Avon, Ideal Flawless, Cream Concealer (Kremowy korektor w kompakcie `Idealna cera`)

Pojemność 1,4 ml

Perfekcyjne pokrycie niedoskonałości, Skoncentrowany kremowy korektor maskuje cienie pod oczami i niedoskonałości cery tworząc gładką warstwę. Nie roluje się na twarzy.

kryjące
w kremie

Myślę, że na lato będzie dobry

Korektor ma świetną miękką kremową konsystencję co mi bardzo odpowiada. Jednak jako baza pod cienie lepiej mi się sprawdza. Oczywiście nie jest on bardzo trwały, ale tylko taką u mnie pełni funkcję. Nie lubię nakładać go pod oczy jak i również na niedoskonałości. Moim zdaniem nie wygląda to dobrze. Odcień jak najbardziej mi odpowiada. Myślę, że lato może być dobry. Zobaczymy, jeszcze postaram się go przetestować.

Słaby

Jestem zdziwiona pozytywnymi opiniami. Korektor ma przyjemną konsystencję przypominającą mus. Nie ciemnieje na twarzy.

Minusem jest dla mnie to, że korektor ważył mi się na twarzy i po prostu 'zjeżdżał' z miejsc nałożonych. Po kilku godzinach ścierał się i gromadził w załamaniach :(
Nie wiem czy robię coś źle czy po prostu nie polubił się z moimi kosmetykami czy po prostu ten produkt taki jest...
Krycie też ma średnie.

Jestem rozczarowana

Kupiłam korektor w najjaśniejszym odcieniu zachęcona pozytywnymi opiniami, jednak w moim przypadku się nie sprawdził. Po kilku godzinach ściera się, gromadzi w załamaniach, używany pod podkład sprawia, że ten drugi wręcz spływa z twarzy albo przy połączeniu wszystko się waży. Mozliwe, ze to ja jakoś nieumiejętnie go nakładam lub po prostu nie lubi się z resztą moich kosmetyków, ale dla mnie jest przereklamowanym produktem.

Bardzo fajny korektor

Korektor zakupiony jakiś czas temu i uzywam do dziś na przemian z innymi. Korektor ma świetną miękką kremową konsystencję co mi bardzo odpowiada. Odcień jest dobrze dopasowany do mojej karnacji. Trzyma się dobrze i świetnie niweluje moje Ciebie pod oczami czy inne niedoskonałości. Cena adekwatna do jakosci i marki avon. Jest wydajny. Opakowanie bardzo fajne, kompaktowe. Szczerze Polecam

bardzo ładnie kryje i rozjaśnia

Bardzo mi pomaga w okolicach oczu. Wygładza, rozjaśnia i jest nie do ruszenia gdy zastygnie! Faktycznie kremowy, łatwo się aplikuje i rozprowadza. Niestety nie widuję go w najnowszych katalogach... Niech wróci! Polecam!

bardzo dobry korektor

Korektor jest "mięciutki" - bardzo dobrze się nim pracuje. Produkt świetnie kryje, nie zmywa się przy pudrowaniu. Nie raz uratował mnie kiedy podkład nie chciał przykryć moich niespodziewanych "gości " na twarzy. Opakowanie wygodne, tylko ciężko go wydobyć z boków kiedy się kończy , to jest jedyny minus. Dostępne dwa kolory . mogłoby być więcej ale są na tyle w porządku ,że ładnie łączą się z podkładem . Ogólnie polecam przetestować bo nie kosztuje dużo a naprawdę robi robotę

Kryjący i lekki

Bardzo fajny. W wygodnym opakowanie, bardzo wydajny. Mimo małej ilości odcieni do wyboru jasny był dla mnie okej mimo, ze jestem typowym bladziochem. Ładnie krył, nie ważył się, nie zbierał w załamaniach, nie zapychał i nie obciążał. Do tego bardzo fajna cena, polecam. :)

RATUNEK

Zacznijmy od jego konsystencji, która jest kremowa i dość tłusta. Mnie to zbytnio nie przeszkadza, jest bardzo wydajny, kolor fair jest naprawdę bardzo jasny więc bladziochy na pewno go polubią :) Ja mam suchą cerę , u mnie utrzymuje się cały dzień jak zakrywam nim niedoskonałości. Pod oczami użyłam go tylko raz i jakoś nie miałam zastrzeżeń, ale będę go jeszcze testować.

Dobry, ale można znaleźć lepsze

Jest całkiem okej, ale wole inne korektory. Używam go teraz głównie na niedoskonałości. Pod oczy mi sie nie do końca sprawdził.
Posiadam wiele załamań w okolicy oczu, i spore sińce, czasem zaczerwienienia i pojawia sie czasem kilka wyprysków, cera mieszana.
Jeśli chodzi o krycie, okej, DOBRZE i mocno przypudrowany radzi sobie. Przez jakiś czas oczywiście, przypominam tu ze mam skore mieszana, czasem mocno sie miejscami przetłuszczają i mocno wysusza. Korektor nie podkreśla suchych skórek, za to przez konstystencje i to, ze nie zastyga lubi sie nie trzymać buzi miejscami i łatwo ścierać mimo pudru. Wiec na lato i niedoskonałości odpada.
W dużej ilości pod oczami dobrze kryje natomiast lubi sie zbierać mimo DOBREGO i mocnego przypudrowania.
Mam obydwa kolory. Na niedoskonałości używam ciemniejszego, zmieszanych pod oczy.
Trzeba dokładnego przypudrowania żeby sie dobrze trzymał buzi. Troszkę za drogi, ale wydaje mi sie, ze dla niejednej skory suchej mógłby sie nadawać, ma fajna, kremowa konsystencje. Czasem ratuje mi skore.

Bardzo dobry, ale...

Bardzo dobry korektor pod oczy i nie tylko. Miło, iż AVON zrobiła produkt naprawdę dobrej jakości. Jest to produkt prawie idealny... prawie ponieważ, jest go bardzo mało w opakowaniu(1,4 ml) i po przeliczeniu ilości i ceny wychodzi na to, iż wcale jego cena nie jest tak korzystna jak nam się wydaje w katalogu.

Zdecydowanie tak!!

W końcu trafiłam na idealny korektor! Posiadam odcień fair i całkowicie spełnia swoje zadanie. Najczęściej stosuje go by zakryć cienie pod oczami oraz drobne niedoskonałości na twarzy. Cena w promocji przystępna. Polecam!!

Cudowny i wielozadaniowy korektor

Używam tego korektora pod oczy i na niedoskonałości cery. W obu rolach sprawdza się świetnie. Pod oczami wystarczy go niewiele, żeby ukrył cienie i żyłki. I nie można przesadzić z jego ilością, bo lubi się zbierać. Na twarzy też się sprawdza jako kamuflaż.
Niestety do wyboru są tylko dwa kolory, z których używam jaśniejszego, głównie zimą, kiedy cera jest jaśniejsza, Pod oczy sprawdza się u mnie przez cały rok.
Opakowanie jest poręczne, łatwo wydobyć z niego produkt i wykorzystać do cna.