Golden Rose, WOW!, Nail Color (Lakier do paznokci)

Golden Rose, WOW!, Nail Color (Lakier do paznokci)

Wow to nowa linia lakierów Golden Rose. Formuła zapewnia długotrwały, modny połysk paznokciom. Produkt dostępny w 96 kolorach do wyboru. Lakiery występują w małych, praktycznych buteleczkach, które zmieszczą się w każdej kosmetyczce.

Bardzo je lubię!

Ogromną ich zaletą jest kolorystyka, dobra trwałość, mała pojemność, dzięki czemu produkt zużywa się praktycznie do samego końca. Bardzo dobrze się nim maluje, ma super pędzelek oraz odpowiednią konsystencję. Dość szybko schnie. Nie robi smug, a dwie warstwy w zupełności wystarczą by ładnie pokryć płytkę. Mam nadzieję, że firma nie zepsuje tej jakości.

Super

Bardzo lubię lakiery WOW ze względu na bogatą paletę barw. Można stworzyć harmonijne ombre, albo zrobić fajne przejścia kolorystyczne pomiędzy poszczególnymi paznokciami. W swojej kolekcji mam sporo odcieni różu, beżu, ale także wyjątkowy błękit. Nie zauważyłam zmian pigmentacji pomiędzy lakierami. Cenię je za wygodny pędzelek, konsystencję, a przede wszystkim trwałość. Na pewno będę do nich często wracać.

bardzo lubię

Produktu GR bardzo lubię, bo nie dość, że są trwałe to mają znacznie więcej plusów niż minusów. Te lakiery są bardzo tanie, a bardzo dobre. Konsystencja jest dosyć gęsta, ale nie za gęsta. Produkt ma bardzo dobre krycie, ale wiadomo, że w przypadku kolorów bardzo jasnych potrzeba większej ilości warstw. Lakiery te nie tworzą za bardzo smug, a do tego schną dosyć szybko. Są wydajne i podoba mi się, że opakowania są małe, bo przez to można zużyć cały lakier- nie zmarnuje się. Produkt ma urocze miniaturowe opakowanie, które jest solidne, a pędzelek jest taki jak lubię, czyli ścięty na prosto i dobrze się rozkłada przez co dociera w każde miejsce paznokcia. Jeśli chodzi o trwałość to jest ona niezła.

Nie mówie nie !

Cena mnie szybko przekonała do wypróbowania tych małych cudenek. Kolory są obłędne i ta dużo . Osobiscie jestem bardzo zadowolona :
-dobre krycie
-swietna cena
-nie odpryskuje
-duża gama kolorów
WOW ;)

Prawdziwe WOW

Naprawdę wow. Po takim małym i takim tanim lakierze cudów się nie spodziewałam. Wzięłam go kiedyś przy okazji bo spodobał mi się kolor. Miło mnie zaskoczył dwie warstwy w zupełności wystarczą. W miarę szybko wysycha. Jak na lakier za 4zł to jest naprawdę dobra jakość i trwałość.

Mały, tani i fajny

Wybrałam odcień 96, cielisty. Konsystencja lakieru dość gęsta, pędzelek w sam raz, bardzo dobrze się nim nakłada lakier. Ładne krycie, szybko schnie, trwałość dobra. Na pewno wypróbuję inne warianty kolorystyczne, bo jest w czym wybierać. Tani i fajny lakier.

Prawie jak Color Expert

Prawie, bo ma nieco mniejsze krycie po pierwszej warstwie, lecz reszta cech jak najbardziej zgodna. Kolejna dobra i tania seria GR. Polecam!
........................

4 złote małej radości, czyli lepsza wersja lakierów Miss Selene.

Nie maluję zbyt często paznokci, a jeśli już to na klasyczne, typowe i te same kolory. Jednak czasami i mi zachce się zabawić kolorami, a szkoda mi kupować dużą(i często droższą) buteleczkę, raz pomalować takim paznokcie, a potem leży, zbiera kurz i się marnuje. Dlatego tak uwielbiam lakiery w mini buteleczkach. Wcześniej kupowałam Miss Selene, które były średniej jakości, dlatego gdy pojawiła się seria WOW! to z nadzieją oraz chęcią kupiłam kilka uroczych buteleczek na próbę. I jak dla mnie są świetne-idealna, kremowa konsystencja+wygodny pędzelek(niewielki, ale ciut szerszy, mi akurat bardzo pasuje ten mały rozmiar, bo nie mam dużych paznokci)=maluje się przyjemnie, wspaniale kryją bez żadnych smug(nawet jasne kolory), schną szybko i trzymają się wystarczająco długo dla mnie-3-4 dni bez odprysków, pęknięć i startych końcówek, potem delikatnie odpryskuje po bokach, ale mi nie zależy na tym, aby lakier trzymał się tydzień. Używam ich z top coatem gdyż same z siebie mają dla mnie niedostateczny połysk(uwielbiam gdy paznokcie lśnią jak szalone) i bazą, więc nie wiem czy odbarwiają i niszczą płytkę. Zmywają się łatwo, są wydajne i nie gęstnieją zbyt szybko. Gama kolorystyczna jest przebogata, mnóstwo fantazyjnych odcieni, dla każdego coś miłego, kremowe, perłowe, brokatowe topery(przybrudzony róż numer 12-cudo, mój ideał <3). Jak dla mnie-lakiery prawie idealne-do pełni szczęścia brakuje mi lepszego połysku i większej dostępności-ja swoje kupuję przelotnie w Jawie do której mam ponad 40 kilometrów, bo u mnie w mieście jest mało odcieni do wyboru. Planuję jeszcze poznać kilka kolorków, bo jest duża szansa na lakierowe KWC :)

Takie mini-cudeńko

Nie lubię malować co drugi dzień paznokci.
Poszukuję więc lakierów które trochę wytrzymują.
U mamy znalazłam mini wersję lakieru GR WOW Nail Color nr 68 (błyszcząca zieleń)
2 dni wytrzymał mi na luzaku, po 3 było lekkie odpryśnięcie, ale zmywałam i sprzątałam łazienkę bez rękawiczek, więc i tak szacun.
Pobuszowałam więc w sklepie w.Manufakturze i zrobiłam mały zapas.
Sprzedawczynie doradziły mi jeszcze utwardzacz. Jak przetestuję, na.pewno napiszę.

Jedna warstwa świetnie kryje, szybko schnie

Kupiłam ten lakier za 4zł w małej drogerii która juz nie istnieje niestety.
Nigdzie indziej nie znalazłam tych lakierów, są słabo dostępne wiec zostaje mi Allegro.
Podoba mi się pojemność lakieru, jest malutki a mnie się kolory szybko nudzą więc akurat taka pojemność mi wystarczy.
Pędzelek jest mały, świetnie rozprowadza lakier.
Szybko schnie a co najważniejsze już pierwsza warstwa świetnie kryje paznokieć.
Mam kolor mocny czerwony i naprawdę wystarczyła jedna warstwa.
Trwałość niestety słaba bo szybko odpryskuje, na nastepny dzien mialam juz odpryski i starty na krawedziach ale wystarczy wspomóc się lakierem zabezpieczającym który przedluzy trwałość lakieru.
Duży wybór kolorów, każdy znajdzie coś dla siebie. Szkoda ze jest tak słabo dostępny.

Mały ale wariat

Lakiery z tej serii są fantastyczne. Małe w intensywnych kolorach idealne do torebki, na wyjazd, jako tyci dodatek do prezentu. Mam z tej serii kilka kolorów i wszystkie są bardzo fajne. Dość gęste ale dobrze malujące, z malym pędzelkiem, dobrze napigmentowane. Idealna pojemność, dobra trwałość.

Trwały i dobry

Bardzo lubię te lakiery. Mam kilka i wszystkie dobrze się sprawują, choć mam wrażenie, że te w jasnych kolorach lepiej. Wydaje mi się, że ciemne (mam np. ciemną śliwkę) jakoś gorzej mi się rozprowadzają i dłużej schną, ale być może to tylko moje subiektywne odczucie.