Sephora, Gel Nettoyant Tres Purifiant [Total Purifying & Cleansing Gel] (Żel głęboko oczyszczający)

Żel Sephora, który niewiarygodnie odświeża i oczyszcza skórę.Usuwa nawet długotrwały makijaż nie wysuszając skóry. Skóra jest czysta, ultra świeża, a cera promienna. Ma ultra oczyszczające działanie: usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum, wygładza skórę i zamyka pory.

Zwykły żel, aż tak głęboko nie oczyszcza

Jak dla mnie jest to zwykły żel jakich wiele na rynku. Nic nadzwyczajnego z moją cerą nie zrobił, nie oczyszczał jakoś wybitnie głęboko. Ot, zmywał skórę i tyle. Rewelacji nie było. Nie wyczuwałam w nim jakiegoś zapachu i tego mi brakowało, bo lubię używać kosmetyków przyjemnie pachnących. Konsystencja rzeczywiście gęsta i żelowa, tubka miękka, bez problemu dało się z niej wyciskać, tak że zużyłam kosmetyk do ostatniej kropelki. Kolor żelu przezroczysty, to tylko tubka jest zielona. Cena w stosunku do przeciętnego działania trochę za wysoka, warto zaczekać na promocje. Obecnie widziałam ten żel w Sephorze w innym opakowaniu jako "nowość" , więc pewnie ten recenzowany wkrótce przejdzie do Zapomnianych Kosmetyków.

bardzo go lubie

Bardzo lubię produkty marki Sephora, mają naprawdę dużo niedocenianych perełek.
Zel dobrze sie pieni, używam go razem ze szczoteczką soniczną Clinique i tu rewelacyjnie spełnia swoją rolę.
Nie ściąga skóry po umyciu, buzia jest czysta i gładka.
Polecam.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie