Golden Rose, WOW!, Nail Color (Lakier do paznokci)

Golden Rose, WOW!, Nail Color (Lakier do paznokci)

Wow to nowa linia lakierów Golden Rose. Formuła zapewnia długotrwały, modny połysk paznokciom. Produkt dostępny w 96 kolorach do wyboru. Lakiery występują w małych, praktycznych buteleczkach, które zmieszczą się w każdej kosmetyczce.

Małe i pięknę

Uwielbiam te lakiery z Golden Rose dlaczego ponieważ są małe wolę mniejsze wersję lakierów, duża gama kolorystyczna fajny pędzelek którym bardzo łatwo się maluje paznokcie oraz duża gama kolorystyczna. Lakier na paznokciach wytrzymuje około tygodnia.

Wart uwagi

Kupiłam ze względu na piękny kolor, którego bez skutku szukałam od jakiegoś czasu. Piękne bordo z czerwonymi subtelnie mieniącymi się drobinkami (kolor 65). Idealny kolor na każdą porę roku, także na lato, kiedy drobinki pięknie mienią się w słońcu. Bałam się, że w tak niskiej cenie, drobinki będą tandetne, jednak wszystko wygląda bardzo ładnie i elegancko. Bardzo duże zaskocznie.

Jakość jest ok. Lakier całkiem dobrze się trzyma, odpryskuje po ok. 3 dniach, ale przy aktualnym stanie moich paznokci to jest ok.
Większy problem miałam przy malowaniu. Lakier jest dość rzadki i trzeba uważać bo się rozlewa. Pierwsze podejście do malowania skończyło się zmywaniem wszystkiego. Dopiero druga próba się powiodła i efekt był bardzo ładny. Ilość produktu na pędzelku musi być bardzo niewielka. Nie do końca jestem też fanką pędzelka. Jest tradycyjny, prosty i przy tak rzadkim lakierze ciężko się nim maluje: albo się wyjedzie za bardzo, albo się nie dojedzie do końca.

Cena jest absolutnie śmieszna. Z pewnością wypróbuję jeszcze inne kolory, może być tak jak z innymi lakierami, że co kolor to inna jakość. Wszystko zależy od pigmentu. Podoba mi się też bardzo mała pojemność. Dzięki temu, bez żalu, możemy sobie pozwolić na jakiś ekstrawagancki kolor, który użyjemy raz czy dwa.

Rzeczywiście Wow! :)

Do kupienia tych lakierów zachęciła mnie siostra, mówiąc, że będę z nich zadowolona. z początku podchodziłam do nich jak pies do jeża , no bo co może być zamknięte w takiej małej buteleczce, od razu pomyślałam, że będą niewydajne i że będę wysychać a tu Wow zaskoczenie lakiery są super jedne z moich ulubionych, lubię ich bogatą gamę kolorystyczną, są trwałe spokojnie wytrzymają 4 dni, odpowiednia konsystencja która ułatwia aplikację, wygodny pędzelek i bardzo praktyczne małe opakowanie które zmieścimy w każdej kosmetyczce. Ja jestem posiadaczką 3 kolorów 11,21 i 93 i pewnie niedługo powiększę kolekcję. Co do schnięcia to schną tradycyjnie, z dostępnością nie ma problemu, cena jest ok więc ja też polecam

Bardzo je lubię!

Ogromną ich zaletą jest kolorystyka, dobra trwałość, mała pojemność, dzięki czemu produkt zużywa się praktycznie do samego końca. Bardzo dobrze się nim maluje, ma super pędzelek oraz odpowiednią konsystencję. Dość szybko schnie. Nie robi smug, a dwie warstwy w zupełności wystarczą by ładnie pokryć płytkę. Mam nadzieję, że firma nie zepsuje tej jakości.

Super

Bardzo lubię lakiery WOW ze względu na bogatą paletę barw. Można stworzyć harmonijne ombre, albo zrobić fajne przejścia kolorystyczne pomiędzy poszczególnymi paznokciami. W swojej kolekcji mam sporo odcieni różu, beżu, ale także wyjątkowy błękit. Nie zauważyłam zmian pigmentacji pomiędzy lakierami. Cenię je za wygodny pędzelek, konsystencję, a przede wszystkim trwałość. Na pewno będę do nich często wracać.

bardzo lubię

Produktu GR bardzo lubię, bo nie dość, że są trwałe to mają znacznie więcej plusów niż minusów. Te lakiery są bardzo tanie, a bardzo dobre. Konsystencja jest dosyć gęsta, ale nie za gęsta. Produkt ma bardzo dobre krycie, ale wiadomo, że w przypadku kolorów bardzo jasnych potrzeba większej ilości warstw. Lakiery te nie tworzą za bardzo smug, a do tego schną dosyć szybko. Są wydajne i podoba mi się, że opakowania są małe, bo przez to można zużyć cały lakier- nie zmarnuje się. Produkt ma urocze miniaturowe opakowanie, które jest solidne, a pędzelek jest taki jak lubię, czyli ścięty na prosto i dobrze się rozkłada przez co dociera w każde miejsce paznokcia. Jeśli chodzi o trwałość to jest ona niezła.

Nie mówie nie !

Cena mnie szybko przekonała do wypróbowania tych małych cudenek. Kolory są obłędne i ta dużo . Osobiscie jestem bardzo zadowolona :
-dobre krycie
-swietna cena
-nie odpryskuje
-duża gama kolorów
WOW ;)

Prawdziwe WOW

Naprawdę wow. Po takim małym i takim tanim lakierze cudów się nie spodziewałam. Wzięłam go kiedyś przy okazji bo spodobał mi się kolor. Miło mnie zaskoczył dwie warstwy w zupełności wystarczą. W miarę szybko wysycha. Jak na lakier za 4zł to jest naprawdę dobra jakość i trwałość.

Mały, tani i fajny

Wybrałam odcień 96, cielisty. Konsystencja lakieru dość gęsta, pędzelek w sam raz, bardzo dobrze się nim nakłada lakier. Ładne krycie, szybko schnie, trwałość dobra. Na pewno wypróbuję inne warianty kolorystyczne, bo jest w czym wybierać. Tani i fajny lakier.

Prawie jak Color Expert

Prawie, bo ma nieco mniejsze krycie po pierwszej warstwie, lecz reszta cech jak najbardziej zgodna. Kolejna dobra i tania seria GR. Polecam!
........................

4 złote małej radości, czyli lepsza wersja lakierów Miss Selene.

Nie maluję zbyt często paznokci, a jeśli już to na klasyczne, typowe i te same kolory. Jednak czasami i mi zachce się zabawić kolorami, a szkoda mi kupować dużą(i często droższą) buteleczkę, raz pomalować takim paznokcie, a potem leży, zbiera kurz i się marnuje. Dlatego tak uwielbiam lakiery w mini buteleczkach. Wcześniej kupowałam Miss Selene, które były średniej jakości, dlatego gdy pojawiła się seria WOW! to z nadzieją oraz chęcią kupiłam kilka uroczych buteleczek na próbę. I jak dla mnie są świetne-idealna, kremowa konsystencja+wygodny pędzelek(niewielki, ale ciut szerszy, mi akurat bardzo pasuje ten mały rozmiar, bo nie mam dużych paznokci)=maluje się przyjemnie, wspaniale kryją bez żadnych smug(nawet jasne kolory), schną szybko i trzymają się wystarczająco długo dla mnie-3-4 dni bez odprysków, pęknięć i startych końcówek, potem delikatnie odpryskuje po bokach, ale mi nie zależy na tym, aby lakier trzymał się tydzień. Używam ich z top coatem gdyż same z siebie mają dla mnie niedostateczny połysk(uwielbiam gdy paznokcie lśnią jak szalone) i bazą, więc nie wiem czy odbarwiają i niszczą płytkę. Zmywają się łatwo, są wydajne i nie gęstnieją zbyt szybko. Gama kolorystyczna jest przebogata, mnóstwo fantazyjnych odcieni, dla każdego coś miłego, kremowe, perłowe, brokatowe topery(przybrudzony róż numer 12-cudo, mój ideał <3). Jak dla mnie-lakiery prawie idealne-do pełni szczęścia brakuje mi lepszego połysku i większej dostępności-ja swoje kupuję przelotnie w Jawie do której mam ponad 40 kilometrów, bo u mnie w mieście jest mało odcieni do wyboru. Planuję jeszcze poznać kilka kolorków, bo jest duża szansa na lakierowe KWC :)

Takie mini-cudeńko

Nie lubię malować co drugi dzień paznokci.
Poszukuję więc lakierów które trochę wytrzymują.
U mamy znalazłam mini wersję lakieru GR WOW Nail Color nr 68 (błyszcząca zieleń)
2 dni wytrzymał mi na luzaku, po 3 było lekkie odpryśnięcie, ale zmywałam i sprzątałam łazienkę bez rękawiczek, więc i tak szacun.
Pobuszowałam więc w sklepie w.Manufakturze i zrobiłam mały zapas.
Sprzedawczynie doradziły mi jeszcze utwardzacz. Jak przetestuję, na.pewno napiszę.