Joanna, Power Hair, Ampułki wzmacniające

Joanna, Power Hair, Ampułki wzmacniające

Sprawdź Ampułki wzmacniające z serii Power Hair, które dzięki odpowiednio dobranej recepturze ułatwiają wnikanie substancji aktywnych do wnętrza mieszków włosowych. Ampułki wzmacniają włosy i stymulują ich wzrost.

Jestem zadowolona

Ampułki miały na celu wzmocnić włosy i zrobiły to dodatkowo zaobserwowałam ,że włosy stały się bardzo nawilżone;)
plusy:
+ cena
+ opakowanie(ładne opakowanie)
+ nawilżenie i wzmocnienie
+ dobry skład
minusy:
- brzydki zapach
- mała dostępność

Świetne:) Bardzo polecam:)

Trafiłam na ten produkt dość przypadkowo w Rossmanie, a że lubię różne wcierki do włosów- kupiłam:)
Produkt zawiera 4 szklane ampułki po 10 ml ( lepiej byłoby, gdyby pojemność była mniejsza a ampułek więcej). Czubek ampułek odłamuje się bez problemu, w środku znajduje się przeźroczysta, lekka ciecz o swiezym, leciutko cytrynowym, delikatnym zapachu. Niestety, otwór powstały po odłamaniu jest trochę za duży i trzeba bardzo uważać, aby przy aplikacji nie wylać za wiele produktu i nie zalać sobie czoła. Ja odchylałam głowę maksymalnie do tyłu i dopiero wtedy aplikowałam, a potem energicznie wcierałam.
Ale mimo tych drobnych wad kosmetyk znakomicie działa na włosy. Przede wszystkim poprawia ich wygląd- u mnie stały się lśniące, błyszczące, wyraźnie wzmocnione. Chyba pobudza cebulki do pracy- bo włosy zaczęły bardziej intensywnie rosnąć, jest ich więcej, są bardziej zdrowe i zdecydowanie lepiej wyglądają. Ampułki bardzo dobrze nawilzają i odżywiają włoski- po lekkim przesuszeniu od blond farb nie ma ani sladu. Moja fryzura jest teraz w znakomitym stanie!
Podoba mi się także bardzo bogaty skład kosmetyku, mamy tu m.in: ekstrakt z trzciny cukrowej, wyciąg z cytryny, jabłka, zielonej herbaty, olej z kiełków pszenicy,wyciągi z :arniki, zółtka, żeńszenia, kory chinowca, pyłków kwiatowych, pokrzywy, papryki cayenne i jałowca.
Bardzo polecam, sama na pewno będę wracać do tego produktu:)

Lepsza od kuracji z tej serii, ale jednak nie

Ampułki zakupiłam po skonczeniu kuracji z tej samej serii chcac kontynuowac pielegnacje szamponem i odzywka.

Ampułki: wygodne w uzyciu, mozna stosowac jedna 2 razy, wygodne opakowanie z wieczkiem, nie trzeba go lamac ani bawic sie ze szklem. Płyn ma lekko zoltawa barwe i chemiczny zapach, ktory mnie sie nie spodobal.

+ cena
+ opakowanie
+ design
+ lekkie, nie obciazaja wlosow

- zero wzmocnienia
- brak wplywu na wypadanie
- kiepska dosteonosc