Oriflame, The ONE Colour, Unlimited Matte Lipstick (Matowa pomadka do ust)

Oriflame, The ONE Colour, Unlimited Matte Lipstick (Matowa pomadka do ust)

Pojemność 1,7 ml

Matowa pomadka The ONE Colour Unlimited utrzymuje się do 12 godzin. Test konsumencki w grupie 85 kobiet. Dostępne kolory: Berry Crush, Vivid Pink, Coral Matte, Soft Rose

idealna

Mam czerwony odcień tej pomadki. Od razu mi się ona spodobała, gdyż miała konkretny kolor, który można było stopniować. delikatnie wysusza usta, ale to było przewidziane przy matowej pomadce. Nosi się ją bardzo komfortowo, można wręcz zapomnieć o niej.

Dość przyjemna jak na mat.

Posiadam kolor Pink Unlimited - dość żywy odcień różu, ale nie w wersji żarówiastej ;)
Pomadka zamknięta jest w solidnym, smukłym opakowaniu. Kilka razy mi upadła i nic złego się z nią nie stało. Sztyft jest wygodny do malowania, można ładnie podkreślić kształt ust. Daje ładny matowy efekt, który nie jest na szczęście zbyt "suchy". Usta oczywiście są wysuszone, ale nie spotkałam się jeszcze z matową pomadką, która by nie zostawiała takiego efektu. Co do ceny się nie wypowiem - kupiłam ją w jakiejś mega promocji za grosze. Nie kupię ponownie ponieważ jednak nie do końca jest to mój kolor, a poza tym nie urzekła mnie aż tak żeby pozostać jej wierną i nie testować innych ;)

fajna, ale bez efektu wow

Była to moja pierwsza matowa pomadka i to właśnie dzięki niej zakochałam się w tym efekcie. Posiada poręczne opakowanie, wygodny sztyft, bez problemu można obrysować kształt ust oraz budować intensywność koloru jaką chcemy osiągnąć. Nie podkreślają suchych skórek. Co do ceny troszkę wysoka, ale często można upolować ją na promocji. Trwałość określę w skali od 1-5 i będzie to dla mnie 4. Wymaga drobnych poprawek po tłustym jedzeniu.

Opinia o The One Colour

Zamówiłam kilka odcieni i jestem zachwycona. Piękne, wyraziste kolory pasujące do każdego. Podoba mi się, że samemu można decydować o intensywności koloru, można uzyskać ciemny odcień lub jasny w zależoności ile nałożymy. Z łatwością obrysujemy kształt ust. Polecam.

To lubię

No proszę. Nie wiem czemu, ale zawsze omijalam maty katalogowe. Uważałam, że strata pieniędzy, czasu i nerwów. Nakręcone reklamy w żaden sposób nie oddają prawdziwego koloru itp.
Szminka gości u mnie od prawie roku. Kupiłam ją na próbę, a wiem, że trochę ze mną zostanie. Mega trwałość i wydajność. Świetny kolor i krycie. Mat delikatny, nie jest tępy i suchy jak wiór. Są matowe, ale w eleganckim stylu. Zdrowym i pięknym stylu. Wrażenie zrobiło na mnie tak potężne, że z przyjemnością śledzę ich katalogi.
Żałuję tylko tych kilku kolorow:) minimum 20
Sztyft wykrecany w solidnym opakowaniu. Cena katalogowa produktu dość wysoka, ale jeżeli komuś odpowiada końcowy efekt- będzie kupować ją nałogowo

Idealna <3

Moja konsultantka pokazała mi próbki tej szminki i okazały się one piękne i bardzo trwałe a, że akurat były w katalogu to skusiłam się na kolor fuksjowy.
Jak dobrze pamiętam kupiłam ją za 15 zł
Kolor jest wyrazisty, piękny mat
Jest bardzo trwała, warto ją wypróbować
Czasami trzeba ją poprawić np po tłustym jedzeniu ale po czymś lekkim jest w nienaruszonym stanie
Utrzymuje się długo na ustach
Lekko je wysusza, ale jak każdy produkt matowy.
Jeżeli, będzie w katalogu na pewno kupię delikatniejszy kolor

Jestem z niej bardzo zadowolona

Zdecydowanie na plus. Bardzo trwała (mogę w niej jeść i pić i zazwyczaj nie muszę jej później poprawiać), kolor piękny, bardzo dobrze się ją nakłada, nie wymaga konturówki. Nawet koleżanki ją doceniły i chwalą. Ponadto bardzo wydajna a jej konsystencja i właściwości nie zmieniają się na razie (stosuję około roku). Jedyne co można by było poprawić, to aby w mniejszym stopniu zostawiała ślady np. na kieliszku, ponieważ mimo swojej trwałości na ustach lubi znaczyć różne rzeczy.

kuszący mat :)

Myslalam o kolorze czerwonym, ale uznalam, ze w jasnych kolorach mi lepiej.
Kolor jest slodko rozowy. Na ustach daje ciekawy efekt, bardzo kobiecy i elegancki.
Nalezy jednak pamietac o pielegnacji ust, poniewaz matowe wykonczenia podkreslaja suche skorki.
Delikatnie powieksza usta (przynajmniej moje :P )

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie