Perfecta, Beauty, Ice Patch (Hydrożelowe płatki pod oczy przeciw cieniom i opuchliźnie)

Pojemność 2 szt

Perfecta ICE Patch to hydrożelowe płatki pod oczy, które korygują wszystkie oznaki zmęczenia widoczne na delikatnej skórze wokół oczu:
- opuchliznę,
- cienie pod oczami,
- drobne zmarszczki.
Dzięki zawartości wyciągów z czarnej i zielonej herbaty oraz mięty i kolagenu odświeżają i odmładzają spojrzenie. Sprawdzają się jako kuracja SOS po nieprzespanej nocy, przed ważnym spotkaniem lub wieczorną imprezą. Chłodzący efekt lodowego kompresu zapewnia on orzeźwienie oraz przynosi ulgę i ukojenie podrażnionej skórze wokół oczu.

Bardzo przydatne

Może nie walczę z opuchniętymi oczami, ale z cieniami tak. I tu bardzo przydatne okazały się te płatki, które dla zdecydowanie lepszego efektu przed użyciem należy schłodzić w lodówce. Wizualnie nie różnią się od konkurencji. Są proste w użyciu, dobrze przylegają do skóry, a co najważniejsze: DZIAŁAJĄ! Przyjemnie jest położyć sobie taki chłodny "opatrunek" pod oczy, zwłaszcza po ciężkiej nocy. U mnie już od dawna goszczą i sprawdziły się wiele razy, zatem z czystym sumieniem mogę polecić je innym. Oczywistym jest, że cienie nie zginą w zupełności, że przy stosowaniu płatków możemy zapomnieć o workach pod oczami. Natomiast zmniejszają ich widoczność i ułatwiają walkę z nimi. Skóra pod oczami jest dobrze nawilżona, wygładzona, przez co aplikacja np. korektora pod oczy nie jest już tak problematyczna, kosmetyki nie osadzają się w zmarszczkach. Dodatkowym autem płatków jest to, że szykując się na jakieś ważne wydarzenie pomagają nam w w/w sposób oraz zabezpieczają przed obsypującymi się cieniami :). Często z nich korzystam także w ten sposób, łącząc przyjemne z pożytecznym. Szczerze polecam :) Jak dla mnie minus tylko za to, że nie ma ich w większym opakowaniu :D:D:D

Mój must have :)

Rewelacyjny produkt do codziennej pielęgnacji okolic oczu! "Lodowe płatki" od Perfecty pomagają mi nie tylko w kryzysowych sytuacjach ale także i teraz w okresie alergii, kiedy moje oczy są opuchnięte i podrażnione ...

W małym, estetycznym opakowaniu znajdziemy 2 "lodowe płatki" czyli zestaw na jedną aplikację. Produkt dobrze trzyma się skóry dzięki czemu w trakcie ich noszenia można spokojnie wykonywać inne "domowe" czynności.
PS. przed nałożeniem polecam włożyć je na pół godzinki do lodówki ;) Ja zazwyczaj płatki trzymam ok. 30 minut czasem dłużej, efekt chłodzenia wyczuwalny jest natychmiast po ich aplikacji co z kolei przynosi nieziemską ulgę, szczególnie teraz w trakcie upałów. Skóra po ich zdjęciu jest ukojona, rozjaśniona, nawilżona ale co najważniejsze to opuchlizna w widoczny sposób zmniejszona.
Produkt nie uczula, nie wysusza ani nie podrażnia wrażliwej skóry wokół oczu.
Na plus również dostępność oraz niska cena.

Gorąco polecam!

WoW!

Naprawdę świetne plastry

Mogą się przydać

Przydają się w sytuacjach kryzysowych. Faktycznie pomagają w likwidacji cieni pod oczami. Nie jest to jednak efekt bardzo spektakularny, ale na jeden uroczysty wieczór w zupełności wystarczy.

Bardzo przyjemne

Jeżeli chodzi o chłodzenie, nawilżenie, usuwanie podpuchniec i zasinien to są super. Bardzo przyjemna aplikacja, która rzeczywistoście działa i jest bardzo miła w odczuciu. Warto je mieć szczególnie teraz na upalne dni

działają na cienie !

Kupiłam je w ciemno w Biedronce, tyle że opakowanie jest już trochę zmienione. Ostatnio mam fazę na testowanie różnych płatków pod oczy.

*Te są malutkiej saszetce, bardzo poręcznej. Otwieramy i mamy luzem dwa płatki każdy przyklejony do swojej foli.

*Jedna strona jest materiałowa, jak plaster, a druga którą przyklejmy do skóry żelowa. Pierwszy raz spotkałam się z formą, że płatek cały nie jest z żelu i przyznam, że bardzo mi się to podoba.

* Dobrze się trzymają skóry. Nie spadają w dół podczas chodzenia czy robienia czegoś.

* Wspaniale chłodzą. Są to pierwsze płatki, które chłodzą przez całe 30 min trzymania ich na skórze. Wszystkie które stosowałam po jakiś 5 min już nie chłodziły.

*Cienie mam raczej genetyczne, bo zawsze są czy to mniejsze czy większe, ale te płatki je naprawdę dobrze zredukowały. Przy wewnętrznych kącikach oczu, gdzie cienie mam największe to zostały. Ale pod resztą okna zniknęły także wow. Takiego efektu jeszcze żadne płatki mi nie dały. Szkoda, że nie usunęły całych cieni, ale zawsze to coś.

*Właściwości pielęgnacyjnych nie zauważyłam. Skóra pod oczami jest odrobinkę bardziej nawilżona, ale minimalnie.

Są płatki typowo dedykowane opuchliźnie i cieniom, także nie pielęgnują. Mimo wszystko dla mnie wow i dziś się zaopatrzę w nie ponownie.

Wykorzystała: kilka próbek

Są genialne, zachwyciły mnie!

Sięgnęłam po te płatki ze względu - na ich nową szatę graficzną, która przykuła mój wzrok.
Kupiłam je w Drogerii Rossmann, a ich koszt to ok. 4zł.
Cena niska, atrakcyjna i pomyślałam - czemu by nie.
Podoba mi się NOWA szata graficzna, prosta, kreskówkowa - bardzo "dziewczyńska".
Zwykła, niby prosta saszetka, jednak ma coś w sobie.
W środku opakowania znajdują się dwa płatki, które przed użyciem wkładamy na godzinę do lodówki.
Dla kogoś kto ma mało czasu może być to problemem, jednak zawsze mona od razu po zakupie płatki wrzucić do lodówki - nic się z nimi nie stanie, gdy będą w niej dłużej. ;)
Po wyjęciu przyklejamy je klejąca strona pod oczy i trzymamy jakiś czas.
Od razu czuć przyjemny i kojący chłodek podczas "kuracji" z płatkami.
Płatki dobrze przylegają do skóry, nie odklejają się, nie zsuwają, co dla mnie jest istotne, bo zdarzały się takie, że od razu przy pierwszym próbowaniu mówienia do kogoś - odlatywały i odklejały się od twarzy.
Po około 20 minutach, gdy płatki zdejmujemy wyraźnie skóra w okol oczu jest nawilżona.
Since zostały zredukowane, byłam w szoku, że takie dwa małe płatki mogą tyle zdziałać.
Wyglądałam na bardziej wypoczętą a skóra pod oczami wyraźnie rozświetlona i to przez dłuższy czas.
Uczucie chłodu także było dłużej wyczuwalne.
Na pewno wrócę po te płatki, wato dać te 4 zeta za takie małe, ale naprawdę działające cuda maleństwo.

ratunek w kryzysowej sytuacji

Kupilam te platki jakis czas temu, wlozylam do lodowki i tak czekaly na czarna godzine. Jako ze w czwartek zarwalam noc, w piatek obudzilam sie z opuchlizna pod oczami i duzymi cieniami. Jako ze nastepnego dnia moja siostra mialw miec osiemnastkkwa impreze, stwierdzilam,ze naloze platki dzien wczesniej, wieczorem i sosetawie je na cala noc.
Dzisiaj rano sciagnelam platki i tu SZOK!
cienie zredukowane prawie do zera, a uwierzcie mam z nimi duzy problem,
Opuchlizny brak
Skora pod oczami rozwietlona
I to cudne uczucie chlodzenia utrzymujace sie naprawde przez dlugi czas.
Juz wiem ze kupoie kolejne opakowanie i ponownie bede trzymac w lodowce!

Genialne !

Płatki są tanie i można użyć ich więcej niż jeden raz. Opuchlizna, cienie, worki, cokolwiek by nie znajdowało się pod naszymi oczami po zastosowaniu płatków znika. Przed nałożeniem schładzam je w lodówce, pewnie ma duży wpływ na efekt ale mimo wszystko są niesamowicie pomocne. Używam ich przynajmniej raz w tygodniu przy takim mini domowym spa, lub przed ważnym dla mnie wydarzeniem gdzie chcę dobrze wyglądać. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodły i bardzo chętnie je kupuje ponownie. Skóra pod oczami jest lekko ściągnięta, worki i opuchlizna znika, cienie są niewidoczne, przyjemne chłodzenie towarzyszy nam podczas całego zabiegu.

Używa produktu od: próbka

Perfecta Beauty Ice Patch, czyli Hydrożelowe płatki pod oczy przeciw cieniom i opuchliźnie.

Innymi słowy: MOJE ODKRYCIE MIESIĄCA!
Produkt doskonały.

Po pierwsze: Wszystkie dotychczasowe płatki, które miałam okazji testować, nie były tak cudownie zapakowane i tak doskonale wygodne w użyciu.

Na zdjęciu numer 2 widać płatki żelowe, na płyteczce, które doskonale dało się od nich odczepić, a które dzięki nim, nie skleiły się w opakowaniu.

Na zdjęciu numer 3 widać płatki od strony żelowej, którą przyczepia się pod oczy.

Płatki doskonale dopasowane, nie ślizgały się na wszystkie strony, tylko zostały w miejscu, w którym je przykleiłam - niesamowicie poręczna sprawa.
Bardzo przyjemne, wręcz mrożące doznania. Po żadnych płatkach nie czułam aż takiego odprężenia, jak w tym przypadku.
Cieni pod oczami brak, a skóra wyraźnie bardziej odprężona, rozjaśniona i delikatna.
Do tego cena, około 4zł - rewelacja.

Moim zdaniem jest to zdecydowanie produkt wart każdej złotówki i zachęcam do testowania.
Jestem tymi płatkami po prostu zachwycona!

Super!

Płatki naprawdę działają. Po ciężkiej nocy przed ekranem komputera, z niezmytym makijażem skóra pod oczami wyglądała tragicznie - ogromne opuchnięcia. Nie wiem jak płatki radzą sobie z cieniami, ale po ich uzyciu po opuchliźnie nie było śladu. Polecam jako opcję ratunkową po ciężkich nocach ;)

Przeciętniaki

Podoba mi się inna funkcja płatek czyli trochę jak plaster...
Dobrze trzymają się na skórze
Opuchliznę zmniejszyło,natomiast z cieniami nie do końca sobie poradził
Lekkie nawilżenie
Skóra pod oczami dosyć napięta i wyrównana
Brakowało mi rozświetlenie,gdzie przy innych płatkach mam to.
Cena ok 3 zł w Rossmannie