Bielenda, Professional, Micellar Liquid Cleanser (Płyn micelarny do demakijażu)

Bielenda, Professional, Micellar Liquid Cleanser (Płyn micelarny do demakijażu)

Płyn micelarny do demakijażu to kosmetyk zastępujący mleczko, tonik oraz wodę. Ważną zaletą płynu micelarnego jest fakt, iż nie obciąża i nie podrażnia skóry, dzięki czemu może być stosowany przez wszystkim, nawet przez osoby ze szczególnie wrażliwą czy suchą skórą. Jego formuła oparta jest na micelach czyli bardzo małych kuleczkach złożonych z połączonych ze sobą cząsteczek zawieszonych w roztworze wodnym. Cząsteczki zewnętrzne mają właściwości przyciągające wodę ( hydrofilowe) zaś te wewnętrzne odpychające wodę i dobrze łączące się z tłuszczami (hydrofobowe). Dzięki wszechstronnym właściwościom płyn micelarny znakomicie radzi sobie z różnymi zanieczyszczeniami. Płyn ten oprócz miceli w swym składzie zawiera perłę wykazującą właściwości hamujące procesy starzenia się skóry oraz kawior który regeneruje, nawilża i nadaje elastyczność.
Polecany do każdego rodzaju cery.
Składniki aktywne:
- Micele,
- Perła,
- Kawior.

Płyn bardzo dobrze zmywa makijaż, każdy również wodoodporny.
A do tego pięknie pachnie, szkoda tylko że cena jest dość wysoka.
Gdybym miała możliwość zakupu w jakiejś promocji to pewnie go kupię ponownie.

Znośny

Według mnie ten płyn micelarny jest dobry do twarzy, jednak nie jest polecany do oczu, jeśli makijaż jest dość mocny.
Trzeba naprawdę się namęczyć aby zmyć tusz, czy kreskę na powiece, nie mniej jednak po aplikacji na twarz, staje się ona bardzo odświeżona, i odprężona, jednakże według obietnic producenta powinna też zachować optymalne nawilżenie, czego u siebie nie zaobserwowałam, wręcz czuję uczucie ściągnięcia w okolicy oczu.

Płyn jak najbardziej polecany dla cer tłustych, dla cer naczynkowych, które nie lubią mocnych produktów, tłustych w przypadku cery tłustej, ja mam mieszaną, i patrzę na niego trochę sceptycznie.
Jeśli chodzi o Bielendę Professional i demakijaż to wolę już mleczko i tonik.

Ogólnie produkt sam w sobie jest dobry , aczkolwiek nie wyróżnia się jakoś specjalnie wśród firm konkurencyjnych, zaś jeśli chodzi o cenę jaką płacimy za 300ml, to zdecydowanie wolę płyn micelarny z BeBeauty.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego