Ava, Aktywator Młodości, Hydranov, Epidermalny kwas hialuronowy

Ava, Aktywator Młodości, Hydranov, Epidermalny kwas hialuronowy

Działa 3 razy szybciej niż kwas hialuronowy - 1 dzień stosowania aktywatora - 14 dni stosowania kwasu hialuronowego.
Hydranov - 3-krotnie szybciej i wydajniej zwiększa poziom nawilżenia niż czysty kwas hialuronowy. Otrzymywany jest z czerwonej Algi Fucellaria Lumbrilicalis. Aktywuje syntezę epidermalnego kwasu hialuronowego w skórze. Działając na wszystkie jej warstwy stymuluje produkcję ceramidów, odżywia i wzmacnia szczelność naskórka, wypełnia zmarszczki od wewnątrz. Zaawansowany technologicznie koncentrat wiąże cząsteczki wody również na powierzchni skóry, zwiększając poziom nawilżenia już po 4 godzinach od pojedynczej aplikacji. Skóra odzyskuje elastyczność, jędrność i gładkość, zdrowy i młody wygląd. Przeznaczony dla każdej cery wymagającej nawilżenia, regeneracji, z oznakami starzenia się. Sposób użycia: Kilka kropli koncentratu nanieś na umytą i osuszoną skórę twarzy i szyi delikatnie wklepując. Okrężnymi ruchami wykonaj masaż. Stosuj rano i wieczorem samodzielnie lub pod ulubiony krem.

z pompką
młoda
Filtry
SPF 15 – 30

Bardzo przyjemne serum

Znając dobroczynne właściwości kwasu hialuronowego często korzystam z jego dobrodziejstw i lubię kosmetyki z jego zawartością, dlatego serum Ava od razu jak tylko je zobaczyłam przypadło mi do gustu .

Po zakupie otrzymuje my kartonowe pudełeczko , które skrywa w sobie Aktywator Młodości zamknięty w szklanej przyciemnionej buteleczce z pipetą dozującą, o pojemności 30 ml. Jednak zdecydowanie wolałabym pompkę, bo przy konsystencji jakie posiada aktywator ciężko go nabierać i dozować za pomocą pipety.

Serum ma postać gęstej , żelowej masy bezzapachowej i bezbarwnej .
Łatwo się nakłada na skórę, bezproblemowo rozprowadza i prawie natychmiast wchłania. Nie pozostawia żadnej warstwy na skórze , ani lepkiej ani tłustej.
Bardzo delikatne dla cery , nie powoduje zapychania ani żadnych podrażnień.

Ja stosowałam dwa razy dziennie, rano pod krem i makijaż oraz wieczorem .
Często dodawałam kilka kropel do olejku do twarzy i szyi i wykonywałam kilkuminutowy masaż, oraz mieszałam z kremami.
Dobrze współpracuje z wszystkimi kosmetykami nie powoduje warzenia się czy rolowania.
Rewelacyjnie nawilża skórę, sprawia że jest ona miękka i przyjemna w dotyku.
Wygląda na zadbaną, zdrową i promienną. Z czasem jak skóra jest bardziej nawilżona , staje się odżywiona i napięta .
Efektów nie zauważymy po jednym użyciu ,wymaga to trochę czasu .

Aktywator kupiłam w promocji za 14 zł , przy codziennym stosowaniu wystarczyło mi na ponad 3 tygodnie, więc całkiem nieźle .
Przyjemny produkt w atrakcyjnej cenie , dający dobre nawilżenie skóry, w dodatku polskiego producenta. Same plusy.

AVA

Bardzo dobry kosmetyk. W atrakcyjnej cenie i naprawdę daje efekty. Używam od dłuższego czasu, bo bardzo dobrze działa. Skóra jest gładka, ładnie i zdrowo wygląda. W składzie nie ma byle czego, jakość jest naprawdę dobra.

Fajne nawilżenie

Serum bardzo dobrze nawilża. Jest lekkie dobrze się wchłania. Wygodna aplikacja serum. Konsystencja wodnista. Cena serum to ok 25zł więc jest bardzo niska. Ale jak za takie pieniądze to serum jest naprawdę świetne. Na początku może go nie lubiłam ale nim dłużej stosowałam serum całkowicie skradło moje serce

Z początku myślałam że to niewypał, ale z czasem polubiłam ten produkt

Kupiłam w Hebe na jakieś promocji, zachęciła mnie cena.
Opakowanie zgrabne, szklane, dodatkowo opakowane w kartonik. Ma załączoną pipetę do precyzyjnego aplikowania produktu, fajna sprawa, można odmierzyć akurat 3-4 kropelki i zaaplikować bezpośrednio na buzię w wybrane miejsca na twarzy. Pipeta jest jednak trochę twarda i przez to jakby toporna, ale źle nie jest, da się nią pracować i wydobyć do ostatka praktycznie wszystko.
Już kończę pierwsze opakowanie. Używałam go sumiennie 2-3 razy w tygodniu wieczorem na twarz, wcześniej oczyszczoną i stonizowaną. Aplikowałam po 3-4 krople i lekko wklepałam opuszkami. Jak kwas się dobrze wchłonął to nakładałam albo krem, albo naturalny olej.
Z początku miałam wrażenie, że ten ten produkt kompletnie nic nie robi i wyrzuciłam kasę w błoto. Dopiero z czasem przekonałam się że działa. Skóra była o wiele lepiej nawilżona. I co chyba najważniejsze, mam wrażenie że wszystkie zaaplikowane na ten kwas hialuronowy kosmetyki (naturalne oleje, kremy, maski całonocne) lepiej działały, rano byłam bardzo zadowolona z efektu jaki widziałam na mojej skórze.
Mimo tego że produkt jest w małej buteleczce 30 ml to postarczył mi na dość długi czas. Poprostu jednorazowo nie trzeba nakładać go dużo.
Szybko się wchłania i nie zostawia praktycznie żadnej warstwy na twarzy.
Skóra jest nie tylko bardziej nawilżona, ale gładsza w dotyku.
Jestem zadowolona i zapewne jeszcze kupię ponownie.

