Neutrogena, Visibly Clear, Pink Grapefruit Daily Scrub (Peelingujący żel do mycia twarzy)

Codzienny peeling dla czystej, świeżej i zdrowo wyglądającej twarzy. Dzięki wysokiej skuteczności MicroClear i miękkim mikroperłom martwe komórki skóry są delikatnie usuwane. Formuła nie zatyka porów, oczyszcza twarz i pomaga usunąć niedoskonałości skóry. Orzeźwiający peeling delikatnie oczyszcza skórę, nie wysuszając jej, a różowy grejpfrut pobudza zmysły.
Sposób użycia: Stosować codziennie, rano i wieczorem na wilgotną twarz lekko wmasowując. Dokładnie przemyć twarz wodą. Unikać okolic oczu. W przypadku kontaktu, oczy przemyć czystą wodą.

mechaniczne
w tubce
Struktura
drobnoziarniste
żel
>100ml

Dobry płyn i peeling w jednym

Kupując ten produkt miałam pewne obawy, gdyż posiadam cerę ze skłonnościami do trądziku i podrażnień a tu obecne są drobinki peelingujące a producent zaleca codzienne stosowanie, jednakże dałam mu szansę. I co? No i polubiliśmy się. Szału nie ma, staniki nie latają ale robi to na czy mi zależy czyli oczyszcza skórę, złuszcza naskórek a jednocześnie nie podrażnia mojej skóry. Co więcej mogę z ręką na sercu przyznać, że nadaje się do codziennego użycia i nie wysuszy nam nadmiernie skóry. Posiada bardzo gęstą konsystencję przez co nie potrzeba nakładać go dużo, osobiście nakładam porcję wielkości grochu. Bardzo ładnie się pieni i rozprowadza po twarzy, przy delikatnym masowaniu czuć obecne w nim drobinki lecz jest to przyjemne uczycie. Zastrzeżenie pojawia się w kwestii ewentualnej redukcji zaczerwienień i zmian trądzikowych gdyż nie zauważyłam by sam w sobie coś z nimi robił. Raczej efekt jest podobny do tego naturalnego gdyby zwyczajnie pozostawić skórę samej sobie a więc mimo wszystko konieczne jest stosowanie kremów, żeli , olejów i innych preparatów o działaniu antytrądzikowym. Zapach grejfrutowy jest odczuwalny lecz jest to delikatna nuta, nie gryząca. Mogę szczerze powiedzieć, że jest to dobry produkt ale zwyczajny i nie spełnia wszystkich wymogów, o których wspomina producent. Nie wiem czy skuszę się na drugie opakowanie gdyż cena jest dosyć wysoka za coś co po prostu oczyszcza skórę twarzy a średnio za 1 ml płacimy 5,5 zł (czy to nie trochę za dużo?). Tak więc w mojej ocenie dostaje mocne 4 lecz hitem na pewno nie zostanie.

Peeling na co dzień

Dobry dzienny peeling, z drobinkami o wystarczającej wielkości. Używam go na co dzień na zmianę z żelem z tej samej serii o takim samym cudownie cytrusowym i orzeźwiającym zapachu. Nie zauważyłam jakiś cudów z tym związanych. Stosunek ceny do jakości w porządku.

Mi się podoba

Peelingu używałam kilka razy i polubiliśmy się. Ma delikatne drobinki, więc złuszcza naskórek ale go nie podrażnia. Nie mam mocno trądzikowej cery, więc nie mogę ocenić, czy mu przeciwdziała. Zapach jest świetny: cytrusowy, odświeżający. Przyjemny produkt, który pewnie jeszcze kiedyś kupię.

Piękny zapach, ale...

Skusiłam się na ten peeling po przeczytaniu o nim w Skarbie. Zachęciło mnie obiecane działanie i aktualna promocja, bo cena regularna jest dość wysoka. Nie byłam do końca przekonana co do celowości codziennego peelingu, jednak zaufałam producentowi.
Żel ma przyjemną konsystencję, z miłymi drobinkami i naprawdę pięknie pachnie. Dość dobrze się też zmywa i jest wydajny, jednak nie przekonał mnie do siebie w kontekście walki z trądzikiem.
Niestety, nawet najpiękniejszy zapach nie przekona mnie do produktu, który w wysokiej cenie radzi sobie z trądzikiem po prostu przeciętnie. Wiem, że za tą samą cenę mogłabym mieć bardziej skuteczny produkt, po prostu pozbawiony dodatkowych "bajerów".

dobry peelenig

po kolei:
dobre opakowanie - łatwe dozowanie i odpowiednia wielkość
zapach fantastyczny
drobinki nie za małe, nie za duże
dobrze oczyszcza

jeśli nie znajdę lepszego to chętnie do niego wrócę :)

Neutrogena

Uwielbiam go!
Peeling ma małe drobinki, idelanie oczyszcza nie podrażniając skóry. Ma bardzo bardzo ładny zapach. Stosunek jakości do ceny jak najbardziej na 5

Dobry

Peeling wygładza moją skórę, zauważyłam również że moich wągrów na nosie jest znacznie mniej, gdy stosowałam go codziennie to przesuszył mi cerę, ale teraz stosuję go rzadziej i cera wraca do normy

Uczucie świeżości

Delikatna konsystencja fajnie rozprowadza się po skórze pozostawiając ją oczyszczoną i odświeżoną . Ma bardzo ciekawy zapach - świeży grejpfrut pozwala się odprężyć. Stosuje codziennie na noc i jestem zadowolona. Moja skóra po jego stosowaniu pozostaje wygładzona i jest pozbawiona suchych "skórek" wokół nosa.

Nie jestem zadowolona

Nie jestem zadowolona z tego żelu,bo spodziewałam sie czegos o wiele lepszego po marce Neutrogena.Dostalam mocno przecietny żel.Dla mojej cery nie sluzy.Nie matowi,nie ogranicza produkcji sebum nawet nie ma co pisac o wplywie na stany zapalne...Pomyłka

mój hit

Kupiłam go, bo był na promocji a okazał się hitem. Używałam go kilka tygodni i dzięki niemu ślady po trądziku zaczęły schodzić. Stosowałam go rano a następnie nakładałam makijaż, który bardzo długo się trzymał. W dodatku ma cudowny zapach! Swietnie oczyszcza i pozostawia uczucie świeżości.

Ładny zapach, delikatny żel

Stosuje go 2 razy w tygodniu, dobrze oczyszcza, skóra nie błyszczy się.
Delikatnie usuwa martwy naskórek. Dobrze sprawdza się jako peeling do ust. Nie zatyka porów, przyjemna konsystencja. Ładny zapach.

Lubię to!

Mam ogromny problem jeżeli chodzi o peelingi. Za każdym razem mam mocno podrażnioną skórę. I zamiast oczyszczonych porów oraz gładkiej buźki wyglądam jak z cyrku. Dojrzałam go w Rossmannie na półce, stał jako ostatni więc postanowiłam zrobić ostatnie podejście.
Jestem b. zadowolona!
Jest to bardzo delikatny peeling, tych drobinek prawie nie czuć. Moje wągry z którymi walczyłam od miesięcy zniknęły, a skóra jest gładka, świeża i pachnąca. Zapach mnie powalił na kolana, uwielbiam takie egzotyczne zapaszki. Fakt jest trochę chemiczny, ale mi to w niczym nie przeszkadza. Konsystencja jest idealna. Znalazłam swój peeling.