Reflex-Glanz-Kur, Odżywka nabłyszczająca bez spłukiwania do włosów farbowanych i po trwałej

Pojemność 1 szt

Zawarty Scan Repair Complex rozpoznaje czego brakuje włosom, działa głęboko reperująco na włosy farbowane i po trwałej ondulacji, oraz tam gdzie włos jest uszkodzony. Nie obciąża włosów. Wygładza powierzchnię włosa, dlatego włos potrafi optymalnie odbijać światło. Mieniąca się barwami tęczy konsystencja nadaje włosom brylantowe refleksy. Po myciu 1-2 dawki wycisnąć za pomocą pompki i wsmarować w wilgotne włosy. Pozostawić bez zmywania!

Cena: zł / ml

Dla moich dlugich blond wlosow zniszczonych farbowaniem, ktore wiecznie sie 'puszyly' szukalam czegos co by nadalo im troche 'ciezkosci' i polysku. Zadne odzywki ze splukiwaniem nie pomagaly, dopiero Reflex-Glanz-Kur spelnilo swoje zadanie w stu procentach. Wlosy blyszcza, sa bardzo mile w dotyku, nie placza sie i nie 'pusza'. Wszyscy zauwazaja ze moje wlosy zdecydowanie nabraly polysku!

Jedynymi minusami sa stosunkowo mala wydajnosc i te zlote pigmenciki na dloniach:-)

Jako nablyszczacz idealny

Uzywalam ja dosc dawno temu, bedzie juz z 4 lata, kiedy mialam jeszcze dlugie wlosy. Pamietam, ze kupilam ja, zachecona reklama w telewizji, a poniewaz moje wlosy byly dosc matowe ( wysuszone sloncem po lecie ), wiec chcialam nadac im jakiegos blasku. Jako odzywka nie sprawdzila sie najlepiej, kupilam wiec dodatkowo inny produkt Gliss Kur - u ale jako nablyszczacz jest idealny. Wloski po niej lsnia i odbijaja sie w swietle blyszczacymi drobinkami. Opakowanie bardzo praktyczne, produkt jednak niezbyt wydajny, szczegolnie przy dlugich wlosach znika w mgnieniu oka. Jako minus zaliczam rowniez to, ze po nalozeniu trzeba dosc dlugo myc rece, zeby sie nie swiecily tymi drobinkami ( to mnie najbardziej denerwowalo).