Dermofuture Precision, SPA Vintage Body Oil, Peeling do ciała odprężająco - stymulujący

Peeling do ciała SPA Professional zapewnia intensywne nawilżenie, poprawia kondycję skóry, redukuje zmarszczki. Pozostawia skórę gładszą, elastyczną i miękką w dotyku. Idealny do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, szczególnie skóry przesuszonej oraz dojrzałej. Kryształki cukru oraz eksfoliant z łupin orzecha ścierają wierzchnią warstwę naskórka, głównie obumarłe komórki, co powoduje pobudzenie skóry do szybszego wzrostu i odnowy oraz wzmacnia elastyczność warstw głębszych.

Bardzo polubiłam

To taki kosmetyk, który na pierwszy rzut oka świetnie wygląda. Wielki szklany słój, a w nim cukrowy peeling o bardrrrdzo przyjemnym zapachu. Długo pozostaje na skórze i w łazience.
Konsystencja jest zwarta, lekko tłustawa. Kolor - mokry cukier trzcinowy. Nie jest to mocny zdzierak, raczej taki w sam raz, przy czym czasami miałam szczerą chęć, żeby troszkę mocniej zadziałał. Pozostawia skórę lekko natłuszczoną, więc nie musiałam stosować balsamu.