Perfecta, Beauty, Ice Patch (Hydrożelowe płatki pod oczy przeciw cieniom i opuchliźnie)

Pojemność 2 szt

Perfecta ICE Patch to hydrożelowe płatki pod oczy, które korygują wszystkie oznaki zmęczenia widoczne na delikatnej skórze wokół oczu:
- opuchliznę,
- cienie pod oczami,
- drobne zmarszczki.
Dzięki zawartości wyciągów z czarnej i zielonej herbaty oraz mięty i kolagenu odświeżają i odmładzają spojrzenie. Sprawdzają się jako kuracja SOS po nieprzespanej nocy, przed ważnym spotkaniem lub wieczorną imprezą. Chłodzący efekt lodowego kompresu zapewnia on orzeźwienie oraz przynosi ulgę i ukojenie podrażnionej skórze wokół oczu.

Wybawienie

Płatki bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Trzymam je w lodówce i takie zimne nakładam je pod oczy. Łatwa aplikacja, dobrze trzymają się skóry,dzięki czemu nie trzeba z nimi leżeć, a normalnie sobie z nimi chodzić. Na cienie pod oczami nie działają, i w sumie wcale tego nie oczekiwałam- wiem że płatki na to nie zadziałają, nie oszukujmy się. Ale na opuchnięcia pod oczami działają rewelacyjnie. Po ciężkiej, nieprzespanej nocy jest to moje wybawienie. Opuchlizna się zmniejsza, a moje oczy nie wyglądają już tak tragicznie jak przed użyciem.

Nie dość że nie działają to jeszcze podrażniają!!!

Jak dla mnie ten produkt nie ma żadnych zalet, płatki mają bardzo słaby skład w porównaniu z innymi produktami tego typu, są bardzo suche, nie nasączone dostatecznie mocno więc wysuszyły skórę pod oczami a dodatek była czerwona, ściągnięta żadnej ulgi ani poprawy!
Zero nawilżenia. W porównaniu z płatkami Prestige są po prostu beznadziejne - nigdy więcej tego badziewia!

Miłe zaskoczenie!

Płatki bardzo przyjemnie chłodzą, ładnie pachną i dają efekt rozświetlenia pod oczami. Niwelują cienie ale raczej na krótko. Dobrze nawilżają i są dostępne w większości sklepów drogeryjnych. Polecam!

Przyjemny produkt

Płatki używam co jakiś czas w sytuacji kiedy chcę się pozbyć opuchlizny pod oczami i zniwelować trochę cienie. Przede wszystkim nałożenie wcześniej schłodzonych płatków pod oczy jest bardzo, bardzo przyjemne. Jedyny minus to taki, że czasami szczypie mnie pod nimi skóra.

Bardzo przydatne

Może nie walczę z opuchniętymi oczami, ale z cieniami tak. I tu bardzo przydatne okazały się te płatki, które dla zdecydowanie lepszego efektu przed użyciem należy schłodzić w lodówce. Wizualnie nie różnią się od konkurencji. Są proste w użyciu, dobrze przylegają do skóry, a co najważniejsze: DZIAŁAJĄ! Przyjemnie jest położyć sobie taki chłodny "opatrunek" pod oczy, zwłaszcza po ciężkiej nocy. U mnie już od dawna goszczą i sprawdziły się wiele razy, zatem z czystym sumieniem mogę polecić je innym. Oczywistym jest, że cienie nie zginą w zupełności, że przy stosowaniu płatków możemy zapomnieć o workach pod oczami. Natomiast zmniejszają ich widoczność i ułatwiają walkę z nimi. Skóra pod oczami jest dobrze nawilżona, wygładzona, przez co aplikacja np. korektora pod oczy nie jest już tak problematyczna, kosmetyki nie osadzają się w zmarszczkach. Dodatkowym autem płatków jest to, że szykując się na jakieś ważne wydarzenie pomagają nam w w/w sposób oraz zabezpieczają przed obsypującymi się cieniami :). Często z nich korzystam także w ten sposób, łącząc przyjemne z pożytecznym. Szczerze polecam :) Jak dla mnie minus tylko za to, że nie ma ich w większym opakowaniu :D:D:D

Mój must have :)

Rewelacyjny produkt do codziennej pielęgnacji okolic oczu! "Lodowe płatki" od Perfecty pomagają mi nie tylko w kryzysowych sytuacjach ale także i teraz w okresie alergii, kiedy moje oczy są opuchnięte i podrażnione ...

W małym, estetycznym opakowaniu znajdziemy 2 "lodowe płatki" czyli zestaw na jedną aplikację. Produkt dobrze trzyma się skóry dzięki czemu w trakcie ich noszenia można spokojnie wykonywać inne "domowe" czynności.
PS. przed nałożeniem polecam włożyć je na pół godzinki do lodówki ;) Ja zazwyczaj płatki trzymam ok. 30 minut czasem dłużej, efekt chłodzenia wyczuwalny jest natychmiast po ich aplikacji co z kolei przynosi nieziemską ulgę, szczególnie teraz w trakcie upałów. Skóra po ich zdjęciu jest ukojona, rozjaśniona, nawilżona ale co najważniejsze to opuchlizna w widoczny sposób zmniejszona.
Produkt nie uczula, nie wysusza ani nie podrażnia wrażliwej skóry wokół oczu.
Na plus również dostępność oraz niska cena.

Gorąco polecam!

WoW!

Naprawdę świetne plastry

Mogą się przydać

Przydają się w sytuacjach kryzysowych. Faktycznie pomagają w likwidacji cieni pod oczami. Nie jest to jednak efekt bardzo spektakularny, ale na jeden uroczysty wieczór w zupełności wystarczy.

Bardzo przyjemne

Jeżeli chodzi o chłodzenie, nawilżenie, usuwanie podpuchniec i zasinien to są super. Bardzo przyjemna aplikacja, która rzeczywistoście działa i jest bardzo miła w odczuciu. Warto je mieć szczególnie teraz na upalne dni

działają na cienie !

Kupiłam je w ciemno w Biedronce, tyle że opakowanie jest już trochę zmienione. Ostatnio mam fazę na testowanie różnych płatków pod oczy.

*Te są malutkiej saszetce, bardzo poręcznej. Otwieramy i mamy luzem dwa płatki każdy przyklejony do swojej foli.

*Jedna strona jest materiałowa, jak plaster, a druga którą przyklejmy do skóry żelowa. Pierwszy raz spotkałam się z formą, że płatek cały nie jest z żelu i przyznam, że bardzo mi się to podoba.

* Dobrze się trzymają skóry. Nie spadają w dół podczas chodzenia czy robienia czegoś.

* Wspaniale chłodzą. Są to pierwsze płatki, które chłodzą przez całe 30 min trzymania ich na skórze. Wszystkie które stosowałam po jakiś 5 min już nie chłodziły.

*Cienie mam raczej genetyczne, bo zawsze są czy to mniejsze czy większe, ale te płatki je naprawdę dobrze zredukowały. Przy wewnętrznych kącikach oczu, gdzie cienie mam największe to zostały. Ale pod resztą okna zniknęły także wow. Takiego efektu jeszcze żadne płatki mi nie dały. Szkoda, że nie usunęły całych cieni, ale zawsze to coś.

*Właściwości pielęgnacyjnych nie zauważyłam. Skóra pod oczami jest odrobinkę bardziej nawilżona, ale minimalnie.

Są płatki typowo dedykowane opuchliźnie i cieniom, także nie pielęgnują. Mimo wszystko dla mnie wow i dziś się zaopatrzę w nie ponownie.

Wykorzystała: kilka próbek

Są genialne, zachwyciły mnie!

Sięgnęłam po te płatki ze względu - na ich nową szatę graficzną, która przykuła mój wzrok.
Kupiłam je w Drogerii Rossmann, a ich koszt to ok. 4zł.
Cena niska, atrakcyjna i pomyślałam - czemu by nie.
Podoba mi się NOWA szata graficzna, prosta, kreskówkowa - bardzo "dziewczyńska".
Zwykła, niby prosta saszetka, jednak ma coś w sobie.
W środku opakowania znajdują się dwa płatki, które przed użyciem wkładamy na godzinę do lodówki.
Dla kogoś kto ma mało czasu może być to problemem, jednak zawsze mona od razu po zakupie płatki wrzucić do lodówki - nic się z nimi nie stanie, gdy będą w niej dłużej. ;)
Po wyjęciu przyklejamy je klejąca strona pod oczy i trzymamy jakiś czas.
Od razu czuć przyjemny i kojący chłodek podczas "kuracji" z płatkami.
Płatki dobrze przylegają do skóry, nie odklejają się, nie zsuwają, co dla mnie jest istotne, bo zdarzały się takie, że od razu przy pierwszym próbowaniu mówienia do kogoś - odlatywały i odklejały się od twarzy.
Po około 20 minutach, gdy płatki zdejmujemy wyraźnie skóra w okol oczu jest nawilżona.
Since zostały zredukowane, byłam w szoku, że takie dwa małe płatki mogą tyle zdziałać.
Wyglądałam na bardziej wypoczętą a skóra pod oczami wyraźnie rozświetlona i to przez dłuższy czas.
Uczucie chłodu także było dłużej wyczuwalne.
Na pewno wrócę po te płatki, wato dać te 4 zeta za takie małe, ale naprawdę działające cuda maleństwo.

Używa produktu od: próbka

ratunek w kryzysowej sytuacji

Kupilam te platki jakis czas temu, wlozylam do lodowki i tak czekaly na czarna godzine. Jako ze w czwartek zarwalam noc, w piatek obudzilam sie z opuchlizna pod oczami i duzymi cieniami. Jako ze nastepnego dnia moja siostra mialw miec osiemnastkkwa impreze, stwierdzilam,ze naloze platki dzien wczesniej, wieczorem i sosetawie je na cala noc.
Dzisiaj rano sciagnelam platki i tu SZOK!
cienie zredukowane prawie do zera, a uwierzcie mam z nimi duzy problem,
Opuchlizny brak
Skora pod oczami rozwietlona
I to cudne uczucie chlodzenia utrzymujace sie naprawde przez dlugi czas.
Juz wiem ze kupoie kolejne opakowanie i ponownie bede trzymac w lodowce!