Venita, Spray 1-Day Color (Zmywalny spray koloryzujący)

Venita, Spray 1-Day Color (Zmywalny spray koloryzujący)

Zmywalny spray do szybkiej koloryzacji i stylizacji włosów, przeznaczony do kolorowych pasemek, zmiany koloru całych włosów lub malowania wybranych fragmentów np. przy pomocy szablonów. Dla uzyskania kontrastowych kolorów oraz podczas stosowania na ciemne włosy należy wcześniej wykonać podkład kolorem 1-Day - Śnieżna biel
- Łatwy w aplikacji spray - zmywalny po pierwszym myciu

fluid / krem
w sprayu

Używa produktu od: próbka

Spray

niestety ,spray zmienił kolor moich włosów w róż i nie szło zbytnio spłukać , nie polecam dodam że włosy miałam rozjaśniane, więc efekt powinien być jak na opakowaniu

nieee

Jestem z produktu niezadowolona. Może i daje fajny kolor włosom, ale jest to po prostu kolorowy lakier do włosów. Po użyciu włosy są twarde, sztywne, a ich rozczesanie graniczy z cudem. Produkt nie jest wydajny, a opakowanie jest wygodne. Mimo wszystko jedno wielkie NIE.

Fajne na chwilę.

Ogółem produkt bardzo fajny. idealny na imprezę, sesje zdjęciowe, lub tak po prostu jeśli ktoś nie może pozwolić sobie na kolorowe włosy na dłużej lub chce sprawdzić czy takowe będą mu pasować. jednak ma w sobie lakier, przez co bardzo skleja włosy, przy rozczesywaniu podczas psikania wygląda całkiem 'naturalnie ' jednak jest też trochę brudzący i mało wydajny, na pokrycie dłuższych włosów w całości, potrzeba około 4 sztuk. Jednak nie jest gorszy niż jego konkurenci z o wiele droższych firm, to się ceni. :)

ok

Ciesze się, że znajoma namówiła mnie na przetestowanie tego produktu, choć nie ukrywam miałam pewne wątpliwości. Okazało się jednak, że kolor jest trwały, utrzymuje się na włosach do pierwszego mycia. Szkoda tylko, że ciężko go ostatnio dostać w mojej drogerii ale jeżdżę na drugi koniec miasta i robię zapasy :) Idealny na imprezę :)

Ogólnie jestem na TAK

Mam włosy koloru ciemny brąz i na moich włosach kolor wyszedł - miałam ten spray w kolorze niebieski jeans(jakoś tak). Jesli chodzi o samą aplikację to trzeba na pewno dobrze wstrząśnąć sprayem i pryskać z odpowiedniej odległości (kiedy pryska się z bliska efekt nie wychodzi). Faktycznie aplikator zaciął mi się dwa razy, ale wydaje mi się że przez to, że chciałam za szybko wszystko zrobić. Trzeba na spokojnie a wszystko się uda. Jak za ta cenę uważam,że jest super. Kolor fajny, widoczny i utrzymał się na moich włosach całą noc. Ze zmyciem zero problemów - trochę wody z szamponem i zero śladu. Ma też fajny, ale intensywny zapach - niektórym może przeszkadzać, ja go lubię:)

Słaby

Kupiłam z ciekawości. Na moich włosach nie było widać żadnego koloru, chociaż jestem szatynką. Jedyne co dało się zauważyć to tylko delikatna poświata. Aplikator strasznie się zacina, jakby był zapchany. Spray bardzo brudzi i ciężko potem się domyć. Włosy po nim są szorstkie i jakby sklejone.

Zalety: brak

- niewidoczny kolor
- zacinający się aplikator
- brudzi
- ciężko go zmyć ze skóry
- włosy są po nim szorstkie i sklejone
- mocno chemiczny zapach

Polecam :)

Jednodniowy szał - nie ma co się dużo rozpisywać, bo produkt spełnia w pełni swoje funkcje, kolory są intesywne i dobrze łapią, tylko jeśli chce się zrobić np pasemka czy jakieś wzory to trzeba uważać, bo forma sprayu może jednak nie być zbyt precyzyjna.
Ktoś napisał, że padał deszcz i kolor spłynął... no cóż, to szybko zmywalny jednodniowy kolorek, więc weźcie pod uwagę, że takie rzeczy mogą się zdarzać, więc odradzam chodzenie w deszczu po użyciu 1-day color :D

Świetny produkt!

