Theatric Professional, Bibułki Matujące Shine Control Tissues

Theatric Professional, Bibułki Matujące Shine Control Tissues

Pojemność 50 szt

Bibułki matujące. 100% naturalne. Perfekcyjnie matujące. Zapobiegają świeceniu się twarzy. Wchłaniają nadmiar sebum. Nie naruszają makijażu. Jedwabiście delikatne.
Problem: skóra przetłuszczająca się i mieszana, błyszcząca z powiększonymi porami i skłonnością do trądziku.

Skład: Pure Flax, Pulp.

zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

spełniają swoje zadanie

Osobiście wolę wersję różową ponieważ sam papier jest matowy i lepiej chłonie sebum. Zielone działają słabiej, papier jest bardziej śliski, ale nadal pomagają w przypadku świecącej, przetłuszczonej skóry.
Bibułki dobrze matowią a przy tym nie naruszają makijażu, są wygodne w użyciu. Opakowanie starcza na długo, w środku znajduję się 50 bibułek. Wielkość jest w sam raz do torebki.
Nie mam porównania do bibułek z innych firm, ale tych zużyłam już kilka opakowań i jestem zadowolona :)

Takie o...

Bibułki zakupiłam w drogerii HEBE cena 8,99 niewiele wypróbuje.
Jestem posiadaczką cery mieszanej z tendencją do przetłuszczania się w strefie T co za tym idzie świecę się jak żarówka już po ok 4 godzinach od nałożenia najbardziej matującego makijażu.
Bibułki moim zdaniem jest to must have dla osób o tłustej cerze lub mieszanej takiej jak moja.
Pomagają ratować sytuację w niejednej sytuacji. Wystarczy dosłownie kilka razy docisnąć bibułkę w problemowe miejsce na twarzy (czoło, noś, broda), bibułka absorbuje nadmiar sebum i sytuacja zostaje opanowana.
Nie zatrzymuje na skórze kolejnej warstwy sebum i pudru, zdejmuje ich nadmiar przy okazji nie iszcząc makijażu.
Ważne jest aby bibułki nie pocierać o twarz jedynie delikatnie dociskać do skóry.
Małe poręczne opakowanie zmieści się do każdej torebki. Cena niewielka więc uważam warto.

Są okej

bibułki uzywam na cere mieszaną, która lubi się prztłuszczać w strefie T. Bibułki spełniają swoją rolę, faktycznie wchłaniają ''tłuste'' co widać na papierku, i potem juz nie trzeba za bardzo sie martwic, bo efekt zostaje dosc dlugo. Fajny produkt na lato kiedy chce sie wyjsc bez makijazu a twarz jest po kremowaniu.

Wystarczające

Bibułki rzeczywiście są raczej cienkie, ale szczerze mówiąc mojej mieszanej cerze to nie przeszkadza.

Jedną bibułką ogarniam nos, czoło, brodę, linię V. Używam ich 2x dziennie.

Są lepsze, ale jak dla mnie bibułki to wygodniejsza wersja papieru śniadaniowego :) więc nie oczekuję cudów i nie zamierzam za nie przepłacać.

Takie sobie

Bibułki wchłaniają nadmiar sebum i matują cerę, ale tylko przy umiarkowanych problemach tego typu. Gdy miałam moment, że cera bardziej się świeciła, nie dawały rady.
W opakowaniu jest 50 sztuk, ale ponieważ są bardzo cienkie, trzeba zużyć co najmniej kilka na jeden raz, więc są mało wydajne. A przy takiej cenie niezbyt opłacalne.
W użyciu są całkiem wygodne, choć są śliskie, więc nie zawsze łatwo się je wyjmuje. Opakowanie ma ładny wygląd i jest małe, więc można wrzucić je do każdej torebki.

beznadziejne

Plusy:
+cena (10-11 zł)

Minusy:
-są bardzo cienkie i śliskie, przez co nie matują twarzy w ogóle
-żeby zdjąć nadmiar sebum z twarzy trzeba użyć co najmniej 5-6 bibułek, więc są bardzo mało wydajne

Szczerze mówiąc to wolę zmatowić cerę zwykłą chusteczką higieniczną niż "bawić się" z tymi bibułkami...

słabe

bardzo cienkie i trzeba było zużyć 5 zanim twarz zrobi się matowa, przez co w ogóle nie są wydajne. Rwą się przy używaniu. Moim faworytem są bibułki z Oriflame, te nie dorastają im do pięt. Na zdjęciu porównanie z bibułkami z Oriflame.

DNO

Miałam obie wersje (zieloną i różową).
Obie tak samo beznadziejne.
Bibułki są cienkie, błyszczące, śliskie, nie matują nic a nic.
Jednorazowo trzeba użyć 5-6 sztuk, a efekt i tak jest żaden.
Dla porównania 1 bibułka Shiseido ogarnia calutką twarz na wiele godzin.
Czyli można.

Jestem weteranem bibułkowym - zużyłam łącznie milion opakowań bibułek Shiseido, Kanebo, Bobbi Brown, Artdeco, Inglot, Dermika, Sephora, Pupa, Oriflame, Beauty Formulas, Wibo, Selfie Project i pewnie jeszcze jakieś, których teraz nie pamiętam.
Zakupu kilku z nich nigdy nie powtórzyłam.
Recenzowane bibułki znajdują się właśnie w tym niechlubnym gronie.
Generalnie jestem wielką zwolenniczką bibułek pudrowych czyli Shiseido, Pupa i Sephora.
A recenzowany produkt to takie cienkie ultra śliskie "nie-wiadomo-co" które nie robi dokładnie NIC.

Jedne z lepszych drogeryjnych

Nie mam nic do zarzucenia tym bibułkom. Spełniają oczekiwania. Dobrze pochłaniają sebum. Jestem zadowolona z ich używania. Co prawda wolę "różową" wersję, ale te spisują się również nieźle.

Marność nad marnościami

Bibułki matujące są moim absolutnym must-have od lat; mam skłonną do szybkiego błyszczenia cerę, więc poznałam już wiele rodzajów tego produktu. Te wpadły w moje ręce nieszczęśliwym, jak się okazuje, przypadkiem - miałam wziąć różową wersję, która jest OK, ale się zagapiłam. No i cóż, choćbym nie wiem jak naciągała ocenę, więcej niż jedną gwiazdkę dać nie mogę, bo to jest bardzo słabiuśki produkt.

I to słabiuśki dosłownie - papierek, z którego są zrobione bibułki jest tak rachitycznie cienki i wiotki, że sztuką jest nie porwać go w momencie wyciągania z opakowania. Jak już się nam ta sztuka uda, nadchodzi kolejny ryzykowny moment, czyli przyłożenie bibułki do twarzy; jeśli się nieopatrznie mocniej przyciśnie, to bibułka potrafi się rozedrzeć pod palcami.

Oczywiście coś tam zbierają z twarzy, ale ja, żeby doprowadzić swoją twarz do w miarę przyzwoitego matu w całości - od czoła po podbródek - muszę zużyć 5 do 6 sztuk tego "cuda". Toż to smutny żart. Prawdziwego, porządnego, satysfakcjonującego mnie zmatowienia nie udało mi się osiągnąć.

Są niewarte nawet tych kilku symbolicznych złotówek, które kosztują.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Mogą być

Korzystam z tych bibułek od kilku miesięcy, także z wersji różowej.
\\n- przystępna cena
\\n- natychmiastowe matowienie, niestety na niezbyt długi czas
\\n- jak dla mnie rozmiar ich jest za mały i przy jednorazowym "zmatowieniu" twarzy potrzebuję ich conajmniej pięć, zatem nie starczają na długi czas

Ilość zużytych opakowań: wiele

dobre w korzystnej cenie

Mam obie wersje(zielone opakowanie i różowe).Przy mojej tłustej cerze lepiej sprawdza się różowa wersja.Dobrze zbiera sebum i na dłużej ją matuje,1 bibułka starcza na całą twarz.Zielonych musiałam używać 2,nie zawierają pudru,tym się różnią.No i cena,różowe są ciut droższe.Ogólnie polecam.

Ilość zużytych opakowań: zielone prawie skończone,różowe jeszcze prawie całe