Shiseido, Bio-Performance, Advanced Super Revitalizer Cream (Krem rewitalizujący)

BIO-PERFORMANCE to zaawansowany, luksusowy i skoncentrowany krem, który pomaga zlikwidować podstawowe problemy dotyczące cery: redukuje drobne zmarszczki, szorstkość, wysuszenie i inne objawy starzenia się skóry. Krem energizuje oraz daje widoczne rezultaty wygładzenia i rozświetlenia skóry.
Linia Produktów BIO-PERFORMANCE została stworzona w oparciu o najnowocześniejsze technologie zapobiegające starzeniu się skóry, aby przywrócić cerze witalność, zapewnić jej ochronę. Produkty te rewitalizują, a ich używanie zapewnia wyjątkowy komfort dzięki idealnie dobranej konsystencji. pielęgnacja BIO-PERFORMANCE daje zagwarantowany efekt.

achhhhhhhhh !!

Oceniam miniaturkę 7 ml - kupioną w celu weryfikacji czy krem mi służy.
\\n
\\nZamówiłam już pełnowymiarowe opakowanie.
\\n
\\nKrem dodaje blasku zmęczonej skórze - czyli mojej.
\\n
\\npo zastosowaniu kremu czuje jakbym spala 2 dni :-)
\\ncera jest nawilżona
\\ngładka
\\nzmniejszona ilość zmarszczek
\\n
\\nnie zapycha (a o dziwo bo prawie kazdy krem mnie zapycha)
\\nbaaaaardzo wydajny
\\nminusy ??
\\n
\\n- nie posiada filtra dlatego stosuje go tylko na noc !

Średniak

Jest wydajny, nawilża w normie, odżywia w normie, spektakularnych efektów nie zauważyłam, żadna rewelacja. Moim zdaniem zdecydowanie nie jest wart swojej astronomicznej ceny. Na szczęście dostałam ten krem w prezencie.

niestety nie-sam silikon

Miałam dwie wersje tego kremu-jedną na rynek Polski, jedną zagramaniczną ;). Tę z drogerii polskiej oceniam lepiej, ma mniej silikonów i zdecydowanie delikatniejszy zapach.

Ale do rzeczy:

- mam wrażenie, że ten krem to baza silikonowa, owszem wygładza, ale zostawia film, którego nie lubię. Co z tego, że podkład się dobrze rozprowadza? Moja delikatna cera po całym dniu jest zmęczona, obciążona, wygląda fatalnie

- z uwagi na same silikonu-początek składu, moja cera się dusi i w konsekwencji krem mnie zapycha!!!

-zapach jest męczący i duszący, jak perfumy z kiosku z lat 80

- brak odmładzających składników

-cena zaporowa szczególnie przy takiej moim zdaniem jakości

Dla mnie to silikonowa baza pod podkład. Nie wiem skąd ta kosmiczna cena za produkt pozbawiony konkretnych, aktywnych, odmładzających składników. Silikon może dawać wrażenie cudotwórstwa, do czasu...umycia twarzy.

Zdecydowanie nie polecam. Zalega mi na półce, może resztę wykorzystam jako krem pod oczy.

masaz shiseido

Boski rytuał

Niezwykła przyjemność w stosowaniu otoczona luxusowym opakowaniem.
- nie uczula
- rewelacyjna konsystencja
- już po 3 dniach regeneruje suche policzki po zimie
- bardzo wydajny
- udoskonala każdy podkład
:-) Kończę bo już nie mogę się doczekać kiedy go nałożę
Biegnijcie już dziś po próbkę lub 2 a napewno się skusicie dla piękna Waszej skóry, akurat na zbliżający się dzień kobiet

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

zauwazylam splycenie drobnych zmarszczek :eek:

Zazwyczaj nie kupuje kremow o dzialaniu przeciwzmarszczkowym, poniewaz jeszcze zbyt wielu nie mam. Zakup tego wymusila na mnie jednak moja skora, ktora po rozpoczeciu terapii hormonalnej najpierw zafundowala mi cere nastolatki straszac przez miesiac nawrotem lekkich niespodzianek, a potem nagle gwaltownie sie wysuszyla sprawiajac, ze na moim czole zauwazylam nowe zmarszczki (o zgrozo!). Generalnie mam skore normalna, ale lubi sie zmieniac w ciagu roku i przez kilka miesiecy nie mam z nia zadnych problemow, potem robi sie bardzo sucha, a potem zdaza sie zamieniac w lekko mieszana.

Krem nie jest wprawdzie przeznaczony dla mojego wieku (jeszcze nie mam 30-stki, choc zbliza sie niestety wielkimi krokami :(), ale pomyslalam, ze kupie go jednorazowo i gdy mi sie cera uspokoi, wroce do swojej regularnej pielegnacji.

Coz moge powiedziec?

Krem jest calkiem dobry. Kilka miesiecy temu kupilam krem intensywnie nawilzajacy HR Hydra Collagenist i sadze, ze Bio-Performance jest jego Shiseidowym odpowiednikiem. Krem Shiseido polubilam nawet odrobine bardziej, choc porownawczo sa do siebie niezwykle podobne.

Krem ma wlasciwie same zalety i jedynie dwa subiektywne minusy. Do minusow nalezy zapach, ktory dla mojego niezwykle wrazliwego nosa nie jest neutralny. Jest z kategorii ciezszych, ma jakas nutke z kremu Nivea oraz z perfum kobako. Podobny do zapachu wspomnianego Hydra Collagenista, aczkolwiek odrobine slabszy. Pod wzgledem perfumowania kosmetykow jestem niezwykle wyczulona. Preferuje bezzapachowe.

Drugim minusem moze byc cena, ale ja kupilam krem ze swiadomoscia, ze gdy sie skonczy nie planuje nabywac kolejnego opakowania (poczekam jeszcze kilka lat, gdyz nie jestem pewna czy to dobrze dla skory, aby tak wczesnie uzywac kremow, ktorych uzywa moja mama. Choc nie twierdze, ze za kilka lat nie kupie ponownie).

Krem dobrze nawilza skore. Ma dosyc lekka konsystencje, a mimo tego jest tresciwy. Jest intensywnie nawilzajacym zelem, ktory szybko sie wchlania. Buzia po nim staje sie wyjatkowo promienna, rozswietlona, wygląda po prostu zdrowo. Absolutnie nie jest matowa, ale nie blyszczy sie jak zarowka, wyglada nadzwyczaj naturalnie. Nie zauwazylam zadnych negatywnych skutkow jego oddzialywania, nawet mnie nie zapchal, choc warto wspomniec, ze nie mam za bardzo do tego sklonnosci.

Co do efektu przeciwzmarszczkowego… wprawdzie uzywam go dopiero 2 miesiace (a dzialanie przeciwzmarszczkowe z reguly zauwaza sie po zdecydowanie dluzszym czasie), ale mam wrazenie, ze moje zmarszczki na czole odrobine zmalaly. Sa jakby mniej widoczne, a po nalozeniu makijazu czolo jest prawie idealnie gładkie. Pod tym wzgledem krem Shiseido jest lepszy od wspomnianego HR.

Opakowanie bardzo eleganckie, slicznie wyglada na polce. Wydaje mi sie niestety, ze spora czesc pieniedzy, ktore za niego placimy, idzie wlasnie na produkcje tak luksusowego opakowania, a to przeciez zawartosc jest najwazniejsza, ale rozumiem te dzialania marketingowe. Gdyby krem byl w nudnym szarym sloiczku, nikt by nie uwierzyl w jego cudowne dzialanie.

Mysle, ze to jeden z lepszych kremow energizujacych. Przywraca skorze blask, uzupelnia utracone nawilzenie i pozytywnie wplywa na drobne zmarszczki. Moge polecic z czystym sumieniem :).

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Wspaniały!!!!!!

Juz po pierwszym zastosowaniu widać efekt w postaci royświetlonej cery.Używam tego kremu na noc i na dzień.Pierwszy raz nałożyłam krem na noc i położyłam się spać z uczuciem jakbym miała na twarzy cudowny nawilżający kompres.Po przebudzeniu uczucie nawilżenia dalej trwało.Krem wspaniale nawilża i rozświetla.Fakt- konsystencja jest raczej ciężka i dość tłusta,ale to chyba dlatego krem ma tak mocne działanie nawilżające.Po niedługim czasie stosowania,zauważyłam też,że cera zyskała piękny,zdrowy i ujednolicony odcień.Co do zmarszczek,no cóż,może nieznaczna poprawa,ale cudu nie oczekiwałam.Jedyne co bym zmieniła to zapach-umiejsza przyjemności stosowania,mimo to wybaczam,bo reszta jest bez zarzutu.Kremik daje więcej niż sie spodziewałam.Brawo dla Shiseido!