Kupiłam spray z czystej ciekawości bo spodobał mi się czarny odcień włosów a sama przymierzam się do zmiany koloru i chciałam wiedzieć wcześniej czy taki odcień w ogóle będzie do mnie pasował. No i efekt powalił mnie na łopatki :) Sam produkt łatwy w nałożeniu, nie było też żadnych problemów ze zmyciem ,,nowego" koloru. Generalnie ode mnie duży pozytyw :)

Nie powala.

Otóż tak zacznę że jestem brunetka.
Zapewnia dobry i intensywny kolor ale nie polecam ze względu na jakość.
Byłam na imprezie kilka kropel potu i czoło kolorowe, wszystko sie zmywa!
Tym bardziej w dzień deszczowy wszystko kolorowe!

Średni

Dostałam ten spray w prezencie. Myślę, że nie kupiłabym go bo minęły czasy liceum gdy lubiłam szaleć kolorowymi włosami na imprezach, a bywało różnie. Teraz zdecydowanie wolę naturalność i stonowane, naturalnie wyglądające fryzury. Ale skoro dostałam to mam spray, chętnie podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami odnośnie tego produktu. Recenzuję kolor różowy, przypominający Fuksję, bo taki właśnie mam.

ZALETY:
- kolor jest bardzo intensywny, zapewnia dobre pokrycie włosów, intensywny, nasycony kolor już za jednym psiknięciem
- nie zawiera szkodliwych dla włosów substancji (mam na myśli amoniak)
- umożliwia jednodniową metamorfozę
- ma bardzo niską cenę
- dobrze się zmywa
- zawiera błyszczące drobinki brokatu, które długo pozostają na swoim miejscu (wlosach) nie obsypują się, są idealne na karnawał

WADY:
- trafiła mi buteleczka chyba z wadliwym aplikatorem bo zacina sie niemiłosiernie i zapycha, za pierwszym razem było dobrze, ale jak nacisnęłam to nie mogłam powstrzymać aplikacji, gdy przestałam naciskać to dalej wydobywała się odrobina produktu, która zabarwiła zamknięcie, bo tyle czasu się mocowałam z nim że postanowiłam je zamknąć i odczekać aż sama przestanie psikać, do tej pory chciałam sobie zrobić pasemko na włosach ale nie mogę go rozpylić :-/ Czyli produkt jest jednorazowy, lub poprostu trafiła mi wadliwa butelka.
- skleja włosy
- pachnie chemicznie, jest duszący

Naciągnę mu ocenę z 2,5 do 3 gwiazdek, bo mi się podoba ten kolor na włosach, ale nie wiem czy kupię ponownie, bo 9 zł zapłacę to niewiele ale raz psiknę a później produkt znów się zatnie... Jeśli lubicie eksperymenty to wypróbujcie ;) Życzę szczęścia w wyborze niezacinających sie butelek.

Totalna czarownica

Zrobienie włosów na czarno było tylko etapem pośrednim do tego co miało powstać na włosach. Muszę jednak przyznać że wrażenie było oszałamiające z moich mysich włosów zmieniłam się w totalną czarownicę. Przemiana naprawdę drastyczna i dramatyczna na szczęście tylko do mycia włosów. Jeśli myślicie o takiej metamorfozie naprawdę jest to szok. Tylko uwaga trzeba zaopatrzyć się w stary ręcznik lub koszulkę bo wszystko będzie czarne.

kolorowanki na włosach

Dzięki tym lakierom świetnie się bawiłam z koleżanką w farbownie włosów. Razem miałyśmy sześć kolorów różowy, niebieski, biały, czerwony, zielony i fioletowy. Fajnie wyszły pasemka i ombre ale najwięcej zabawy było z robieniem wzorków na włosach. Było trochę pracy z przygotowaniem papierowych szablonów. I tak zrobiłyśmy zieloną czterolistną koniczynę, czerwone serce, białe gwiazdki, rózowe i fioletowe tulipany i niebieskie fale. Najłatwiej i najfajniej udało się zrobić serce. Koniczyna też była bardzo fajna ale nie łatwo było wyciąć jej kształt w końcu jednak się udało. Zabawa super wszystko na koniec bez kłopotu się zmyło. A jeszcze jedno do wzorów włosy muszą być równo uczesane żeby kształty wychodziły równo bo jak nie są uczesane to źle wychodzą. Fantastyczna zabawa w kolorowanki na włosach :)