było poprawę ich nawilżenia. Włosy się nie elektryzowały. Nawet dobrze się rozczesywały. Opakowanie poręczne. Zapach cytrusowy, który znika po wysuszeniu. Odżywka nawet wydajna.
Niestety nie zrobiła na mnie większego wrażenia. Spodziewałam się lepszego efektu. Minusem jest dla mnie cena produktu. Myślę, że można kupić na rynku lepsze i zdecydowanie tańsze odżywki :)