Schwarzkopf Gliss Kur, Hyaluron + Hair Filler, Ekspresowa odżywka regeneracyjna

Schwarzkopf Gliss Kur, Hyaluron + Hair Filler, Ekspresowa odżywka regeneracyjna

Ekspresowa odżywka regeneracyjna Gliss Kur Hyaluron + Hair Filler do kruchych, przerzedzających się włosów. Formuła z kompleksem Hialuronianu i płynną keratyną dla natychmiastowego, łatwiejszego rozczesywania, intensywnej regeneracji od wewnątrz oraz większej sprężystości i objętości.

Przeciętna odżywka

Ja mam pecha do odżywek Gliss Kura w spayu. Z żadną się jeszcze nie polubiłam. Mam cienkie słabe włosy, dlatego szukałam odżywki, która nie będzie mi zbytnio obciążała włosów. I ta niestety tak robi. Zawiodłam się. Służyła mi tylko do rozczesywania włosów po umyciu, bo na suche włosy to u mnie się nie nadaje, mam po niej olej na głowie, pomimo że używałam naprawdę niewielkiej ilości. Nie wrócę do niej niestety.

Pomaga w rozczesywaniu

Używam tej odżywki od czasu do czasu, gdy mam problem z rozczesaniem włosów.

+pomaga w rozczesywaniu włosów,
+ślicznie pachnie,
+dobrze się rozpyla,
+atrakcyjna cena w promocji ok. 9 zł,
+dzięki centymetrowi przerwy w nalepce na opakowaniu widać ile produktu zostało,
+wydajna.

tylko na początku.

Po kilku pierwszych użyciach było fajnie. Włosy lepiej się rozczesywały i wydawały się łatwiejsze do układania. Potem się pryzwyczaiłam, używałam jej na co dzień. Po jakimś czasie znacznie szybciej zaczęły mi się przetłuszczać włosy i były bardzo obciążone. Skończyła się ta odżywka - problem jak ręką odjął. Więc może to wina zbyt długiego lub zbyt częstego stosowania... Nie lubiłam też zapachu tego produktu, strasznie chemiczny.

Używam tego produktu od: dłuższy czas
Ilość zużytych opakowań: 2 zwykłe

Odżywka super, ale....

Kupiłam ją, ponieważ mam zniszczone włosy po dekoloryzacji i szukałam czegoś co mogę nałożyć już na suche włosy.

Zalety:
+ włosy łatwo się rozczesują
+ nie obciąża ich jakoś bardzo
+ ładnie słodko pachnie
+ zapach się utrzymuje
+ wydajna, nie oszczędzam jej jakoś bardzo
+ ładnie je wygładza

Wady:
- UWAGA na podłogę. Na początku używałam jej na przedpokoju na panelach, ale to był błąd. Jak tylko spryskałam nią włosy dookoła mnie podłoga była tak śliska, że czułam się jak na lodowisku. :)

Używam tego produktu od: od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/4

Wspaniała

Od wielu lat używam tych odżywek i prawie każda z nich się u mnie sprawdza. Rzadko stosuję odżywki do spłukiwania, bo po nich bardziej przetłuszczają mi się włosy. Zupełnie co innego jest przy tej odżywce. Używam jej po każdym umyciu włosów i dzięki niej łatwiej mi je rozczesać. Nie zauważyłam wielkiej regeneracji włosów, dlatego ujmuję pół gwiazdki. Kolejnym plusem jest zapach... .przypomina mi jedne z moich ulubionych perfum: CK Euphoria, dlatego używam jej z czystą przyjemnością. Jest to produkt wydajny, myję codziennie włosy i starcza mi na ok. 2 miesiące codziennego używania.

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

pomaga w codziennym układaniu włosów

Odżywka bardzo mi pomaga w codziennym układaniu włosów. Włosy dostają zastrzyk szybkiego, ale lekkiego nawilżenia. Odżywka nie obciąża włosów, a nadaje im lekkości.
+piękny zapach (utrzymuje się na włosach)
+ułatwia rozczesywanie, układanie włosów
+wygodna aplikacja
+przystępna cena
- brakuje długotrwałego efektu
- włosy trochę puszą się i elektryzują

Używam tego produktu od: 0,5 roku

bardzo dobry

To moj ulubiony produkt z tej linii.

Spray bardzo ladnie pachnie i rownomiernie rozpryskuje sie na wlosach.

Uzywam go tuz po umyciu wlosow na nierozczesane wlosy. Jego dzialanie pomaga w efektywniejszym rozczesaniu wlosow i znalezeniu ich mniejszej ilosci na szczotce.

Wlosy sie po nim nie przetluszczaja, ladnie blyszcza, sa miekkie, sprezyste, bardzo dobrze sie ukladaja.

Oczywiscie nie sa przez to na tyle mocniejsze, aby nagle roslo ich dwa razy wiecej w dwa razy szybszym czasie, ale odzywka naprawde dziala porzadnie i expresowa. Jest swietnym zastepca dla ewentualnej odzywki badz maski, jesli akurat nam sie skonczyly.

Nie obciaza tez wlosow, nawet jest uzyjemy jej w sporej ilosci.
Bardzo wydajna.

Używam tego produktu od: jesieni 2014
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Jest okej

Ekspresowej regeneracji nie zauważyłam ale włosy przy regularnym stosowaniu stają się miększe i mniej się puszą. Bardzo ułatwia rozczesywanie, jest wydajna, pięknie pachnie, fajnie się rozpyla i przede wszystkim nie obciąża :)

Bardzo dobra

Sięgnęłam po nią jak była w promocji, a ja szukałam jakieś odżywki, która ułatwiała by rozczesywanie w ciągu dnia i zaskoczyłam się nią pozytywnie.

Plusy:
-wydajność, mimo prawie codziennego używania, odżywka wolno ubywa z pojemnika
-zapach, oczywiście to kwestia gustu, sam zapach jest z tych mocniejszych, cięższych, bardziej perfumowanych. Nie jest to na pewno zapach owocowy, czy orzeźwiający
-odżywka ułatwia rozczesywanie moich włosów
-działanie, może nie zauważyłam jakieś mega regeneracji, ale efekty są dla mnie widoczne. Włosy od kiedy ją stosuję nie puszą się, ani nie elektryzują, są bardziej gładkie, miękkie, przyjemne w dotyku. Nie obciąża przy tym włosów, ani ich nie przetłuszcza
-widać delikatne zwiększenie objętości, co jest już plusem, bo większość odżywek nie robi w tym kierunku prawie nic

Odżywka ta naprawdę sprawdziła się na moich włosach, a skoro widzę efekty przed i w trakcie jej używania, na pewno sięgnę po nią jeszcze nie raz.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Całkiem niezła

Nie mam zbyt dużego rozeznania i doświadczenia w stosowaniu odżywek w sprayu, ale w porównaniu do innej, którą miałam, ta jest naprawdę niezła ;)

+ wygładza włosy i sprawia, że są miekkie i przyjemne w dotyku
+ bardzo pomaga w rozczesywaniu
+ nie obciąża
+ dobrze się rozpyla
+ jest bardzo wydajna (używam od pół roku i mam jeszcze 1/3 opakowania)
+ cena (często można ją kupić za 10 zł)

+/- czasem wydaje mi się, że dodaje objętości, a czasem, że zupełnie nic nie robi w tej kwestii... więc sama już nie wiem co o tym myśleć :/
+/- zapach mógłby być przyjemniejszy, ale nie jest też jakiś bardzo tragiczny ;)

- nie zauważyłam efektów jeśli chodzi o regenerację