Syis, Serum kolagenowe do paznokci

Syis, Serum kolagenowe do paznokci

Serum na bazie kolagenu, olejku z drzewa herbacianego oraz hydrolizowanej keratyny wspomaga regenerację i odbudowę płytki paznokcia. Naturalny olejek z drzewa herbacianego posiada właściwości antyseptyczne i antybakteryjne. Pomaga zmniejszać stany zapalne. Zawarty w preparacie kolagen ma za zadanie regenerować i odżywiać skórę oraz paznokcie.

strata pieniędzy

Kupiłam dwie buteleczki, nie chcąc wyciągać pochopnych wniosków po używaniu produktu przez 3 tygodnie.

+przyjemny, delikatny zapach
+szybko się wchłania
+doraźnie poprawia wygląd skórek

+-opakowanie ok, ani wygodne, ani niewygodne (pipeta)

-nie ma żadnego wpływu na wygląd paznokci
-niewydajny, buteleczka starcza na około 2,5-3 tygodnie regularnego stosowania
-droga (cena w sklepie internetowym 35 zł, do ceny należy doliczyć koszt przesyłki 17zł :/)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 10ml

Absolutny hit, marka zaskoczyła mnie już kolejny raz! :)

Kupiłam go 5 miesięcy temu, zaraz po zakończeniu przygody z żelami na paznokciach. Zdecydowałam się na to serum skuszona pozytywnymi opiniami w internecie.
Od tego czasu mam je zawsze w torebce, stosuję je nie tylko jako odżywki do paznokci, używam go również do zmiękczenia i nawilżenia skórek wokół.

Już po kilku pierwszych dniach zauważyłam efekty, paznokcie się wzmocniły, zaczęły szybciej rosnąć, a skórki przestały się przesuszać. Mój absolutny hit! Przed nim nic nie było wstanie zregenerować moich zniszczonych paznokci. Płytka się błyszczy, a paznokcie przestały się łamać. <3

Polecam z całego serca wszystkim posiadaczkom łamliwych paznokci. :)

Ilość zużytych opakowań: Zużyłam dwa opakowania, czekam na kolejne

Wspaniały produkt!

Moje paznokcie raczej nie mają skłonności do łamania, ale bardzo się rozdwajały i miałam problem z bardzo nierówną płytką paznokcia. Dzięki temu produktowi widzę dużą poprawę. Dodatkowo serum jest bardzo wydajne i szybko się wchłania dzięki czemu aplikacja jest bardzo przyjemna i szybka.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Ekspresowe działanie! Natychmiastowa pomoc

CUDO! Na pierwsze efekty działania serum nie czekałam długo. Skóra, z suchej, &quot;poszarpanej&quot;, zrobiła się miękka, gładka, odżywiona. Już po kilku dniach regularnego stosowania (1-2 razy dziennie) paznokcie stały się twardsze, mniej łamliwe. Powierzchnia płytek wyrównała się. Moje paznokcie powoli zaczęły przypominać reklamowy ideał. Ich odporność na złamania mam okazję testować przynajmniej kilka razy w tygodniu, podczas ćwiczeń siłowych (wcześniej chwytanie sztang, czy hantli kończyło się połamanymi paznokciami), i radzą sobie świetnie, czymkolwiek bym ich nie potraktowała :-). Jeśli zastanawiacie się, czy warto wypróbować to serum? Ja mówię - TAK!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 małe