Shiseido, Bio-Performance, Advanced Super Revitalizer Cream (Krem rewitalizujący)

BIO-PERFORMANCE to zaawansowany, luksusowy i skoncentrowany krem, który pomaga zlikwidować podstawowe problemy dotyczące cery: redukuje drobne zmarszczki, szorstkość, wysuszenie i inne objawy starzenia się skóry. Krem energizuje oraz daje widoczne rezultaty wygładzenia i rozświetlenia skóry.
Linia Produktów BIO-PERFORMANCE została stworzona w oparciu o najnowocześniejsze technologie zapobiegające starzeniu się skóry, aby przywrócić cerze witalność, zapewnić jej ochronę. Produkty te rewitalizują, a ich używanie zapewnia wyjątkowy komfort dzięki idealnie dobranej konsystencji. pielęgnacja BIO-PERFORMANCE daje zagwarantowany efekt.

Nie wart swojej ceny

Krem ten ma ładne opakowanie, które otrzymujemy zabezpieczone, więc mamy pewność, że nikt w nim nie grzebał. Jest do niego dołączona też szpatułka (ale w tych czasach to chyba standard przy droższych kremach do twarzy).
Po otwarciu wieczka widzimy krem koloru mleczno-brzoskwiniowo-jasnoróżowego, bez udziwnień.
Konsystencja bardzo bogata, treściwa i tłusta. Wystarczy naprawdę niewielka ilość, żeby wysmarować całą buzię.
Byłam zaciekawiona tym kremem, ponieważ miałam nadzieję, że moje małe zmarszczki po używaniu go staną się trochę mniejsze. Miałam też nadzieję, że skóra będzie wyglądać lepiej, tak wiecie - promiennie. Zacznę może od konsystencji, która, jak wspomniałam jest bogata, jak dla mnie ZA bogata. Miałam nadzieję ten krem stosować na dzień, ale on jest tak tłusty, że musiałam go stosować tylko na noc, bo zostawiał tłustą warstewkę, co jest bardzo niekomfortowe, nie wchłania się do końca, tylko ta tłusta warstewka zostaje na twarzy, czyli jak go nakładam na noc to większość raczej wyciera się w poduszkę, niż zostaje wchłonięte w moją skórę, nawet jak się posmaruję 2 godziny przed snem, ta tłusta warstwa dzielnie trwa i się lepi, jak dotknę dłonią to jest mocno wyczuwalna. Samo działanie też nie zachwyca, to znaczy krem dobrze nawilża, nie mam żadnego przesuszenia, ani nic w tym rodzaju na twarzy, ale też nie zauważyłam jakichś fenomenalnych efektów przeciwzmarszczkowych (a umówmy się, że nie liczyłam na super efekty, tylko na maleńkie chociaż, no i się nie doczekałam). Skóra po nim rano jest przyjemna w dotyku i gładka, ale taka jest po każdym wysokopółkowym kremie, jakiego kiedykolwiek używałam, także żadna sensacja. Nie uczulił mnie, nie zapchał, nic z tych rzeczy, ale już samo to, że jest za mocno treściwa konsystencja mi przeszkadza. Zapach też jakiś taki dziwny, nie śmierdziel, bo śmierdziela wyczuję na kilometr, ale jest w nim coś babcinego, chociaż po czasie się do tego przyzwyczaiłam. Nie zauważyłam ujędrnienia skóry, spłycenia zmarszczek, ani czegokolwiek innego, oprócz nawilżenia, no ale płacąc tyle hajsu na krem oczekuję, że on jednak będzie działał choć w małym stopniu tak, jak producent obiecuje. Tej konsystencji przeżyć nie mogę, chociaż on jest niby do każdego typu skóry to dla mieszanej w stronę suchej, jak moja się nie nadaje, ale może się sprawdzić dla suchej. Dla tłustej po stokroć odradzam.
Wydajność przeciętna, starczył mi na niecałe 3 miesiące, czyli przeciętnie, podobnie, jak jest z jego działaniem.

SILIKONOWY POTWÓR

Ten krem jest jak silikon, zostawia powłokę, taki filtr, który jest dla mnie bardzo nieprzyjemny, sztuczny

Po połowie słoiczka oddałam Mamie, która go zużyła ale bez jakichkolwiek pozytywnych efektów.

Nie nawilża, nie nawadnia, nie działa przeciwzmarszczkowo, nijaki, niestety.

Przed zakupem należy koniecznie zaopatrzyć się w próbki.

achhhhhhhhh !!

Oceniam miniaturkę 7 ml - kupioną w celu weryfikacji czy krem mi służy.
\\n
\\nZamówiłam już pełnowymiarowe opakowanie.
\\n
\\nKrem dodaje blasku zmęczonej skórze - czyli mojej.
\\n
\\npo zastosowaniu kremu czuje jakbym spala 2 dni :-)
\\ncera jest nawilżona
\\ngładka
\\nzmniejszona ilość zmarszczek
\\n
\\nnie zapycha (a o dziwo bo prawie kazdy krem mnie zapycha)
\\nbaaaaardzo wydajny
\\nminusy ??
\\n
\\n- nie posiada filtra dlatego stosuje go tylko na noc !

Średniak

Jest wydajny, nawilża w normie, odżywia w normie, spektakularnych efektów nie zauważyłam, żadna rewelacja. Moim zdaniem zdecydowanie nie jest wart swojej astronomicznej ceny. Na szczęście dostałam ten krem w prezencie.

niestety nie-sam silikon

Miałam dwie wersje tego kremu-jedną na rynek Polski, jedną zagramaniczną ;). Tę z drogerii polskiej oceniam lepiej, ma mniej silikonów i zdecydowanie delikatniejszy zapach.

Ale do rzeczy:

- mam wrażenie, że ten krem to baza silikonowa, owszem wygładza, ale zostawia film, którego nie lubię. Co z tego, że podkład się dobrze rozprowadza? Moja delikatna cera po całym dniu jest zmęczona, obciążona, wygląda fatalnie

- z uwagi na same silikonu-początek składu, moja cera się dusi i w konsekwencji krem mnie zapycha!!!

-zapach jest męczący i duszący, jak perfumy z kiosku z lat 80

- brak odmładzających składników

-cena zaporowa szczególnie przy takiej moim zdaniem jakości

Dla mnie to silikonowa baza pod podkład. Nie wiem skąd ta kosmiczna cena za produkt pozbawiony konkretnych, aktywnych, odmładzających składników. Silikon może dawać wrażenie cudotwórstwa, do czasu...umycia twarzy.

Zdecydowanie nie polecam. Zalega mi na półce, może resztę wykorzystam jako krem pod oczy.

Boski rytuał

Niezwykła przyjemność w stosowaniu otoczona luxusowym opakowaniem.
- nie uczula
- rewelacyjna konsystencja
- już po 3 dniach regeneruje suche policzki po zimie
- bardzo wydajny
- udoskonala każdy podkład
:-) Kończę bo już nie mogę się doczekać kiedy go nałożę
Biegnijcie już dziś po próbkę lub 2 a napewno się skusicie dla piękna Waszej skóry, akurat na zbliżający się dzień kobiet

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

zauwazylam splycenie drobnych zmarszczek :eek:

Zazwyczaj nie kupuje kremow o dzialaniu przeciwzmarszczkowym, poniewaz jeszcze zbyt wielu nie mam. Zakup tego wymusila na mnie jednak moja skora, ktora po rozpoczeciu terapii hormonalnej najpierw zafundowala mi cere nastolatki straszac przez miesiac nawrotem lekkich niespodzianek, a potem nagle gwaltownie sie wysuszyla sprawiajac, ze na moim czole zauwazylam nowe zmarszczki (o zgrozo!). Generalnie mam skore normalna, ale lubi sie zmieniac w ciagu roku i przez kilka miesiecy nie mam z nia zadnych problemow, potem robi sie bardzo sucha, a potem zdaza sie zamieniac w lekko mieszana.

Krem nie jest wprawdzie przeznaczony dla mojego wieku (jeszcze nie mam 30-stki, choc zbliza sie niestety wielkimi krokami :(), ale pomyslalam, ze kupie go jednorazowo i gdy mi sie cera uspokoi, wroce do swojej regularnej pielegnacji.

Coz moge powiedziec?

Krem jest calkiem dobry. Kilka miesiecy temu kupilam krem intensywnie nawilzajacy HR Hydra Collagenist i sadze, ze Bio-Performance jest jego Shiseidowym odpowiednikiem. Krem Shiseido polubilam nawet odrobine bardziej, choc porownawczo sa do siebie niezwykle podobne.

Krem ma wlasciwie same zalety i jedynie dwa subiektywne minusy. Do minusow nalezy zapach, ktory dla mojego niezwykle wrazliwego nosa nie jest neutralny. Jest z kategorii ciezszych, ma jakas nutke z kremu Nivea oraz z perfum kobako. Podobny do zapachu wspomnianego Hydra Collagenista, aczkolwiek odrobine slabszy. Pod wzgledem perfumowania kosmetykow jestem niezwykle wyczulona. Preferuje bezzapachowe.

Drugim minusem moze byc cena, ale ja kupilam krem ze swiadomoscia, ze gdy sie skonczy nie planuje nabywac kolejnego opakowania (poczekam jeszcze kilka lat, gdyz nie jestem pewna czy to dobrze dla skory, aby tak wczesnie uzywac kremow, ktorych uzywa moja mama. Choc nie twierdze, ze za kilka lat nie kupie ponownie).

Krem dobrze nawilza skore. Ma dosyc lekka konsystencje, a mimo tego jest tresciwy. Jest intensywnie nawilzajacym zelem, ktory szybko sie wchlania. Buzia po nim staje sie wyjatkowo promienna, rozswietlona, wygląda po prostu zdrowo. Absolutnie nie jest matowa, ale nie blyszczy sie jak zarowka, wyglada nadzwyczaj naturalnie. Nie zauwazylam zadnych negatywnych skutkow jego oddzialywania, nawet mnie nie zapchal, choc warto wspomniec, ze nie mam za bardzo do tego sklonnosci.

Co do efektu przeciwzmarszczkowego… wprawdzie uzywam go dopiero 2 miesiace (a dzialanie przeciwzmarszczkowe z reguly zauwaza sie po zdecydowanie dluzszym czasie), ale mam wrazenie, ze moje zmarszczki na czole odrobine zmalaly. Sa jakby mniej widoczne, a po nalozeniu makijazu czolo jest prawie idealnie gładkie. Pod tym wzgledem krem Shiseido jest lepszy od wspomnianego HR.

Opakowanie bardzo eleganckie, slicznie wyglada na polce. Wydaje mi sie niestety, ze spora czesc pieniedzy, ktore za niego placimy, idzie wlasnie na produkcje tak luksusowego opakowania, a to przeciez zawartosc jest najwazniejsza, ale rozumiem te dzialania marketingowe. Gdyby krem byl w nudnym szarym sloiczku, nikt by nie uwierzyl w jego cudowne dzialanie.

Mysle, ze to jeden z lepszych kremow energizujacych. Przywraca skorze blask, uzupelnia utracone nawilzenie i pozytywnie wplywa na drobne zmarszczki. Moge polecic z czystym sumieniem :).

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Wspaniały!!!!!!

