YSL, La Collection, In Love Again EDT

YSL, La Collection, In Love Again EDT

W 2011 roku w sprzedaży pojawiła się nowa wersja kultowego In Love Again. Jest to owocowo - kwiatowy zapach dla kobiet.

Nuty zapachowe: czarna porzeczka, mandarynka, winogrono, róża, piwonia, jeżyna

Orzeźwiająca słodycz

Zapach z pogranicza mojego gustu, bo lubuję się w cięższych aromatach, ale ma w sobie coś, że przy nim wyobrażam sobie wakacje w tropikalnych krajach, kiedy zajadam owoce przy zachodzie słońca, już po południowym prysznicu, a przed nocnym uwodzeniem...
Owoce dominują - porzeczka jest wyrazista i nadaje zarówno kwaskowatości jak i pewnej drzewnej nuty, lekko czuć mandarynkę- jest słodko-gorzka.
Kwiaty to baza, wyczuwalne, ale nie dominujące.
Zapach krótkotrwały (do 3 godzin), dość bogaty, nie ewoluuje.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Sentyment

Podczas wizyty w drogerii wpadła mi w oko seria kultowych zapachów YSL w nowych opakowaniach. Psiknęłam In Love Again i aż zaniemówiłam. To tym pachniały młode nauczycielki w mojej szkole, starsze kuzynki, czułam go jak wchodziłam do zatłoczonego tramwaju i marzyłam o tym zapachu jako młoda nastolatka. Oraz kupowałam bardziej i mniej udane podróbki na osiedlowym bazarku. Odstawiłam go na półkę, jednak wspomniałam o tym zapachu mojemu facetowi - za kilka tygodni dostałam je ze stwierdzeniem "że pasują do mnie". Sam zapach jest owocowy, słoneczny, lekki i radosny. Owoce grają główne skrzypce - musujące porzeczki i mandarynka uderzają w nos mocno, potem na skórze uspokająją się pozwalając dojśc do słowa róży (też owocowej, nie mydlanej). Bazą jest piżmo oraz jeżyna, która zachowuje owocowy charakter zapachu. Żaden inny zapach nie poprawia mi tak humoru jak ten. Idealny zapach na wiosnę. Na wielki plus trwałość - na wieczór użyłam, byłam na mieście, w zadymionej imprezowni, wracając nad razem dalej czułam wyraźnie ten zapach na ciele.
Niestety dość drogi, bo wiadomo - marka, ale uważam że wart pieniędzy.