Dermedic, Angio Preventi, Krem na noc minimalizujący rumień

Dermedic, Angio Preventi, Krem na noc minimalizujący rumień

Odbudowuje strukturę lipidową skóry i poprawia stan nawilżenia, odpowiednio dobrane składniki preparatu tworzą doskonale dobraną kompozycję zatrzymującą wodę w naskórku, opóźnia proces starzenia, przeciwdziała rozszerzaniu naczyń, chroni naczynia kapilarne, łagodzi zaczerwienie i podrażnienia. Trokserutyna zapobiega pękaniu naczyń krwionośnych i powstawaniu drobnych wybroczyn. Likwiduje uczucie napięcia i obrzęk skóry w miejscu występowania rumienia przez co działa kojąco oraz poprawia ukrwienie skóry i wpływa na zmianę kolorytu.Działa antywolnorodnikowo, opóźniając proces starzenia.
Sposób użycia:Nanieść na twarz równomierną warstwę preparatu i pozostawić do wchłonięcia.
Składniki aktywne: Trokserutyna, Arnica Montata, Witramina E.

na noc
bogate
krem
50 – 100ml

bardzo dobry produkt

Mam cerę suchą z trądzikiem różowatym. Jest to najlepszy krem jaki używałam do cery z takimi przypadłościami. Jest gęsty, może trochę za gęsty i przez to długo się wchłania, ale tylko ten krem wycisza mój rumień. Opakowanie z pompką być może nie pozwala do całkowitego zużycia kremu "do dna" ale za to trzyma bakterie z daleka od kremu. Używam również kremu z tej serii na dzień. Obydwa kremy mają delikatny zapach, trochę apteczny, ale mi to nie przeszkadza.

Polubiłam go

Dermedic to jedna z moich ulubionych marek aptecznych, jeśli chodzi produkty do pielęgnacji twarzy. Od ponad 2 lat stale kupuję ich produkty i większość moja cera o dziwo lubi, nawet te które nie są przeznaczone do jej typu. Krem łagodzący rumień na noc kupiłam pod wpływem impulsu. Miałam już wiele kremów tej marki, ale akurat potrzebowałam dobrego nawilżacza na noc i zdecydowałam, się na coś, czego jeszcze nie próbowałam. Nie mam problemów z rumieniem, mam cerę mieszaną, skłonną do niedoskonałości, ale również do przesuszeń i uczucia ściągnięcia.

OPAKOWANIE

Jak w przypadku większości kremów Dermedic opakowanie to plastikowa buteleczka z pompką typu air less. Opakowanie higieniczne, bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu i praktyczne. Szata graficzna jest charakterystyczna dla marki – mamy tutaj białe tło z kropelkami wody oraz logo marki, nazwę produktu pisaną różową czcionką i opis. Całość zapakowana jest w ofoliowany kartonik o takim samym wyglądzie.

KREM

Ma dość lekką konsystencję i żółtawą barwę, podejrzewam, że dzięki dodatkowi arniki górskiej w składzie. Po rozsmarowaniu na twarzy bardzo dobrze się wchłania nie pozostawiając tłustej czy lepkiej warstwy. Praktycznie jest całkowicie „wypijany” przez cerę. Krem świetnie nawilża skórę, odżywia, chroni i koi. Łagodzi uczucie ściągnięcia i niweluje suche skórki. Podczas jego stosowania praktycznie przestały mi one przeszkadzać. Krem jest przyjazny dla alergików – bezzapachowy, bez dodatku alkoholu, barwników, parabenów i substancji zapachowych. Ma dobry skład. Produkt jest wydajny, dobrze dostępny w aptekach i jak na dermokosmetyk ma przyjazną cenę..

PLUSY:
+ lekka konsystencja
+ dobrze się wchłania
+ nawilża i pielęgnuje
+ niweluje uczucie ściągnięcia i suche skórki
+ dobrze dostępny
+ wydajny
+ w korzystnej cenie jak na kosmetyk apteczny.

Dałam szansę....

Dermedic aktywny krem przeciwzmarszczkowy na noc.
Nocna rewitalizacja według producenta produkt wzmacnia ściany naczyń włosowatych i barierę skórno- naskórkową podczas snu.
Aktywny krem przeciwzmarszczkowy na noc z nanosomową postacią witaminy C wnika do najgłębszych warstw naszej skóry, odżywia ją i regeneruje, dzięki czemu skóra wolniej się starzeje.
Produkt przeciwdziała powstawaniu wolnych rodników, odbudowuje strukturę lipidową skóry poprawia jej nawilżenie.

Krem zakupiłam w aptece w duecie z kremem na dzień. Stwierdziłam jak działać w problemie naczynek to właśnie z podwójna siła w dzień jak również w nocy...
Obecnie zakończyłam już kurację z tej serii co mogę powiedzieć.
Temat wrażliwej skóry- naczyniowej jest moją bolączką zmagam się z takim problemem. Dlatego tez zaufałam sprawdzonej marce Dermedic -produkty apteczne, bezpieczne. Jednak nie w tym przypadku krem nie zrobił na mnie powalającego wrażenia.
Nie przyczynił się do wchłonięcia się naczynek, jednak zaobserwowałam poprawę w kwestii:
*nawilżenia skóry buzia po użyciu była w świetnej kondycji- intensywnie nawilżona
*wszelkie podrażnienie zdecydowanie szybciej się regenerowały
*odżywia
*lekko rozjaśniona
*zmarszczki mimiczne lekko spłycone

Formuła kremu według mnie dość intensywna. Był to mój ostatni kosmetyk jaki nakładałam na twarz przed snem, ponieważ wchłaniał się bardzo długo.
Opakowanie z pompką bardzo praktyczne. Temat wydajności prawie dwa miesiące codziennego używania.

nic nie zdziałał...

Rumień jak jest, tak był. Ten krem nic z nim nie zrobił.
Jedyne zalety to fajna, wygodna pompka, oraz to, że nie podrażnia.
Jednak działania nie zauważyłam, więc niestety, nie jest dla mnie.
Cena do tego nie jest mała. Opakowanie "oszukańcze", po otwarciu okazuje się, że w rzeczywistości jest tam mało produktu, buteleczka wypełniona jest powietrzem w folii...
Bezzapachowy.

Nie polecam

Mam problemy z naczynkami (nos, policzki). Plusy tego kremu to łagodny zapach i niepodrażnianie (zdarzało mi się to przy niektórych kremach do cery naczynkowej).
Zużyłam dwa opakowania i nie zaobserwowałam żadnej poprawy.

To nie to, nie dla mnie

Dobrze nawilżający oraz zwalczający rumień krem na noc . Faktycznie w trakcie jego używania rumień rzadziej wyskakuje, skóra jest mniej zaczerwieniona. Skóra jest nawilżona przez wiele godzin ale jak dla mnie sam krem w sobie jest zbyt lepki, zbyt ciężki, gęsty, wolno się wchłania i trochę mnie irytuje ten dziwny zapach. Zdecydowanie wolę lżejsze kremy a nie taki mazidła. Do niego już nie wrócę, pomimo, że wycisza rumień.

Całkiem ok

Opakowanie estetyczne i poręczne. Pompka dobrze dozuje produkt.
Sam krem jest żółtawy, dość gęsty. Zapach delikatny, niedrażniący.

Krem jest aksamitny, dobrze się rozprowadza. Jest dość treściowy, u mnie się nie wchłania całkowicie ale nie jest to żaden minus - to krem na noc, więc nie musi się ładnie wchłaniać bo makijażu i tak na niego nie nakładam. Poza tym zimą moja cera ma tendencję do przesuszenia więc taka ochronna warstewka bardzo mi pasuje.

Krem dobrze nawilża, uelastycznia skórę. Koi i wygładza. Po nocy cera jest gładka, wciąż dobrze nawilżona. Działanie na naczynka? Jakiegoś spektakularnego nie zanotowałam. Mam zaczerwienione policzki ale nie czuję tego (nie szczypią ani nic), w tym zakresie niewiele się zmieniło.

Dobry krem ale bez fajerwerków.

Używam tego produktu od: ok 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

BARDZO DOBRY KREM NA NOC

Jeden z lepszych kremów do cery naczynkowej jaki miałam. Delikatnie zmniejsza zaczerwienienie. Bardzo gęsta konsystencja pozwala na używanie nie wielkiej ilości, dzięki czemu krem jest bardzo wydajny. Na cerę naczynkową działa kojąco, a dodatkowo mocno nawilża.

PLUSY:
- działanie
- wydajność
- opakowanie z pompką

MINUSY:
- nie zauważyłam :)

Jest OK

Krem jest fajny i bardzo wydajny. Dobrze nawilża, szybko się wchłania i faktycznie zaczerwienienie jest mniejsze. Nie wysypuje mnie po nim. Bardzo higieniczne opakowanie i mega wydajny. Polecam

Ilość zużytych opakowań: w trakcie prwszego

Nie zrobił nic

Krem jest lekki, wydajny. Umnie się nie sprawdził. Żadnych efektów nie było. Żadnego zminimalizowania rumienia. Opakowanie ładne, wygodne i higieniczne.

Używam tego produktu od: m-c
Ilość zużytych opakowań: prawie całe

Bardzo dobry krem

Kupiłam ten krem zachęcona przez Pani Aptekarkę. I nie zawiodłam się. Pierwszy krem, który znacząco wpłynął na zaczerwienienie skóry na policzkach. I efekt ten utrzymuje się. Dodatkowo poręczne opakowanie z pompką i wydajność kremu działają na jego plus. Krem dobrze się wsmarowuje i w sumie można używać go wyłącznie na te zaczerwienione strefy. Ja tak robię

Ilość zużytych opakowań: 1 - nieskończone