Neutrogena, Visibly Clear, Pink Grapefruit Daily Scrub (Peelingujący żel do mycia twarzy)

Codzienny peeling dla czystej, świeżej i zdrowo wyglądającej twarzy. Dzięki wysokiej skuteczności MicroClear i miękkim mikroperłom martwe komórki skóry są delikatnie usuwane. Formuła nie zatyka porów, oczyszcza twarz i pomaga usunąć niedoskonałości skóry. Orzeźwiający peeling delikatnie oczyszcza skórę, nie wysuszając jej, a różowy grejpfrut pobudza zmysły.
Sposób użycia: Stosować codziennie, rano i wieczorem na wilgotną twarz lekko wmasowując. Dokładnie przemyć twarz wodą. Unikać okolic oczu. W przypadku kontaktu, oczy przemyć czystą wodą.

żel
>100ml
mechaniczne
w tubce
Struktura
drobnoziarniste

lubię go

Nie jest to peeling sam w sobie, ale ja go lubię. Nie chce podrażniać skóry mocnymi zdzierakami, a peelingi gommage są dla mnie niewystarczające w okresie letnim.
Tego produktu używam co drugi dzień wieczorem, po dokładnym demakijażu, zamiast zwykłego żelu do mycia twarzy. Masuję przez chwilę, żeby wykonać delikatny peeling, a później dodaję wody i oczyszczam całą twarz.
Po użyciu skóra jest czysta i wygładzona. Produkt utrzymuje rozszerzone pory w dobrym stanie, dzięki niemu zmniejszyła się ilość wągrów na nosie.

Czy ja wiem..

Zużyłam całą tubę tego produktu i przyznam, że pachnie cudownie, tak jak wszystkie kosmetyki tej serii. Myło mi się nim przyjemnie, jednak czułam niedosyt jeżeli chodzi o peeling twarzy. Po nałożeniu i 'pracowaniu' rękami z produktem owszem, pienił się, ale praktycznie nie czułam drobinek.

Nie mam zbyt wiele do zarzucenia produktowi - nie uczulił mnie, nie wysypywało mnie po nim, buzia była napięta i czysta.. ale nie była 'wypeelingowana', a tego oczekiwałam od tego żelu.
Myślę, że można go stosować jako dodatkowy kosmetyk do oczyszczania twarzy, trudno mi z niego całkowicie zrezygnować ze względu na zapach i to jak czyści moją skórę.

Fajne mycie, słabiutkie peelingowanie.

Kupiłam go z "braku laku" na promocji 2+2 w drogerii, bo coś musiałam wziąć. Nie miałam też jakichś wygórowanych oczekiwań, bo w zasadzie nie wiedziałam gdzie go wetknę w swoją pielęgnację. W końcu używam go do zmywania makijażu, ale jako dodatek, jako domycie tego, co ewentualnie zostało po pierwszym myciu. I w tym się sprawdza, nie wiem jaki byłby jako produkt "właściwy". Ogólnie skusił mnie zamysł tego kosmetyku, można łączyć przyjemne (scrub) z pożytecznym (mycie), ale realizacja wypada nieco gorzej. Dlaczego? Bo myje dość fajnie, ale peeling jest niewyczuwalny. Te drobinki giną w pianie, jaka wytwarza się podczas nakładania na twarz. Więc mycie OK, peelingu BRAK, nawet drobnego. Może jak ktoś ma delikatną skórę, wrażliwą to taki scrub się sprawdzi.