Używam tego produktu od:2 miesięcy

trzy z plusem

Ten krem nie rzucił mnie na kolana. Nie ma cech które sprawiają iż wybija się ponad przeciętność. Ot poprawny nawilżacz.
Jeśli chodzi o moją cerę to nie wchłania się do matu ale nie przeszkadza mi to za bardzo gdyż stosuję go na noc.
Jest bardzo wydajny. Wystarczy niewielka ilość do posmarowania całej twarzy.
Zapach jak dla mnie neutralny (choć czytałam iż poprzedniczki trochę narzekały).
Niestety nie zauważyłam jakiś spektakularnych efektów rozjaśnienia buzi, a takim hasłem producent reklamuje ten krem.
Poza tym mam wrażenie że trochę mnie zapycha (mam tłustą cerę) ale nie tak bym musiała go odstawić.
Co do spłycenia zmarszczek to się nie wypowiem bo na razie (na szczęście!) nie mam z tym problemów.
Na pewno jest to niezły, bardzo wydajny nawilżacz ale jak dla mnie to trochę za mało jak na krem za całkiem niemałe pieniądze.
Zużyję do końca ale drugi raz nie kupię.

najlepszy!!!

Mam cerę mieszaną, skłonną do podrażnień. Pomimo tego krem radził sobie z nią rewelacyjnie. Po jakimś czasie skóra jest napięta, bez grudek i niespodzianek, dobrze nawilżona. Jedynie ten zapach, na szczęście szybko się ulatnia. No i cena - straszna!

Używam tego produktu od:4 m-cy

czy rzeczywiście działa?

Hmmm, ciężka sprawa z tym kremem. Gdybym nie zobaczyła składu, to napisałabym, że cudowny w konsystencji krem i że kupię go na pewno. Bo rzeczywiście, pierwszy raz w życiu mam do czynienia z taką, wydaje się, bogatą konsystencją. Ale pierwsze pozycje w składzie to nic rewelacyjnego, więc skąd ta cena? Używałam 7 ml próbki. Zapach znośny. Trochę mnie drażnił, ale się przyzwyczaiłam. Na twarzy nosi się bardzo fajnie (używałam na noc), choć wydaje mi się, że po zmyciu porannym traci swoje cudotwórcze właściwości wpływania na cerę, jeśli je w ogóle posiada. Nie wiem już co o nim myśleć. Wrażenie daje cudne przy nakładaniu. Ale czy ma efekty? Nie jestem pewna.

Używam tego produktu od:styczeń 2008
Ilość zużytych opakowań:7 ml

Odmladza

Odejmuje dwie * *, bo cena jest powalajaca!
Ale jesli chodzi o jakosc kremu, to godny polecenia, dobrze sie rozprowadza, ale zbyt duza ilosc powoduje pojawienie sie bialych smug.
Krem ma lekki zapach, choc za taka cene powinien byc przyjemniejszy.
Skora jest rozswietlona, odswiezona i napieta, krem daje efekt liftingu.
Jest wydajny, gdyz niewielka ilosc wystarczy na rozprowadzenie.
Opakowanie bardzo ekskluzywne, ale nie do konca wygodne w uzyciu.

Używam tego produktu od: 1 miesiac

bez rewelacji

Zachecona opiniami wizazystek zaopatrzylam sie w to cudo. Na poczatku bylam nawet mile zaskoczona, gdy wszelkie zaczerwienienia i suche skorki zniknely; do tego takie przyjemne uczucie nawilzenia, odzywienia i gladkosci nabrala moja buzia. Bylam zadowolona.
Jednak czym dluzej go stosowalam (pozniej tylko na noc, bo na dzien zrobil sie za ciezki) jakby jego dzialanie sie cofalo. Byc moze moja buzia szybko sie do niego przyzwyczaila i zaczelo wszystko wracac. A po takiej cenie spodziewalam sie naprawde "kokosow".
Konsystencja bardzo mila, ladny kolor, nawilzal (na poczatku); ale to wszystko, co bylo w nim dobre. No moze to piekne opakowanie, ktore niestety nie rowna sie z zawartoscia. Do tego nie do konca sie wchlanial.
Byc moze jest super dla osob z bezproblemowa cera, dla mnie absolutnie nie. Zapach od poczatku mi jakos nie odpowiadal, ale pomyslalam, ze moze dlatego tak dobrze dziala.
A pozniej nie moglam sie doczekac, kiedy ujrze dno sloiczka...
Używam tego produktu od: bardzo dlugo

Dla bardzo suchej cery akurat.

Kupiłam go po wypróbowaniu próbki otrzymanej w perfumerii. Ma piękne opakowanie.:) Ma bardzo bogatą konsystencję ale świetnie się wchłania. Pozostawia nietłusty delikatny film. Ma przemiły zapach. Skutecznie wygładza moją suchą skórę. Nie uczula co najważniejsze. Na efekty nie musiałam długo czekać. Mam dojrzałą cerę, co prawda bez widocznych zmarszczek ale krem sprawdza się znakomicie.:) Jest wydajny. Mimo że z początku było jak najbardziej ok, po pewnym czasie dostałam kaszki na policzkach. Przyczyną mogło być złe dobranie kremu do rodzaju cery. Krem był nieco za tłusty.
Używam tego produktu od: 2miesięcy