Juz po pierwszym zastosowaniu widać efekt w postaci royświetlonej cery.Używam tego kremu na noc i na dzień.Pierwszy raz nałożyłam krem na noc i położyłam się spać z uczuciem jakbym miała na twarzy cudowny nawilżający kompres.Po przebudzeniu uczucie nawilżenia dalej trwało.Krem wspaniale nawilża i rozświetla.Fakt- konsystencja jest raczej ciężka i dość tłusta,ale to chyba dlatego krem ma tak mocne działanie nawilżające.Po niedługim czasie stosowania,zauważyłam też,że cera zyskała piękny,zdrowy i ujednolicony odcień.Co do zmarszczek,no cóż,może nieznaczna poprawa,ale cudu nie oczekiwałam.Jedyne co bym zmieniła to zapach-umiejsza przyjemności stosowania,mimo to wybaczam,bo reszta jest bez zarzutu.Kremik daje więcej niż sie spodziewałam.Brawo dla Shiseido!

Używam tego produktu od:2 miesięcy

trzy z plusem

Ten krem nie rzucił mnie na kolana. Nie ma cech które sprawiają iż wybija się ponad przeciętność. Ot poprawny nawilżacz.
Jeśli chodzi o moją cerę to nie wchłania się do matu ale nie przeszkadza mi to za bardzo gdyż stosuję go na noc.
Jest bardzo wydajny. Wystarczy niewielka ilość do posmarowania całej twarzy.
Zapach jak dla mnie neutralny (choć czytałam iż poprzedniczki trochę narzekały).
Niestety nie zauważyłam jakiś spektakularnych efektów rozjaśnienia buzi, a takim hasłem producent reklamuje ten krem.
Poza tym mam wrażenie że trochę mnie zapycha (mam tłustą cerę) ale nie tak bym musiała go odstawić.
Co do spłycenia zmarszczek to się nie wypowiem bo na razie (na szczęście!) nie mam z tym problemów.
Na pewno jest to niezły, bardzo wydajny nawilżacz ale jak dla mnie to trochę za mało jak na krem za całkiem niemałe pieniądze.
Zużyję do końca ale drugi raz nie kupię.

najlepszy!!!

Mam cerę mieszaną, skłonną do podrażnień. Pomimo tego krem radził sobie z nią rewelacyjnie. Po jakimś czasie skóra jest napięta, bez grudek i niespodzianek, dobrze nawilżona. Jedynie ten zapach, na szczęście szybko się ulatnia. No i cena - straszna!

Używam tego produktu od:4 m-cy

czy rzeczywiście działa?

Hmmm, ciężka sprawa z tym kremem. Gdybym nie zobaczyła składu, to napisałabym, że cudowny w konsystencji krem i że kupię go na pewno. Bo rzeczywiście, pierwszy raz w życiu mam do czynienia z taką, wydaje się, bogatą konsystencją. Ale pierwsze pozycje w składzie to nic rewelacyjnego, więc skąd ta cena? Używałam 7 ml próbki. Zapach znośny. Trochę mnie drażnił, ale się przyzwyczaiłam. Na twarzy nosi się bardzo fajnie (używałam na noc), choć wydaje mi się, że po zmyciu porannym traci swoje cudotwórcze właściwości wpływania na cerę, jeśli je w ogóle posiada. Nie wiem już co o nim myśleć. Wrażenie daje cudne przy nakładaniu. Ale czy ma efekty? Nie jestem pewna.

Używam tego produktu od:styczeń 2008
Ilość zużytych opakowań:7 ml

Odmladza

Odejmuje dwie * *, bo cena jest powalajaca!
Ale jesli chodzi o jakosc kremu, to godny polecenia, dobrze sie rozprowadza, ale zbyt duza ilosc powoduje pojawienie sie bialych smug.
Krem ma lekki zapach, choc za taka cene powinien byc przyjemniejszy.
Skora jest rozswietlona, odswiezona i napieta, krem daje efekt liftingu.
Jest wydajny, gdyz niewielka ilosc wystarczy na rozprowadzenie.
Opakowanie bardzo ekskluzywne, ale nie do konca wygodne w uzyciu.

Używam tego produktu od: 1 miesiac