Makeup Revolution, Highlight Radiant Lights Palette (Paleta pudrów rozświetlających do twarzy)

Highlight Radiant Lights Palette to paleta rozświetlaczy Makeup Revolution w skład której wchodzą kolory: Exhale, Breathe, Glow. To trzy naturalne odcienie dzięki którym nadasz twarzy świetlisty i promienny wygląd. Wspaniale podkreślają kości policzkowe, rozjaśniają spojrzenie, uwydatniają wybrane partie twarzy.

Zamienniki Hourglass!

Jeśli ktoś oczekuje rozświetlacza oślepiającego na kilometr, to się zawiedzie. To trio jest subtelne, delikatne i mega naturalne, ale nie oznacza to, że ich nie widać! Widać i to jak! Dają piękną taflę bez drobinek. Idealne do codziennego makijażu. Tego najbardziej na lewo zdarza mi się używać pod oczy lub nawet na całą twarz i daje efekt pięknej promiennej skóry. Tego najbardziej po prawej używam w lecie jako rozświetlającego bronzera i ślicznie podkreśla opaleniznę <3 Jestem od nich absolutnie uzależniona i używam codziennie od prawie roku

bardzo lubię ten produkt!

3 piękne rozświetlacze! dają dzienny, naturalny efekt! pierwszy z nich jest najodpowiedniejszy dla ciepłych cer w sezonie jesien/zima, drugi jest jaśniejszy i chłodniejszy a trzeci jest ciepły i opalony- na lato. Rozświetlacze pylą się umiarkowanie ale są bardzo wydajne! Dają piękny, naturalny efekt!

Bardzo ją lubię

Lubię rozświetlacze, polubiłam i tę paletkę. Rozświetlacze w niej zawarte nie są aż tak mocne jak pojedynczy Golden Lights, ale połysk jest widoczny i nie wygląda tandetnie. Oprócz połysku dają także delikatny kolor.
Środkowy rozświetlacz ma chłodne wykończenie, natomiast pozostałe są cieplejsze i to z nich najczęściej korzystam.
Podoba mi się idea rozświetlaczy w palecie, ponieważ wygodnie jest mieć pod ręką od razu kilka kolorów, które można ze sobą połączyć w zależności od efektu, jaki chce się uzyskać.
Dodam jeszcze, że rozświetlacze są naprawdę duże - mnie zaskoczyły jak otworzyłam kasetkę.