Dobry płyn i peeling w jednym

Kupując ten produkt miałam pewne obawy, gdyż posiadam cerę ze skłonnościami do trądziku i podrażnień a tu obecne są drobinki peelingujące a producent zaleca codzienne stosowanie, jednakże dałam mu szansę. I co? No i polubiliśmy się. Szału nie ma, staniki nie latają ale robi to na czy mi zależy czyli oczyszcza skórę, złuszcza naskórek a jednocześnie nie podrażnia mojej skóry. Co więcej mogę z ręką na sercu przyznać, że nadaje się do codziennego użycia i nie wysuszy nam nadmiernie skóry. Posiada bardzo gęstą konsystencję przez co nie potrzeba nakładać go dużo, osobiście nakładam porcję wielkości grochu. Bardzo ładnie się pieni i rozprowadza po twarzy, przy delikatnym masowaniu czuć obecne w nim drobinki lecz jest to przyjemne uczycie. Zastrzeżenie pojawia się w kwestii ewentualnej redukcji zaczerwienień i zmian trądzikowych gdyż nie zauważyłam by sam w sobie coś z nimi robił. Raczej efekt jest podobny do tego naturalnego gdyby zwyczajnie pozostawić skórę samej sobie a więc mimo wszystko konieczne jest stosowanie kremów, żeli , olejów i innych preparatów o działaniu antytrądzikowym. Zapach grejfrutowy jest odczuwalny lecz jest to delikatna nuta, nie gryząca. Mogę szczerze powiedzieć, że jest to dobry produkt ale zwyczajny i nie spełnia wszystkich wymogów, o których wspomina producent. Nie wiem czy skuszę się na drugie opakowanie gdyż cena jest dosyć wysoka za coś co po prostu oczyszcza skórę twarzy a średnio za 1 ml płacimy 5,5 zł (czy to nie trochę za dużo?). Tak więc w mojej ocenie dostaje mocne 4 lecz hitem na pewno nie zostanie.

Peeling na co dzień

Dobry dzienny peeling, z drobinkami o wystarczającej wielkości. Używam go na co dzień na zmianę z żelem z tej samej serii o takim samym cudownie cytrusowym i orzeźwiającym zapachu. Nie zauważyłam jakiś cudów z tym związanych. Stosunek ceny do jakości w porządku.

Mi się podoba

Peelingu używałam kilka razy i polubiliśmy się. Ma delikatne drobinki, więc złuszcza naskórek ale go nie podrażnia. Nie mam mocno trądzikowej cery, więc nie mogę ocenić, czy mu przeciwdziała. Zapach jest świetny: cytrusowy, odświeżający. Przyjemny produkt, który pewnie jeszcze kiedyś kupię.

Piękny zapach, ale...

Skusiłam się na ten peeling po przeczytaniu o nim w Skarbie. Zachęciło mnie obiecane działanie i aktualna promocja, bo cena regularna jest dość wysoka. Nie byłam do końca przekonana co do celowości codziennego peelingu, jednak zaufałam producentowi.
Żel ma przyjemną konsystencję, z miłymi drobinkami i naprawdę pięknie pachnie. Dość dobrze się też zmywa i jest wydajny, jednak nie przekonał mnie do siebie w kontekście walki z trądzikiem.
Niestety, nawet najpiękniejszy zapach nie przekona mnie do produktu, który w wysokiej cenie radzi sobie z trądzikiem po prostu przeciętnie. Wiem, że za tą samą cenę mogłabym mieć bardziej skuteczny produkt, po prostu pozbawiony dodatkowych "bajerów".

dobry peelenig

po kolei:
dobre opakowanie - łatwe dozowanie i odpowiednia wielkość
zapach fantastyczny
drobinki nie za małe, nie za duże
dobrze oczyszcza

jeśli nie znajdę lepszego to chętnie do niego wrócę :)

Neutrogena

Uwielbiam go!
Peeling ma małe drobinki, idelanie oczyszcza nie podrażniając skóry. Ma bardzo bardzo ładny zapach. Stosunek jakości do ceny jak najbardziej na 5

Dobry

Peeling wygładza moją skórę, zauważyłam również że moich wągrów na nosie jest znacznie mniej, gdy stosowałam go codziennie to przesuszył mi cerę, ale teraz stosuję go rzadziej i cera wraca do normy

Uczucie świeżości

Delikatna konsystencja fajnie rozprowadza się po skórze pozostawiając ją oczyszczoną i odświeżoną . Ma bardzo ciekawy zapach - świeży grejpfrut pozwala się odprężyć. Stosuje codziennie na noc i jestem zadowolona. Moja skóra po jego stosowaniu pozostaje wygładzona i jest pozbawiona suchych "skórek" wokół nosa.

Nie jestem zadowolona

Nie jestem zadowolona z tego żelu,bo spodziewałam sie czegos o wiele lepszego po marce Neutrogena.Dostalam mocno przecietny żel.Dla mojej cery nie sluzy.Nie matowi,nie ogranicza produkcji sebum nawet nie ma co pisac o wplywie na stany zapalne...Pomyłka