Farbglanz, Walnuss Braun - Reflex Schampoo (Szampon do włosów brązowych nadający refleksy)

Optymalna pielęgnacja dla naturalnych i farbowanych włosów. Ożywia brązowe włosy nadając im złoto-brązowe lśniące refleksy. Jednocześnie delikatnie czyści włosy i rozpieszcza je długo utrzymującym się i przyjemnym zapachem. Małą ilość wmasować w mokre włosy, pozostawić na krótką chwilę, aby piana mogła zadziałać. Dokładnie spłukać letnią wodą.

100 – 250ml
zapachowa
w butelce
Skóra głowy
normalna
Odcienie
ciemne

super

Bardzo przyjemny szampon, ładnie pachnie ,konsystencja żelowa - wystarczy odrobina na jeden raz, bardzo fajnie się pieni, porządnie myje włosy nie obciążając ich. Po tym szamponie mam wygładzone błyszczące włosy- łatwo się rozczesują. Regularne stosowanie wydobywa piękno brązowych włosów.
Polecam!

Bardzo dobry

Bardzo przyjemny szampon, łagodny, dobrze oczyszcza., a nie podrażnia. Włosy są po nim miękkie i lśniące, ładnie pachną i dobrze się układają. Rzeczywiście nadaje ładne, złotobrązowe refleksy, widoczne już po paru użyciach. Gwiazdkę odejmuję za wydajność, u mnie niestety szybko \'wychodzi\', poza tym pojemność to tylko 200 ml. Ogólnie jednak polecam i chętnie wypróbuję inne szampony tej marki. W Polsce niestety niedostępne, ale można kupić na allegro.

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

Bardzo lubię

Po szamponie piwnym przerzuciłam się na ten ;-). Również jest bardzo dobry. Używam w komplecie z odżywką, też do włosów brązowych. Włosy są miękkie, łatwo się rozczesują i długo zachowują ten piękny zapach. Sam szampon ma przyjemną konsystencję i jest stosunkowo niedrogi (w porównaniu do innych szamponów dostępnych na półkach).

Używam tego produktu od: miesiąca?
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Casting Crème Gloss

bardzo lubię

wracam często do tego szamponu. miałam również wersję z henną (czerwono-brązowe refleksy). wersja z orzechem włoskim już po kilku myciach nadała złotawe refleksy. pewnie, że na nie trzeba czekać, bo to nie jest farba do włosów, ale szampon.

ale same refleksy nie mogą zapewnić tylu gwiazdek :-) przede wszystkim co do ceny, to kupuję go po 3 euro a nie 6, więc drogi nie jest. baaardzo wydajny! tworzy taką kremową pianę podczas mycia, używam bez odżywki, żadnych ułatwiaczy rozczesywania i włosy po wyschnięciu są miękkie i przyjemne w dotyku.

Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: kilka

jeden z najlepszych

Baaaardzo lubie te szampony. Uzywam naprzemiennie wersji z henna (dla wlosow ciemny blond i jasny braz, majacej nadawac zloto-czerwone refleksy) oraz migdalowej. Obie rewelacyjne. Prawda, ze nie widac tych "refleksow" natychmiast, tylko po dluzszym czasie stosowania, alt to moim zdaniem ok, bo to przeciez nie szampon koloryzujacy...

A! Ja place za niego od 4 do 4,5 EURo (dm, Schlecker), po 6 to troche drogo.