Piękno Natury, Tonik

Piękno Natury, Tonik

Zgłaszająca osoba: Anja

Bezalkoholowy tonik delikatnie oczyszcza, nawilża i odświeża zmęczoną cerę. Zawarty w nim kompleks nasturcja-skrzyp oraz aloes-głóg poprawia napięcie skóry, przywraca jej zdrowy koloryt, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Tonik przywraca i utrzymuje naturalne pH skóry. Zapewnia jej natychmiastowe uczucie świeżości i komfortu. Dzięki zawartości specjalnego kompleksu nawilżającego tonik nadaje się także do odświeżania cery w ciągu dnia.
Każdego rodzaju cery.

Cena: ok. 10 zł / 160 ml

uwaga: proszę nie oceniać tutaj produktów z odnowionej serii Piękno Natury PLUS ! Jeżeli masz produkt z tej serii, najpierw zgłoś go do katalogu. Dziekujęmy - Redakcja

delikatny

Jestem fanką toników, ostatnio namiętnie używam tych do skóry delikatnej, wrażliwej a nwet suchej, bo mimo iż mam cerę tłustą, to od jakiegoś czasu płata mi figle i lubi się przesuszać.
Kupiłam go z czystej ciekawości, bo generalnie nie rozstaję się z firmą Dax Cosmetics, niestety, mojego różanego zabrakło, dlatego wybrałam ten, ze względu na właściwości i cenę :).
Tonik bardzo dobrze nawilża i uspokoja moją cerę po drapiącym zabiegu oczyszczania przy pomocy żelu z mikrogranulkami. Dobrze też usuwa pozostałości po mleczku.
Jest delikatny, ze spokojem mogę nim przemyć powieki i okolice oczu, bez obawy o podrażnienia.
Świetnie odświeża skórę w ciągu dnia.
Ma ładny zapach, wydaje mi się jednak, że gorzej z wydajnością, otwór w dozowniku jest stanowczo zbyt duży.

bardzo dobry

Bardzo dobry tonik. Miałam ten do cery wrażliwej. Ślicznie pachnie, dobrze orzeżwia skórę, nie podrażnia oczu.
Wydajny i tani. Zapłaciłam za niego ok. 7 zł.
Dziewczyny, kupujcie polskie kosmetyki! Ja już od dłuższego czasu, po raz kolejny, przekonałam się na "własnej skórze", że są świetnej jakości i TANIE!

delikatniusi

Bardzo ładnie, delikatnie pachnie. Dobrze usuwa resztki mleczka, odświeża, delikatnie nawilża i koi wysuszoną, zmęczoną skórę. Nie zostawia tłustego filmu, buzia się po nim nie lepi. Używanie go to przyjemność, głównie ze względu na śliczny zapach. Wydajny.

depilacja metody

Naprawde przyjemny

Delikatny,lekko nawilzajacy ale nie tlusty tonik o bardzo przyjemnym zapachu.Uzywam go z rana na przebudzenie mojej leniwej skory z dobrym ryzultatem,polecam :)

spoks ;)

Tani, dobry, delikatny tonik, choc nie wyczynił z moim tłuszczem na buzi nic rewelacyjnego, to jednak mimo ze poprawic nie poprawił, to tez nie pogorszył ;) w skali : gorąco -zimno, wybieram LETNIO :) krzywdy nie zrobi :D dość wydajny..ale jakos nie moge sie oprzec pokusie, ze to perfumowana woda o nikłych własciwosciach pielegnacynych..tak jakos mi sie po łepku kołacze :D nawilza i koi / hymmm nawilza na krótko, po nim buzia jakby sie lekko lepiła, nie mam wrazenia dobrze oczyszczonej..i..yyy..z tym kojeniem to sie chyba zagalopowali.. :Dmozna spróbowac, ale zakochac sie w nim - jakos niekoniecznie :DUżywałam tego produktu przed rokiem/ Ilość zużytych opakowań: 1

Dobry tonik

Dobry, łagodzący tonik o przyjemnym zapachu. Ładnie odświeża skórę i lekko nawilża. Ja jestem z niego zadowolona.

mnie nie zachwycił

Zacznę od tego, ze od razu na początku do wewnątrz butelki wpadł mi korek - nasadka, który chyba powinien regulować ilość płynu wypływającego z butelki. W wyniku tego tonik zużyłam szybciej niż inne, bo systematycznie sie nim oblewałam. Zapach - jakby owocowy? (niee, landrynkowy bardziej) - zdecydowanie nie w moim guście. Jeśli używanie toniku nie sprawia mi przyjemności, to od razu skreślam - bo wg mnie powinien relaksować. Właściwości oczyszczające wg mnie - także poniżej przeciętnej; do tego płyn jest w użyciu taki ... nie wiem jak to określić ... cierpki ? wytrawny ? Zdaje sobie sprawę że to nieadekwatne określenia, ale chodzi mi o to, że nie pozostawia tego wrażenia miękkiej i oddychającej skóry, którego oczekuję od toniku.

Bardzo dobry!

Dodałam i polecam: świetny, łagodny, delikanty, super odświeża skórę. Jest naprawdę skuteczny, no i taki tani!

ŁAGONY & ODŚWIEŻAJĄCY

Lubię ten tonik przede wszystkim za to, że zawiera łagodzący podrażnienia D-panthenol. Nie zawiera alkoholu, nawilża, no i "zawiera ekstrat z ginkgo biloba, który poprawia napięcie skóry, przywraca jej zdrowy koloryt". Można go także wklepać bezpośrednio w celu ożywienia, stonizowania skóry. Pachnie świeżo, wiosennie...