Kallos, KJMN, Banana, Shampoo (Szampon wzmacniający włosy z kompleksem multiwitamin)

Pojemność 1 000 ml

Szampon wzmacniający włosy z kompleksem multiwitamin. Zawartość aktywnych składników witamin A, B1, B2, B3, B5, B6, C, E oraz oleju oliwkowego i ekstraktu banana natychmiast nawilża, energizuje i witalizuje włosy. Delikatnie czyści i równocześnie wyczarowuje połysk, jedwabistość i miękkość w dotyku. Polecany dla włosów suchych, słabych i o wyblakłych włóknach włosowych.
Sposób użycia: wmasować odpowiednią ilość szamponu w mokre włosy, a następnie po dokładnym umyciu spłukać.

Uwielbiam

Jeden z moich ulubionych szamponów. Bardzo ładnie się pieni, posiada piękny bananowy zapach. Jest bardzo wydajny, wystarczy niewiele produktu by dokładnie umyć skórę głowy. Włosy po nim stają się miękki, lśniące, nie przetłuszczają się zbyt szybko. Jedynym minusem jest opakowanie, a mianowicie brak pompki :(

piękny zapach

Szampon ma piękny bananowy zapach, bardzo wydajny, fajnie się pieni. Jak za tak niewielkie pieniądze naprawdę warto. Włosy po nim są miękkie i fajnie domyte.
Jedyny minus jaki zauważyłam butelka jest duża, dość niewygodna w nalewaniu....zdarzyło mi się nalać całą dłoń ...szkoda że nie ma pompki

Nie za bardzo

Może tylko ja tak mam, ale przy myciu włosów mam takie wrażenie jakbym je mylą najzwyklejszym szamponem familijny. Domywa dobrze i ma oszałamiający zapach ale nic po za tym. Włosy są po nim strasznie szorstkie i nieprzyjemne. Trochę się błyszczą ale po innych szamponach jest więcej plusów. W plusem jest cena to zdecydowanie ale moje włosy z tym szamponem się zdecydowanie nie polubiły szczególne że już przy pierwszym użyciu zdążyłam upuscic bułek bo jest duża i nieporeczna. Nie. Nie dla mnie zdecydowanie sie nie nadaje. Już się nie mogę doczekać jego końca bo nie lubię niszczyć kosmetykow a wyczerpanie go jest zdecydowanie żmudne

Przyjemny zapach

Używam całej serii. Wlosy sa po nim odzywione, Miękkie i puszyste. Dodatkowym plusem jest piękny zapach utrzymujący sie na włosach i wydajność. Naprawdę na długo starcza.

Średniak

Produkt ten ma przyjemny bananowy zapach. Zamknięty jest w dużej, nieporecznej butelce. Dosyć slabo sie pienił, przez co do umycia włosów trzeba bylo użyć sporą ilość produktu, a co za tym idzie byl mało wydajny

Mogę polecić.

Po tym szamponie moje włosy faktycznie były miękkie i miłe w dotyku. Oczywiście zapach banana, robi tutaj furorę

Cena bardzo niska. Opakowanie spore - często zdarza mi się w lać za dużo szamponu, nie tyle ile potrzebuję..

Z czystym sumieniem, mogę polecić ten szampon.

Absolutna rewelacja!

Po raz pierwszy z tą marką spotkałam się w salonie fryzjerskim. Banana poznałam w drogerii na dziale z kosmetykami fryzjerskimi i to była miłość od pierwszego wąchnięcia! Kupiłam od razu z maską.

Ok

Uwielbiam zapach banana. Cena szamponu kusi i zachęca do zakupu. Przyjemna konsystencja takiego mleczka, dość gęsta. Szampon oczyszcza włosy i pozostawia na nich delikatny zapach banana. Szkoda, że opakowanie nie zawiera pompki. Po jakimś miesiącu zauważyłam, że moje włosy się przetłuszczają. Nie wiem czy to moje włosy się przyzwyczaiły do szamponu czy stracił on swoje właściwości.

Dobry

Szampon przede wszystkim ma obłędny bananowy zapach. Jest bardzo tani jak na swoją ogromną pojemność (1l) i niezłą jakość. Ma perłową, nieco rzadką konsystencję, dobrze się pieni i dobrze domywa włosy. Niestety wydajność jest trochę kiepska i ma bardzo niewygodne szerokie opakowanie bez dozownika, dlatego najlepiej przelać go do innego opakowania. Włosy po użyciu szamponu są miękkie i gładkie. Polecam wypróbować.

Nie na dłuższą metę

Na początku byłam zachwycona - włosy miękkie, super się układały, a w dodatku ten zapach
Niestety później dostałam od niego łupieżu (co nigdy mi się nie zdarzało). Gdy tylko umyłam włosy innym szamponem wszystko wróciło do normy.

Super

Zaczynając od zapachu kończąc na efektach - SUPER. Szampon pachnie zniewalająco, włosy po użyciu pachną intensywnie(potwierdzono przez osoby siedzące w mojej okolicy). Włosy są przyjemne w dotyku, nie są płaskie, wyglądają na odżywione i wzmocnione. Jeden z najlepszych szamponów tej firmy. Polecam w 100%. Często do niego wracam i mimo tego włosy nie przywyczajają się do niego jak do innych Kallosów. Cena niska, szampon wydajny. GODNY POLECENIA.

Nie zawarliśmy przyjaźni.

Dostałam ten szampon od kumpeli w ramach wymiany. Nie wróżyłam niczego dobrego, chociaż koleżanka go uwielbia a ma włosy o podobnej porowatości do mojej. Po prostu moje włosy nie dogadują się z kosmetykami Kallos ( z jednym jakże wybitnym wyjątkiem maski Multivitamin) i z góry byłam nastawiona na NIE. Niestety słusznie: