Institut Claude Bell, HairBell Conditioner (Odżywka do wypadających włosów przyspieszająca porost)

Hair Bell gwarantuje 4 wyniki:
- szybszy wzrost włosów,
- bardziej elastyczne i lśnące włosy,
- włosy nabierają większej objętości
- skuteczność przetestowana na wszystkich rodzajach włosów.
Testy kliniczne, których wyniki przytacza Institut Claude Bell, wykazały, że przy codziennym używaniu zestawu HairBell przez 28 dni, włosy u 62% testerów rosły szybciej o 7,1%.
Natomiast w teście konsumenckim, uczestnicy ocenili, że ich włosy:
- nabrały więcej energii u 83%
- szybciej rosną u 76%
Produkty do pielęgnacji włosów HairBell są wysoko stężoną mieszanką naturalnie występujących białek, które są niezbędne do wzmocnienia rdzenia włosa i wzmagają jego wzrost:
- chityna,
- hydrolizowana keratyna,
- białka sojowe, a także
- wyciąg ze skorupki jajka.

0/5 - żadnego przyspieszenia

link do zdjęcia na moim koncie fotosik:

* Odżywki wraz z szamponem używałam miesiąc, co drugi dzień, tylko w skalp (nie widzę potrzeby kładzenia tych kosmetyków na całość włosow, skoro włosy rosną z głowy)
* Zestaw kupiłam na allegro
* Moje włosy: farbowane od lat na blond farbami drogeryjnymi z wodą 9%, są suche i wymagają dobrego nawilżenia
* w Polsce są też dostępne kosmetyki tego producenta, o tym samym składzie ale o nazwie HairJazz

Plusy:

:) nie dostrzegam

Minusy:
:( zero przyspieszenia porostu włosów, a z tego powodu kupiłam zestaw
:( fatalnie się nakłada - jest lejąca, konsystencji jak jogurt, więc dużo jej się marnuje przy nakładaniu
:( nie ułatwia absolutnie rozczesywania - włosy są okrutnie poplątane po niej, nie jestem w stanie włożyć palców między włosy po niej
:( włosy są po niej jakby spalone - suche i nie dają się wogóle rozczesać
:( ***> !!! moja skóra na głowie ma jakby łuszczycę po tym zestawie, jest bardzo SUCHA, a już 4 razy kładłam oleje na skalp, trochę pomagają, skóra się tak nie sypie i nie łuszczy ale długo mi zajmie doprowadzić to do stanu PRZED stosowaniem

Zawiodłam się. Niestety nie uczyniła absolutnie NIC dobrego moim włosom.

- - - - - - - - - - - - -
PODSUMOWUJĄC:

*** straszna kondycja włosów po miesiącu stosowania, zero przyspieszenia porostu włosów, a z tego powodu kupiłam zestaw, w końcu producent nazwał go "Growth promoting", a na brytyjskiej stronie Institut Claude Bell jest obietnica średniego wzrostu 2,9 cm, aż do 4,5 cm na miesiąc. Ciekawe dlaczego Francuzom już takich bzdur nie wciskają?

* * *
Jeśli chcesz się dowiedzieć jeszcze czegoś więcej o tych kosmetykach zajrzyj na forum Wizażu Uroda > Pielęgnacja włosów, do wątków "szampon Hairbell" oraz "Szampon i odżywka Hair Jazz" - jego podsumowanie zebrałam w tym poście: http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=363