Revlon, PhotoReady, Eye Primer + Brightener (Baza i korektor w jednym)

Revlon, PhotoReady, Eye Primer + Brightener (Baza i korektor w jednym)

Pojemność 2,4 ml

Revlon przedstawia uniwersalny kosmetyk - Photoready Eye Primer & Brightener, który świetnie spełni zarówno rolę bazy pod cienie jak i korektora, i rozświetlacza. Wszystko to w jednym kosmetyku, który nakłada się aplikatorem wmontowanym w korektor. Przypomina on pisak, który zakryje niedoskonałości i rozświetli spojrzenie. Baza i korektor w jednym Revlon PhotoReady Eye Primer + Brightener zawiera fotochromatyczne pigmenty, które odbijają i rozpraszają światło zapewniając niezauważalny, a zarazem masujący wszelkie niedoskonałości makijaż. Dzięki temu, niezależnie od rodzaju oświetlenia, skóra zawsze wygląda idealnie. Produkt cechuje się niesamowicie gładką konsystencja i idealnie stapia się z kolorem skóry. Kosmetyk Revlon PhotoReady posiada lekką formułę o lekkiej konsystencji, która wygładza drobne linie i zmarszczki oraz rozjaśnia okolice oczu, maskując oznaki zmęczenia. Ponadto przedłuża trwałość cieni do powiek i korektora.

Dziwne polaczenie

Baza i korektor? Jak dla mnie to połączenie nie idzie w parze. Kosmetyk ten stosowałam częściej jako baza pod cienie. Jako korektor jakoś mi się nie sprawdził. Jednak ma swoje plusy:
Przedłuża trwałość cieni
Wydobywa ładnie kolor
Dobrze gruntu w cienie. Dzięki temu naprawde mogą wytrzymam cały dzień i kawal wieczoru.

Ogolnie jako baza tak
Jako rozświetlacz nie