Naturals, Mango & Passion Refreshing Facial Spritz (Odświeżająca mgiełka do twarzy)

Mgiełka odświeża twarz, ma właściwości nawilżające i odżywcze, zawiera wyciąg z mango i passiflory, bardzo przyjemna i stosowaniu, ma piękny owocowy zapach (mniam:) ), polecam w upalne dni:)

Cena: 18,90 zł / 125 ml

swietna mgielka

wspaniala mgielka (jak wszystkie z avonu), szkoda ze zostala wycofana. Byl to piekny soczysty, swiezy zapach. Nie przytlaczajacy, delikatny. Doskonale pasowal do nastolatki jaka wtedy bylam:)
Opakowanie zmienione, zapachy tez ale reszta zalet mgielek z avonu zostala do dzis nie zmieniona.

Używam tego produktu od: uzywalam pare dobrych lat temu:)
Ilość zużytych opakowań: dwa

Najlepsza na świecie!

Jeju! Najulubieńsza mgiełka jaką kiedykolwiek miałam! A miałam 6 lat temu :( Tak bardzo żałuję, że ją wycofali...Miała boski zapach! I utrzymywała się straaaaaasznie długo! Chciałabym ją spowrotem :(

Używam tego produktu od:6 lat temu

oj nie...

Kiedy bylam nastolatka obdarowywala mnie tym przyjaciolka mamy co kazda wizyte (!!!) razem z okropnym sprayem Koszyk Borowek. Ten spray to taka zapachowa woda. Zapach mi sie wybitnie nie podobal. Nic nie odswiezala. Badziew i tyle. Kazda kolejna butelke wyrzucalam, bo nie mialam serca komus wciskac tego sprayu, a sama uzywac nie mialam zamiaru. Pamietam , ze zuzylam pol 1 butelki, a mialam ich, ze hoho.

Używam tego produktu od:kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań:pol 1 reszta butelek od razu wyladowala w koszu

Kasia gotuje z Polki.pl: sałatka z mango

Taki sobie

Kiedy chodziłam na basen zawsze nosiłam tą mgiełkę przy sobie,żeby się orzeźwić.Jak się nim popsikałam,to rzeczywiście orzeźwiał,ale jak już popsikałam twarz to pozostawała na niej tłusta otoczka.Zapach może być,wydajność średnia,opakowanie spoko

Używam tego produktu od:pół roku

pachnąca woda

Przyjemnie, naturalnie i delikatnie pachnie
Odświeża na chwilkę
Twarz sie nie lepi i nie jest podrażniona
Nie wysusza ale i nie nawilża
Bez smaku ;)
Nie maluję sie wiec nie wiem co robi z makijażem
Jest jak woda: prawie nic nie robi z cerą i na krótko odświeża.
Jak na Avon całkiem niezła.

bleee

Tak jak normalna woda ..tyle ze pachnaca ale to tez tak pachnie ze prawie nic..Lepi sie i jak jest do twarzy to nie powinna byc gorzka!!bo przeciez po ustach sie tez nia pryska a jest okropnie gorzka ..nie polecam nic nie robi

odświeżenie na lato

Bardzo ciekawy pomysł z tą mgiełką, przyznam, iż okazała się latem niezastąpiona w trakcie upałów. Odświeża i nawilża, nie rozmazuje makijażu. Niestety, skóra troszkę się po niej lepi. Teraz stoi i czeka do następnego lata, zupełnie o niej zapominam, gdyż nie czuję potrzeby jej używać. Ale możliwe, że sprawdzi się również w mocno ogrzewanych, klimatyzowanych pomieszczeniach.

Na letnie upały

Świetnie sprawdza się podczas upałów - natychmiastowe nawilżenie i odświeżenie, tylko bez przesady z ilością: jedna "dawka" w zupełności wystarcza. Jak użyję dwóch to czuję nieprzyjemne ściągnięcie skóry. Ogólnie: całkiem niezła, ale żadna rewelacja.