Avon, Ideal Flawless, Cream Concealer (Kremowy korektor w kompakcie `Idealna cera`)

Pojemność 1,4 ml

Perfekcyjne pokrycie niedoskonałości, Skoncentrowany kremowy korektor maskuje cienie pod oczami i niedoskonałości cery tworząc gładką warstwę. Nie roluje się na twarzy.

kryjące
w kremie

Kryjący i lekki

Bardzo fajny. W wygodnym opakowanie, bardzo wydajny. Mimo małej ilości odcieni do wyboru jasny był dla mnie okej mimo, ze jestem typowym bladziochem. Ładnie krył, nie ważył się, nie zbierał w załamaniach, nie zapychał i nie obciążał. Do tego bardzo fajna cena, polecam. :)

RATUNEK

Zacznijmy od jego konsystencji, która jest kremowa i dość tłusta. Mnie to zbytnio nie przeszkadza, jest bardzo wydajny, kolor fair jest naprawdę bardzo jasny więc bladziochy na pewno go polubią :) Ja mam suchą cerę , u mnie utrzymuje się cały dzień jak zakrywam nim niedoskonałości. Pod oczami użyłam go tylko raz i jakoś nie miałam zastrzeżeń, ale będę go jeszcze testować.

Dobry, ale można znaleźć lepsze

Jest całkiem okej, ale wole inne korektory. Używam go teraz głównie na niedoskonałości. Pod oczy mi sie nie do końca sprawdził.
Posiadam wiele załamań w okolicy oczu, i spore sińce, czasem zaczerwienienia i pojawia sie czasem kilka wyprysków, cera mieszana.
Jeśli chodzi o krycie, okej, DOBRZE i mocno przypudrowany radzi sobie. Przez jakiś czas oczywiście, przypominam tu ze mam skore mieszana, czasem mocno sie miejscami przetłuszczają i mocno wysusza. Korektor nie podkreśla suchych skórek, za to przez konstystencje i to, ze nie zastyga lubi sie nie trzymać buzi miejscami i łatwo ścierać mimo pudru. Wiec na lato i niedoskonałości odpada.
W dużej ilości pod oczami dobrze kryje natomiast lubi sie zbierać mimo DOBREGO i mocnego przypudrowania.
Mam obydwa kolory. Na niedoskonałości używam ciemniejszego, zmieszanych pod oczy.
Trzeba dokładnego przypudrowania żeby sie dobrze trzymał buzi. Troszkę za drogi, ale wydaje mi sie, ze dla niejednej skory suchej mógłby sie nadawać, ma fajna, kremowa konsystencje. Czasem ratuje mi skore.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Bardzo dobry, ale...

Bardzo dobry korektor pod oczy i nie tylko. Miło, iż AVON zrobiła produkt naprawdę dobrej jakości. Jest to produkt prawie idealny... prawie ponieważ, jest go bardzo mało w opakowaniu(1,4 ml) i po przeliczeniu ilości i ceny wychodzi na to, iż wcale jego cena nie jest tak korzystna jak nam się wydaje w katalogu.

Zdecydowanie tak!!

W końcu trafiłam na idealny korektor! Posiadam odcień fair i całkowicie spełnia swoje zadanie. Najczęściej stosuje go by zakryć cienie pod oczami oraz drobne niedoskonałości na twarzy. Cena w promocji przystępna. Polecam!!

Cudowny i wielozadaniowy korektor

Używam tego korektora pod oczy i na niedoskonałości cery. W obu rolach sprawdza się świetnie. Pod oczami wystarczy go niewiele, żeby ukrył cienie i żyłki. I nie można przesadzić z jego ilością, bo lubi się zbierać. Na twarzy też się sprawdza jako kamuflaż.
Niestety do wyboru są tylko dwa kolory, z których używam jaśniejszego, głównie zimą, kiedy cera jest jaśniejsza, Pod oczy sprawdza się u mnie przez cały rok.
Opakowanie jest poręczne, łatwo wydobyć z niego produkt i wykorzystać do cna.

najlepszy

Najlepszy korektor jaki miałam. Jest wygodny w nakładaniu, ma aksamitną konsystencje, idealnie nadaje się pod oczy i zaczerwienienia, można go nakładać gąbeczką do makijażu przez co lepiej jest rozprowadzony na skórze. Niestety nie jest często dostępny w katalogu, ale jak jest promocją to biorę od razu więcej :)

Jest prawie idealny

Korektora potrzebuję przede wszystkim na swoje fiolety pod oczami i on zupełnie sobie z nimi radzi, nie zbiera się w załamaniach, nie warzy się, zostaje tam gdzie ma zostać na cały dzień. Na niedoskonałościach również daje sobie świetnie radę, jestem z niego bardzo zadowolona. Dlaczego więc napisałam, że jest prawie idealny? Chodzi o odcienie - jasny jest trochę zbyt jasny, na szczęście da się to naprawić pudrem, natomiast ciemniejszy jest zdecydowanie zbyt ciemny.

Powiedzieć, że go lubię to za mało, ja go po prostu kocham :D

Najlepszy

Najlepszy korektor jaki miałam. Idealny do skóry problemowej, trądzikowej. Bardzo dobrze zakrywa. Ma fajną, kremową konsystencję, więc nie podkreśla suchych skórek. Bardzo dobry do zadań specjalnych. Mój hit!

Polubiłam!

Nie mam cieni pod oczami, więc do tego celu go nie stosuję. Jednak często pozostają mi małe zaczerwienienia / tymczasowe blizny. Ten korektor ma naprawdę dobre krycie! Nie ściera się kiedy utrwalę pudrem, jest też długotrwały. Mam odcień fair, mimo iż jest jasniejszy od mojej cery to dobrze się w nią wtapia, a nałożony pod podkład jest niemal niewidoczny. Konsystencja jest przyjemna, nie rozlewa się w kompakcie, a pod wpływem ciepła palca fajnie się "topi" dzięki czemu bez problemu możemy go przełożyć na buzię.

Co do minusów, myślę, że gama kolorystyczna będzie się zaliczała. :) Cena też zazwyczaj ok 20zł, jednak ja dostałam do promocyjnie za 9,90.

Dobrze kryje.

Jestem bardzo zadowolona z tego korektora. Posiadam odcień Fair, odcień jest jasny.... Naprawde jasny. Używam go pod oczy i sporadycznie na wypryski. W obu przypadkach sprawdza sie rewelacyjnie. Szkoda, źe nie posiada lustereczka w środku... Szczerze myślałam, źe go ma. Korektor jest bardzo wydajny, może dlatego, źe wystarczy minimalna ilość aby zakryć wszelkie niedoskonałości.
Plusy:
-dobrze kryje
- cena
- wydajność
- naprawde jasny odcień
Minusy:
- Mały wybór odcieni
- Troche podkreśla zmarszczki
Podsumowując produkt jest naprawde udany. Avon się spisał. Polecam.

Doskonale zakrywa cienie pod oczami

Jest moim absolutnym hitem do walki z cieniami pod oczami! Męczę się z nimi kilka lat używam różnych specyfików i ten korektor również się sprawdził. Naprawdę zakrywa je mocno natomiast efekt nie utrzymuje się zbyt długo. Na początku miałam wrażenie, że jest zbyt jasny, ale jeżeli przykryje się go pudrem to wygląda w zasadzie idealnie ponieważ rozświetla akurat obszar pod oczami.