Indigo Nails Lab, Home Spa, Seventh Heaven, Body Lotion (Pefumowany balsam do ciała)

Perfumowany balsam do ciała Indigo o zapachu Seventh Heaven zawiera 9 składników aktywnych (Wosk pszczeli, D-panthenol, Masło Shea, Gliceryna, Lanolina, Alantoina, Olej Słonecznikowy, Ekstrakt ze skrzypu, Lanolina) chroni, regeneruje, odżywia, wygładza i nawilża skórę.

balsamy
masło
zapachowa
w butelce, z pompką
Struktura
bogate
>250ml

Świętny balsam o eterycznym zapachu,.

...ale nie dla mnie Wszystko się zgadza. Dobry skład, świetnie nawilża, nawet bardzo suchą skórę. Nie można mu odmówić kolosalnego zapachu który utrzymuje się na skórze równie długo co dobre perfumy. no i pięknie pachnie. Jedyny mankament to połyskujące rozświetlające drobinki. Ogólnie wiele kobiet daje się pokroić za efekt takiego rozświetlenia na ciele, ja niestety do nich nie nalezę. Dlatego odejmuje jedną gwiazdkę.. Myślę ze produkt jest warty spróbowania i zapewne podbije niejedno serce.

Super

Balsam do ciała w mojej łazience zawsze się znajdzie. Odkąd wypróbowałam balsamy Indigo nie zmieniam na inne! Super nawilżają moją atopową skórę. Zapach utrzymuje się bardzo długo.
Balsam jest wydajny a do tego bardzo wygodnie sie go aplikuje