W tej kategorii cenowej rewelacja. Mam mieszaną cerę ze skłonnościami do przesuszonych placków. Odrobina preparatu bardzo dobrze wygładza i nawilża. Pod podkład sprawdza się znakomicie. Pomaga ogarnąć świecenie.

Dobry dla początkujących

Używałam go, dopóki nie odkryłam, że można kupić czysty żel hialuronowy w różnym stężeniu. Dobrze działał na moją cerę, skóra była gładsza, działanie kremów wzmocnione, szybciej goiły się podrażnienia, schodziły niedoskonałości.
Zakładam, że jego stężenie hialuronu jest mniejsze, bardziej "rozwodnione" niż w czystym żelu w jakiejś proporcji z np wodą. Moje przekonanie wynika z tego, że nie wysuszał mi skóry, nie podrażniał, nie podkreślał zmarszczek, co robią mi czyste żele nawet z czymś zmieszane.
Zużyłam z 2 opakowania, obecnie stosuje raczej kolagen, ale może kiedyś do niego wrócę.

Całkiem całkiem

Hm,,, produkt jest dobry jednak nie daje efektu wow.
+wydajny(najbardziej lubię używać tego produktu mieszając go w dłoni z kremem, wtedy aplikuje go jedynie dosłownie sporą kroplę)
+badzooo szybko a wręcz błyskawicznie się wchłania
+wygodna aplikacja
-brak spektakularnego nawilżenia(przypuszczam że produkt gdzieś tam od środka nawilża moją skórę jednak nie jest to efekt widoczny gołym okiem)
Ogólnie przypuszczam że są lepsze produkty z kwasem hialuronowym ale ten też jest całkiem dobry. po prostu nie daje jakiś nie wiadomo jak spektakularnych efektów.

Doskonałe serum

Używam tego serum od ponad roku, czasem z przerwami, w zależności od aktualnego stanu skóry i jej potrzeb, ale zawsze do niego wracam. Zimą używam go na noc, a w pozostałe pory roku głownie na dzień. Nawilża doskonale, nie obciąża i nie klei się. Idealne także pod makijaż.

Skład doskonały, żadnych zbędnych składników (barwniki, substancje zapachowe). Niezbyt wydajne, ale nie jest to moim zdaniem odpowiednie kryterium oceniania, choć warto to zaznaczyć. Ma fantastyczną, lekką konsystencję. Moja skóra bardzo je lubi, jest gładka, promienna i nawilżona. Polecam jako typowy kosmetyk nawilżający.

Aha, firma poprawiła opakowanie - wcześniej zakrętka często pękała przy mocnym zakręcaniu, teraz jest bardzo mocna.

mi podpasował

Zakupiony w drogerii internetowej przypadkiem, gdyż brakowało mi kilkunastu złotych do darmowej przesyłki :D nie słyszałam wcześniej o tej marce
Moja twarz przez 5 ostatnich lat borykała się z trądzikiem, z cery mieszanej po przejściach zaczęła zmieniać się w cerę suchą/przesuszoną. Używam kremów nawilżających Dr Ireny Eris ale ostatnio okazały się być niewystarczające więc poszukiwałam czegoś nowego i napatoczyło się to serum. Muszę przyznać, że bardzo mi pasuje, szybko się wchłania, ładnie nawilża, znacznie wzmocnił działanie kremu i skórę mam teraz gładką, blizny po trądziku powoli przestają być aż tak widocznie.

Nie robi nic

Używałam przez jakiś ponad miesiąc i nie odkryłam żeby działał w jakikolwiek sposób. Nie zrobił mi raczej nic, przyjemnie się rozprowadzało po nim krem ale nie tego oczekuję od serum, tak więc raczej nie zdecyduję się na pozostałe z tej serii.

Raczej nie

Moje rozczarowanie marką Ava niestety nie dotyczy wyłącznie tego aktywatora młodości w postaci serum, ale jeszcze paru innych produktów, ale nie o tym teraz.

Wybrałam te serum ze względu na dobre opinie, które krążyły w Internecie, zachwalany przede wszystkim za naturalny skład, dobre działania dla przetłuszczającej się w strefie T skóry oraz cenę. Akurat był w promocji.
Jestem trochę rozczarowana bo po serum spodziewałam się "upiększenia" twarzy, miałam nadzieję że podrażnienia znikną, nawilży mi się skóra, oraz na ogólne takie uczucie gładszej i jędrniejszej skóry. Nic z tego.
Stosując te serum codziennie wieczorem pod krem, nie zauważyłam nic prócz zwykłego działania pielęgnacyjnego. Może jedynie świadomość, że nakładam coś na twarz i wiąże z tym nadzieję, że serum coś "zdziała". Jednak na dłuższą metę nie. Moja twarz wygląda tak jak wyglądała - nie widzę efektów stosowania tego serum. Niestety, a żałuję bo wiązałam z tą firmą i serum nadzieję.

Aktywator....niczego

Serum lekkie, szybko się wchłania, nie lepi się, fajny pod krem który trzeba nałożyć bo serum nic nie robi. Działa chyba tylko na naszą psychikę że coś nakładamy na twarz :) Na plus skład krótki bez zbędnej chemii więc przynajmniej nie zaszkodzi.