Allgauer Latschen Kiefer, Wellnes, Hand Creme

Allgauer Latschen Kiefer, Wellnes, Hand Creme

Krem regenerujący o przedłużonym działaniu ochronnym przeznaczony dla zniszczonych rąk. Zawiera olejek z Allgaeuer Latschenkiefern, znany ze swoich właściwości regenerujących, a także D-Panthenol i alantoinę. Krem szybko sie wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu i chroniąc dłonie przed codziennym wpływem czynników zewnętrznych.

Skład: aqua, cetyl aolcohol, tocopheryl acetate, propylene glycol, ceteareth 25, caprylic triglyceride, stearic acid, parfum, panthenol, allantoin, pinus pumilio, cetrimonium bromide, imidazolidinyl urea, abies sibrica, tocopherol, phenoxyethanol, metyldibromoglutaronitrile.

Cena: / ml

Mmmm, świetny

To jeden z najleposzych kremów do rąk, jakich używałam. Ma taką gęstą, otulającą, puchatą konsystencją, za którą moje łapki go po prostu kochają. Zostawia niewyczuwalny film, który czuję, gdy kilka godzin po aplikacji myję ręce czy zmywam naczynia. Nie wywołuje przykrego efektu, który niestety charakteryzuje gros kremów do rąk - nie mam wrażenia 30 min. po nałożeniu, że ręce są jeszcze bardziej wysuszone.
Pachnie bardzo ładnie, ziołowo. Wydajny, szybko się wchłania. Słowem - ideał.