18.URODZINY Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Sanex, Dermo Sensitive Lactoserum Shower Cream (Kremowy żel pod prysznic)

Sanex, Dermo Sensitive Lactoserum Shower Cream (Kremowy żel pod prysznic)

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 500 ml
Cena 15,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Wyjątkowy żel pod prysznic Sanex Dermo Sensitive został stworzony przy udziale dermatologów specjalnie dla osób o skórze wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Jego łagodna, kremowa formuła wzbogacona w `Lactoserum` - składnik bogaty w proteiny mleka pozostawia skórę miękką i zrelaksowaną. Żel dogłębnie nawilża skórę, tworzy barierą ochronną zapobiegającą podrażnieniom oraz przywraca jej naturalne pH.

Recenzje 3

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Nic specjalnego

Myć myje, nie podrażnia, ale nie ma zapachu, nie jest wydajny, jest drogi i moja skóra nie czuła się lepiej. Wypróbowałam kilka wariantów, ale dla mnie niewiele się różniły.

Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Zwykły, ale dobry

Zwykły żel po prysznic, który niczym się nie wyróżnia.
Delikatny zapach, przyjemna , lekka konsystencja. Nie uczula, dobrze się pieni.
Dobrze wyglądające opakowanie, które łatwo jest otworzyć.
Wydajny produkt za nie wielkie pieniądze, a przede wszystko łatwo dostępny.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Przeciętny

Na fali moich niedawnych zachwytów dezodorantami marki Sanex i będąc w potrzebie, bo poprzedni żel pod prysznic ujrzał dno, skusiłam się na zakup omawianego produktu. Niestety, z perspektywy 2 miesięcy jego stosowania stwierdzam, że nie zasługuje on na litanię pochwał i rekomendacji.
Ponieważ ostatnio z braku czasu (a i po trosze trochę z lenistwa) zdarzało mi się pomijać wieczorny rytuał balsamowania ciała (jak to brzmi!;)) uznałam, że kremowy żel pod prysznic o łagodnej formule będzie dla mnie jak znalazł i nie przyprawi mnie o uporczywe swędzenie skóry, na które czasem cierpię. Niestety, w okresie jego stosowania, po wieczornej toalecie zdarzało się, że skóra na łydkach swędziała mnie niemiłosiernie. Oczywiście zadaniem żelu nie jest odżywianie skóry i mam tego świadomość, ale skoro producent zapewnia, że produkt jest stworzony dla osób o skórze skłonnej do podrażnień itd. to jednak, jak by nie patrzeć efekt daleki jest od oczekiwanego.
Żel w istocie ma przypominającą krem, białą formę (choć nie jest to kremowy żel na kształt tych Dove), która całkiem nieźle się pieni oraz delikatny mydlany zapach. Przyznaję jednak, że z czasem stał się on dla mnie uciążliwy i mdły. Ale w kwestii domywania ciała nie mam zastrzeżeń. Chociaż rowów nie kopię, ani nie nie przerzucam węgla;)
Niewątpliwym minusem produktu jego opakowanie, a dokładniej mówiąc klapka ulokowana (przez obdarzonego ułańską fantazją producenta) na skos, a nie standardowo na górze butelki. Chyba miało być oryginalnie, ale wyszło niezbyt funkcjonalnie i niewygodnie w obsłudze, zwłaszcza gdy trzeba odkorkować tę butlę mokrymi dłońmi.
Cena (nabyłam go w promocji za 2 funty), jak na opakowanie o pojemności 500 ml jest bardzo uczciwa, jednak żałuję, że od razu porwałam się na taką butlę, bo musiałam się z nią zmagać dłużej niż myślałam. A i w jej wykończenie musiałam zaangażować mojego Miłego.
Reasumując, uważam, że jest to przeciętny, niczym nie wyróżniający się z morza innych produkt, do którego z pewnością nie wrócę.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 500 ml na wykończeniu

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  13
  produktów

  60
  recenzji

  331
  pochwał

  10,00

 2. 2

  17
  produktów

  27
  recenzji

  371
  pochwał

  9,80

 3. 3

  45
  produktów

  122
  recenzji

  125
  pochwał

  7,53

Zobacz cały ranking