Eveline, 3D Glam Effect Mascara Volume & Everylash (Tusz do rzęs pogrubiający i rozdzielający)

Nowoczesna formuła 3D została oparta na specjalnych woskach i pigmentach o sferycznym kształcie aby dokładnie otoczyć każdą rzęsę, zwiększając jej objętość. Dodatkowy efekt pogrubienia nadają nylonowe włókna, które przyczepiając się do rzęs, zagęszczają je. Precyzyjna szczoteczka przeciwdziała powstawaniu grudek i perfekcyjnie rozdziela rzęsy.

Szczoteczka
grzebyk

Beznadziejny

Cóz skoro produkt do oczu to ma cieszyć oko... popatrzyłam na opakowanie i pomyslłam tak to może byc bardzo fajny tusz bo opkaowanie ma jak z najwyższej półki jednak juz po pierwszym uzyciu byłam mega rozczarowana. Tusz jest gesty a mimo to suchy od razu zaczęły mi opadac drobinki na policzki nie mogłam do porzadku wytuszowac rzęs żeby wygladsały normalnie nie mówiąc juz o jakimś wiecej efekcie. Podchodziłam kilkukrotnie i nie udało mi sie wykorzystac go zgodnie z oczekiwaniami.

Poprawny tusz z wygodną szczoteczką

Ten tuszusz ma pogrubiać rzęsy, ale moich rzęs żaden tusz nie pogrubia, czy taki za 10 zł, czt taki za 100.
Tusz ten zatem określam jako poprawny, bo co ma robić - robi, czyli maluje moje rzęsy na czarno, innych cudów się nie spodziewam.

Poza tym:

- tusz ma estetyczne, czarne opakowanie, dobrze leży w dłoni, napisy nie ścierają się.

- szczoteczka jest wygodna, bo prosta, nie udziwniona i nie za wielka - nie lubię mega szczot, w których moje małe, krótkie rzęsy po prostu giną.

- konsystencja tuszu gęsta, po pewnym czasie jakby gęsto-sucha.

- tusz dobrze wygląda na rzęsach, choć wielkich rewelacji nie czyni, ale też nie skleja, nie robi owadzich nóżek itp.

- wytrzymuje na rzęsach 8-10 godzin bez osypywania się

- bezproblemowo się zmywa

- nie kosztuje dużo.

Ogólnie: dobry, zwyczajny tusz na co dzień.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Nie odpowiada mi niestety

Lubię tusze Eveline, ale w tym przypadku zawiodłam się. Niestety osypuje się i skleja rzęsy. Słabo wydłuża, a efekt pogrubienia występuje chyba tylko przez ich sklejenie, co nie wygląda dobrze. Szkoda, bo liczyłam, że będę zadowolona. Szczoteczka trochę dziwna, ale nie ma tragedii.
Myślę, że osoby, którym wystarczy jedno nałożenie maskary mogą być zadowolone (trudno powiedzieć), bo przy drugim robi bardzo niefajny efekt.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

oj nie

Kupiłam go w promocji w Rosji 1+1 bo wszyscy mówili, ze tusze eveline są mega. Ogólnie same ochy i achy wiec postanowilam wypróbować i niestety się rozczarowałam.

Jestem zwolenniczką nakładania tuszu dwa razy dla lepszego efektu ale tego tuszu nie da się nałożyć dwa razy ! Bo od razu się grudkuje i osypuje (sprawdzalam świeżość ok, data ważności dobra). Stwierdzilam, ze może wpływa na to fakt, ze za krótkie przerwy w nakładaniu kolejnej warstwy wiec odczekalam dłużej ale znowu to samo - grudki i osypany tusz.

Odradzam, nigdy nie spotkałam się z takich badziewem.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: nie dało się zużyć całego