Pervoe Reshenie, Przepisy Babci Agafii, Rewitalizujący szampon przeciw wypadaniu włosów

Specjalny szampon Receptury Babci Agafii przeciw kruchości i wypadaniu włosów, stworzony jest na bazie wyciągu z 17 syberyjskich ziół, czerwonego jałowca, złotego korzenia bajkalskiego i mumio w połączeniu z wodą ze stopionego lodu. W dawnych czasach popularna była praktyka przynoszenia do chaty korytka pełnego lodu i śniegu, który po roztopieniu wykorzystywano do mycia. Zawartość w szamponie wody ze stopionego lodu zapewnia łagodne mycie, a w połączeniu z niezwykłymi właściwościami naturalnych składników - górskiego mumio, bajkalskiego złotego korzenia i czerwonego jałowca - chroni włosy przed wypadaniem, dodaje im siły, zapewnia zdrowie i wzrost.

wzmacniające
bez SLS i SLES
w butelce
>250ml

nie

+delikatny dla skóry głowy, nie mam po nim łupieżu
+delikatny zapach
+łagodny skład
+dobrze się pieni
+wygodna butelka
-włosy szybko się po nim przetłuszczają
-trzeba umyć dwa razy, żeby w ogóle były umyte
-włosy są obciążone i matowe
-nie zauważyłam wpływu na wypadanie włosów

no nie wiem

zmagałam się niedawno z ogromnym wypadaniem włosów. szampon kupiłam z nadzieją, że pomoże. czy pomógł?może przyczynił się do pomocy, bo najbardziej pomogły mi witaminy. jednak:
+jest naturalny
-moje włosy są po nim okropne .generalnie mam włosy falowane, nie są suche, po dwoch dniach przetłuszczają się. jednak tego szamponu mogę używać tylko jak nigdzie nie wychodzę i siedzę w domu, ponieważ sprawia, że włosy są ciężkie, przetłuszczone, takie tępe i się plączą.
Generalnie polecam na dni, kiedy nikt nie musi was widzieć, bo naturalny szampon na pewno zrobi włosom dobrze.

Bardzo dobry

Zdecydowałam się na ten szampon, ponieważ szukam szamponu, który:
- ma naturalny skład
- jest bez parabenów i SLSów
- jest przeciw wypadaniu
- jest przeciw przetłuszczaniu

i ten szampon spełnia wszystkie te wymagania. Pachnie bardzo delikatnie, nie wysusza skóry głowy, dobrze się pieni. Jeśli chodzi o wypadanie włosów to jestem w trudnym czasie po ciąży i karmienia piersią, więc wypadanie włosów w dużych ilościach jest wpisane w ten czas dlatego tej kwestii nie oceniam bardzo rygorystycznie. Jeśli chodzi o przetłuszczanie jest naprawdę ok. Gdy używałam innych drogeryjnych szamponów myłam włosy rano, a wieczorem były już mocno nieświeże. Tutaj przez cały dzień włosy zachowują swoją świeżość i na drugi dzień rano mogę jeszcze gdzieś w takich włosach wyjść, a to już duży sukces.
Polecam serdecznie i sama na pewno jeszcze nie jedną butelkę kupię.

Przyjemny

Przypadkiem natrafiłam na ten szampon. Nie mam ogromnego problemu z wypadaniem włosów, jednak muszę przyznać, że czuję, że tych włosów jest więcej.

Baaaardzo przyjemny - połączenie miodu z miętą i cytryną. Przynajmniej ja to tak odbieram :D

Konsystencja:
Bardzo gęsta. Słabo rozprowadza się po włosach. Lepiej nałożyć go punktowo i potem zacząć masować skalp. Ale za to bardzo dobrze się pieni.

Ogólnie bardzo podobają mi się opakowania z serii Babci Agafii. :)

Działanie:
Tak jak już wcześniej napisałam - odczuwam to, że mam tych włosów więcej. Ponadto wydaję mi się, że nadaje włosom objętości. Bardzo dobrze myje. Nadaje energii. Może troszkę te włosy wysuszyć.

Przyjemny szampon, jednak nie jest to mój typ. Kończę opakowanie i biorę się za coś innego. :)

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Świetny

Bardzo dobry szampon. Włosy są po nim błyszczące, lekkie, nie obciążone. Szampon nie powoduje przetłuszczania, co jest dla mnnie bardzo ważne, a myję włosy co drugi dzień. Zauważyłam lekkie zmiejszenie wypadania włosów, szału nie ma, ale na pewno jest dużo lepiej niż po innych szamponach. Polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego