Balea, Handcreme Fruity Harmony (Krem do rąk z pitają i mlekiem kokosowym)

Balea, Handcreme Fruity Harmony (Krem do rąk z pitają i mlekiem kokosowym)

Krem do rąk zawierający oliwę z oliwek i Panthenol intensywnie nawilża, regeneruje i wygładza skórę. Łatwo się rozsmarowuje i szybko wchłania. W praktycznej tubie. Pozostawia przyjemny owocowy zapach. Neutralne pH, produkt przebadany dermatologicznie.

Super

Super krem zza granicy. Szkoda, że u nas nie ma takich produktów na wyciągnięcie ręki. Pachnący krem za grosze, który dobrze nawilża dłonie. Nie trzeba czekać wieczność, aż krem wyschnie, za to duży plus. Niewielkie opakowanie, ale starcza nawet na długo. Jestem z niego bardzo zadowolona.

za lekki

Krem ma świetny owocowy zapach, ale dla mnie jest o wiele za lekki. Nawilżenie jest niewielkie, utrzymuje się góra pół godziny. I piszę to teraz, kiedy nie mam żadnych problemów z suchością dłoni, a wrzesień mamy tego roku przepiękny i gorący. Zimą działanie kremu w ogóle było nie do przyjęcia. Ulga na chwilę i tyle.

Można kupić dla zapachu, pięknego opakowania i niskiej ceny ok. 29 KCZ czyli poniżej 5 zł.

Uwielbiam kosmetyki, które intensywnie pachną i właśnie ten taki jest.
Zapach ma naprawdę wspaniały i dość długo się utrzymuje na dłoniach jak i w pomieszczeniu. Bardzo dobrze nawilża skórę dłoni oraz zmiękcza.
Opakowanie ma śliczne, kolorystyczne.
Jedynym minusem jest dostępność, ponieważ w Polsce raczej go nie kupimy.. ewentualnie przez jakieś strony internetowe lub przy okazji w innym kraju.

bardzo przyjemny

Nie mam dłoni problematycznych. Może nie są to wypielęgnowane łapki kogos, kto tylko lezy i pachnie, ale nie mam też do czego się przyczepić. Czasem sa przesuszone. czasem mi się zadzierają skórki...Kremy używam, ale pamiętam o tym głownie wieczorem, rzadko w ciągu dnia.
Przetestowałam naprawdę dużo kremów, z naprawdę roznych półek i firm. Ahava i Occitane, Body Shop i Yves Rocher...Duzo. lepsze i gorsze, mniej lub bardziej mi pasujące, przy czym cena wcale nie była wyznacznikiem jakości.
Lubie kremy ładnie pachnące, raczej bogatsze, nie znosze wodnistych. Nie lubie tez, gdy kosmetyk momentalnie się wchłania, pozostawiając skóre równie sucha, jak przed jego zastosowaniem. No a te bardzo tłuste, na naturalnym maśle shea - wchłaniają się wolno...
Produkty Balei znam, sporo prztestowałam, niektóre mi pasuja, inne nie, jak to w życiu. na pewno mają łądne opakowania, sliczne zapachy, przyjazne ceny i olbrzymią różnorodność. Dostepnosc - ponieważ nie bywam w Niemczech - na allegro. TAm tez zakupiłam mój krem
Opakowanie łądne, kolorowe, wygodne. Kosmetyk nie jest rzadki, wodnisty, jednocześnie nie jest tłusty. Wchłania się bardzo dobrze i szybko, nie ma lepkiej czy tłustej warstwy, ale tez nie ma poczucia, ze chyba zapomnieliśmy o nakremowaniu ;)
Dla dłoni bardzo suchych i zniszczonych będzie pewnie za słaby, dla normalnych - jest bardzo przyjemny.
Zapach taki, jak lubię -słodki i jadalny :)

Ilość zużytych opakowań: koncze 1, kupuję nastepne

Super!

PLUSY:
- wydajność
- zapach jest śliczny i dodatkowo długo utrzymuje się na skórze (wszystkim wokół się podoba i pojawiają się pytania "co tak ładnie pachnie")
- konsystencja (krem dobrze się wchłania i rozprowadza)
- cena
- krem świetnie nawilża i wygładza dłonie

MINUSY:
- brak

świetny:)

Krem jest znakomity, pięknie pachnie.
Jego konsystencja jest w sam raz- nie za płynna, nie za gęsta, ideał.

Krem znakomicie się wchłania, ale nie mam wrażenia, że moim dłoniom nic nie dałam, pielęgnacja jest i tyle.
Duuuuuuży plus za zapach. Od dawna nie kusił mnie tak żaden z kosmetyków pielęgnacyjnych samym zapachem, a tu niespodzianka, krem pięknie pachnie i jeszcze działa na dłonie.

Cena troszkę wysoka (jak na krem do rąk, oczywiście), ale dla mnie produkt jest ideałem, więc jeszcze kupię. I tylko za granicą, w Pl niedostępny.

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie, oszczędzam;)

Piękny zapach i cudne nawilżenie :)

Krem wygrałam w rozdaniu.
Mimo, że nie przepadam za kokosem, którego nutkę w zapachu czuć, tak w tym przypadku absolutnie mi nie przeszkadza.
Zapach jest obłędny, czuć kwaskową mandarynkę, słodką pitaję i kokos i chyba miliard innych, cudownych...
Nawilża bardzo dobrze, z początku konsystencja wydaje się taka troszkę oleista, ale zaraz się wchłania, nawilżenie utrzymuje się długo. Zakochałam się.;)

Ilość zużytych opakowań: 0.5 zwykłego