EcoTools, Exfoliating EcoPouf (Ekologiczna peelingująca myjka pod prysznic)

EcoTools, Exfoliating EcoPouf (Ekologiczna peelingująca myjka pod prysznic)

Wyglądają niepozornie ale czynią cuda. Z ich pomocą spienisz nawet niewielką ilość żelu. Myjki świetnie oczyszczają skórę i usuwają martwy naskórek, jednocześnie przyjemnie masując. Peelingująca myjka do kąpieli dostępna w 2 rozmiarach i 3 kolorach: niebieskim, ciemno-szarym oraz jagodowym.

Wykonanie
naturalne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Świetna

Używałam różnych z tego typu, dużych i mniejszych i nie wytrzymywały nawet 3 tygodni, rozwalały się. Ecotoolsy mi się nie rozwaliły, mam już trzecią, tamte zużyte wyrzuciłam wiadomo z powodów higienicznych, a jak je wyrzucałam wyglądały jak nowe i były pachnące:)
Zalety:
- dobrze myją
- wyrabiają się, na początku może się wydawać twarda ale i myjka się wyrabia i skóra się przyzwyczaja ;)
- szybko schną, nawet w zawilgoconej łazience
- nie rozwalają się, sznureczek dobrze trzyma
- kosmetyki nałożone na myjkę dobrze się pienią
- duża
- są z recyklingu
- znośna cena
Wady:
- żadnych
Polecam!

Bardzo dobra

Kolejna gąbka, która jest o wiele lepsza niż klasyczne.

Jest to siateczka, która jest na tyle mocno zbita, że po wielu użyciach nie rozpada się ona w dłoniach. Ciężko również podczas zwykłego mycia tę siateczkę rozedrzeć - chyba trzeba zrobić to z kompletną premedytacją. Przymocowany jest sznureczek, dzięki któremu możemy tę gąbkę zawiesić do wysuszenia lub zahaczyć podczas mycia na dłoni dzięki czemu nie wyślizgnie się z niej. Niewielka ilość żelu wystarczy, żeby gąbka bardzo dobrze ten żel spieniła. Bardzo szybko można pozostałości tego żelu wypłukać. Schnie w ekspresowym tempie. Jeśli chodzi o kontakt ze skórą to nie podrażnia jej. Siateczka delikatnie masuje skórę nie pozostawiając za sobą śladu.

Produkt wart uwagi i polecam każdemu kto zastanawia się nad zakupem.

inna niż wszystkie myjki

Jestem zdecydowanie na tak. Myjka jest dobrze związana i gęsta - nie rozchodzi się, nie rozwleka, jak większość tych, które kupuje się za trochę niższą cenę. Serio, opłaca się wydać tą dychę i mieć dobrze pieniącą, zbitą myjkę. Ja nie używam gąbek wcale, doprowadzają mnie do szału i mam wrażenie, że są tylko zbiorowiskiem bakterii. Myjki da się szybko i dokładnie wypłukać co jest wielkim plusem.
Zalety: jest po prostu porządna - gruba, zbita, gęsta
Wady: może jest troszkę zbyt drapiąca na początku

Ilość zużytych opakowań: 4 sztuki

Spełnia wszystkie oczekiwania :)

Jakoś nigdy nie byłam przekonana do myjek. Zawsze numerem 1 była gąbka ale gdy zobaczyłam ogromną myjkę z EcoTools postanowiłam ją mieć!
Wystarczy niewielka ilość żelu, a cała myjka pokryta jest pianą. Czuć w niej delikatną ostrość.
Duży plus, że jest ekologiczna :)

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka